Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

BŁĄD 1015 - czytaj przed założeniem nowego wątku!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
231 odpowiedzi w tym temacie

#51 wrogalik

wrogalik
  • 3 postów

Napisano 27 października 2011 - 21:36

nie rozumiem

#52 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 października 2011 - 21:40

nie rozumiem


Poczytaj trochę to zrozumiesz , musisz wrzucić mu Custom Firmware.

#53 wrogalik

wrogalik
  • 3 postów

Napisano 29 października 2011 - 10:49

ale jak mam je wrzucić, próbowałem kilka opcji, CF, CF z jailbreak'iem i albo błąd 1015, a jak z jailbreak'iem to albo 2 albo 21

#54 photoactions

photoactions
  • 27 postów

Napisano 01 listopada 2011 - 21:05

Witajcie Jestem nową posiadaczka Iphone 3g. Kupiłam go z drugiej ręki, z orange ale miał zrobionego jailbrake'a i zdjętego sim locka. Miał soft 3.1.3 ale zachciało mi się uaktualnienia. No i zaczęłam wgrywać 4.2.1. i wywaliło mi błąd 1015. W tym momencie po włączeniu telefonu (nie podłączonego do komputera) wyskakuje ikonka podłącz do itunes. Po podłączeniu daję przywrócenie i tak się ładuje do 60% i znów ten sam błąd 1015. Czy może mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku jak małemu dziecku cały proces naprawy iphone'a? Z góry dziękuję za wszelkie komentarze. Pozdrawiam, Asia

#55 norbiki

norbiki
  • 104 postów
  • SkądBerlin

Napisano 17 listopada 2011 - 00:03

iPhone 3G 16GB 06.15.00 4.1

Witam,

Mam taki sam problem jak koleżanka powyżej i błagam o nie nabijanie postów typu wójek google nie boli bo już nie wiem ile metod wypróbowałem z myapple oraz innych witryn do których odsyłaliście.

A drugi problem to w sumię moge odrazu poruszyc syn wgrywał idroida na swojego ip, ale coś poszło nie tak i teraz po odpaleniu pokazuje się okienko coś jak windowsa i potem albo standardowo jak po simlocku leci tekst lub pokazuje się droid sikający na apple w jedym jak i drugim przypadku wiesza się po chwili i tyle z ip.

Pozdrawiam Norbert

---------- Wpis dodano o 02:03 ---------- Poprzedni wpis dodano o 01:11 ----------

P.S Droga Asiu jeśli spróbuj wgrać soft albo 4.1 albo 4.2.1 ponownie i ponownie czasem na upartego trzeba ;) a jak nie to ,sciągni iReb-4 i po ściagnięciu otwórz program wejdź w środkową zakładkę i naciśnij górny przycisk i powinno wrócić do normy :)

A edytować się nie chciało :(

#56 norbiki

norbiki
  • 104 postów
  • SkądBerlin

Napisano 21 listopada 2011 - 21:07

1. Sciągnij nowy soft 4.2.1 2. Przez itunes wgraj ten soft (shift + restore) telefon w trybie DFU home + power 3sek potem sam 15 home nie puszczając. 3. Ten soft wrzuc do sn0wbreeze-2.2.1 gdzie jak znasz angielski spokojnie dasz sobie radę bo wszystko jest dobrze opisane. 4. Po tym powstanie Ci plik sn0wbreeze_iPhone 3G-4.2.1 na pulpicie 5. Jeśli po wszytkim sn0wbreeze wgra Ci swój soft do telefonu i będziesz miał już zielony ekran 6. Wejdź do itunsa i przez restore wgraj ten utworzony soft (shift + restore)

#57 janusz_w5

janusz_w5
  • 38 postów
  • SkądOtwock

Napisano 05 grudnia 2011 - 21:31

a ja polecam taki downgrade: normalnie przez iTunes ładujemy soft 3.1.3 dalej błąd 1015 i wtedy użyć Recbota ('Exit Recovery Mode') i dalej juz jb redsn0wem. U mnie działa bdb. Dodam, ze najpierw robiłem downgrade iBibem ale za drugim razem wyskakuja mi błedy 16xx i nic z tego nie wychodzi także polecam Recboota!

#58 bujo

bujo
  • 1 postów

Napisano 01 stycznia 2012 - 20:05

Witam, Mam podobny błąd w moim Iphone 3g. Macie może namiary na kogoś kto zajmuje się tym ( oczywiście odpłatnie) w Warszawie? Proszę o wiadomość na priva. Bujo

#59 benjamin

benjamin
  • 9 postów

Napisano 19 stycznia 2012 - 21:21

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na fatalną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać. Poniżej kilka przydatnych linków do zasad pisowni i interpunkcji:
Interpunkcja: [url]http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629736[/url]
Wielkie litery: [url]http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629371[/url]
Pisownia łączna lub rozdzielna: [url]http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629454[/url]

#60 Trusiak95

Trusiak95
  • 5 postów

Napisano 27 lutego 2012 - 22:03

Rozgryzlem ten problem 1015. Tylko pojawil sie nowy problem - iphone nie czyta karty SIM. Jest wlozona. Próbowalem ja tez wyjac i wlozyc jeszcze raz - dalej jej nie rozpoznaje. Tzn. Karte jako karte rozpoznaje, ale brakuje zasiegu i ogolnego laczenia z siecia. Czu teraz?

#61 Pat Radomski

Pat Radomski
  • 701 postów
  • SkądKalisz

Napisano 27 lutego 2012 - 22:07

Wytlumacze Ci to na gg

#62 Trusiak95

Trusiak95
  • 5 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 19:36

Dziekuje bardzo Radoomowi za pomoc, pomogl mi naprawic iphona natomiast dalej nie zadzialala ta metoda na siec. Iphone laczy sie przez Wi fi normalnie, tylko nie lapie sieci karty.

#63 PanThomas

PanThomas
  • 3 postów

Napisano 02 marca 2012 - 01:11

No to teraz coś nowego. Chyba trzeba opowiedzieć całą historię: Swego czasu utopiłem swojego iPhona 3G. Przed kąpielą był po jailbreaku i miał zdjętego simlocka. Oddałem go do "magików", naprawili go naprawdę nieźle ale szwankowało Wi-Fi i sieć zwłaszcza, że przestało to działać z dnia na dzień. Doczytałem po necie, że to może być problem softa i trzeba go "Odtworzyć" - tak też zrobiłem. I teraz nic. Próbowałem wszystkiego RedSn0wy, iRawy, Sn0wbreezy, TinyUmberelly i inne programiki. Nie działa nic. Spędziłem ponad 16h próbując go ożywić. Pomocy. Błagam!

#64 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 02 marca 2012 - 07:30

Jakie błędy wyskakują ci przy wgrywaniu softu?

#65 PanThomas

PanThomas
  • 3 postów

Napisano 02 marca 2012 - 10:28

Klasycznie i standardowo. W zależności od humoru i od pogody: 1015, 16** raz pamiętam że wyskoczyło 39** :). Przepraszam ale nie pamiętam już dokładnie jakie - ale na bank nie wyskakiwały takie, jakie stwierdzały uszkodzenie telefonu.

#66 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 02 marca 2012 - 16:25

No to chyba masz odpowiedź ;) Wgrywanie softu to bardzo delikatna sprawa, czasem bez powodu wyskakują błędy a co dopiero jak masz coś uszkodzone w jego wnętrzu

#67 PanThomas

PanThomas
  • 3 postów

Napisano 02 marca 2012 - 17:01

No w sumie miałeś rację. Trzeba próbować i próbować. Napiszę na wszelki wypadek co zrobiłem żeby potem ktoś miał łatwiej. iPhone 3g. Programy użyte: iTunes i TinyUmberella. Najpierw w iTunesie próbowałem wgrać softa iPhone1,2_3.1.3_7E18_Restore. Oczywiście standardowy błąd 1015. Zamknąłem go otworzyłem TinyUmbrella, opcja Exit (...) zaraz potem Star TSS Server i telefon magicznie się otworzył na starym sofcie. I dzięki za pomoc :)

#68 NighT_

NighT_
  • 39 postów

Napisano 03 marca 2012 - 22:34

iema siema. Odrazu mowie ze siedze na forum od godziny i nadal nie moge nic wykombinowac. Próbowałem zrobić downgrade z 5.0.1 w doł do 4.3.5, wprowadzilem ip (3gs 16gb) w dfu, kliknolem z shiftem na 4.3.5. i boom, error 1015. Tak wiec probowalem na nizszych typu 4.1, blad nr 20.

Licze na porzadną odpowiedz bo zalezy mi na czasie bo potrzebuje tego jeszcze na dzisiaj.
iOs sciagnąłem ze strony: iOS Firmware Download — CydiaHelp , zrobilem kopie host według tego poradnika:
Downgrade 5.0.1 To 4.3.3, 4.3.5, 5.0 iOS iPhone 4, 3GS, iPad 2, 1, iPod Touch — CydiaHelp


Jestem starym uzytkownikiem iphona (koniec 2010) i poprostu niepamietam wielu rzeczy, i potrzebuje pomocy gdyz dzisiaj dostałem iphona dopiero z softem 5.0.1, i mial zbugowany zasięg wiec chce sprobowac na innym sofcie. Nie licze na odpowiedzi typu zostań na 5.0.1 czy nie zmieniaj tylko mam zamiar to zrobic.

Robilem rowniez iRebem, probowalem na serwer tss on, nadal 1015.

Daje screeny z tiny umbrelli

www.modersi.cba.pl/upf/blad.png

www.modersi.cba.pl/upf/blad2.png

www.modersi.cba.pl/upf/blad3.png

btw. iphone jest caly czas na trybie usb z itunsem na ekranie.

Najbardziej bym prosił o pomoc na gg gdyz odpowiedz jest natychmiastowa a nie czekac na forum. moje gg: 8468005

#69 Adam1307

Adam1307
  • 235 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 04 marca 2012 - 00:39

iema siema. Odrazu mowie ze siedze na forum od godziny i nadal nie moge nic wykombinowac. Próbowałem zrobić downgrade z 5.0.1 w doł do 4.3.5, wprowadzilem ip (3gs 16gb) w dfu, kliknolem z shiftem na 4.3.5. i boom, error 1015. Tak wiec probowalem na nizszych typu 4.1, blad nr 20.

Licze na porzadną odpowiedz bo zalezy mi na czasie bo potrzebuje tego jeszcze na dzisiaj.
iOs sciagnąłem ze strony: iOS Firmware Download — CydiaHelp , zrobilem kopie host według tego poradnika:
Downgrade 5.0.1 To 4.3.3, 4.3.5, 5.0 iOS iPhone 4, 3GS, iPad 2, 1, iPod Touch — CydiaHelp


Jestem starym uzytkownikiem iphona (koniec 2010) i poprostu niepamietam wielu rzeczy, i potrzebuje pomocy gdyz dzisiaj dostałem iphona dopiero z softem 5.0.1, i mial zbugowany zasięg wiec chce sprobowac na innym sofcie. Nie licze na odpowiedzi typu zostań na 5.0.1 czy nie zmieniaj tylko mam zamiar to zrobic.

Robilem rowniez iRebem, probowalem na serwer tss on, nadal 1015.

Daje screeny z tiny umbrelli

www.modersi.cba.pl/upf/blad.png

www.modersi.cba.pl/upf/blad2.png

www.modersi.cba.pl/upf/blad3.png

btw. iphone jest caly czas na trybie usb z itunsem na ekranie.

Najbardziej bym prosił o pomoc na gg gdyz odpowiedz jest natychmiastowa a nie czekac na forum. moje gg: 8468005

u znów

Starałem sie Ci pomóc, ale tu znów wkleiłeś poprzedni post, jakie "siema,siema" co to jest forum raperów? a to ze nie masz czasu to twój problem, nikt nie będzie Ci pisał na gg bo Tobie sie nie chce, poczytaj i tyle, a nie, wyskakuje tu cwaniaczek, gdybyś poprost spytał to ok, ale nie taki post. Masakra.
iPhone ma być w dfu a nie recovery

#70 NighT_

NighT_
  • 39 postów

Napisano 04 marca 2012 - 00:52

Starałem sie Ci pomóc, ale tu znów wkleiłeś poprzedni post, jakie "siema,siema" co to jest forum raperów? a to ze nie masz czasu to twój problem, nikt nie będzie Ci pisał na gg bo Tobie sie nie chce, poczytaj i tyle, a nie, wyskakuje tu cwaniaczek, gdybyś poprost spytał to ok, ale nie taki post. Masakra.
iPhone ma być w dfu a nie recovery


Jezeli ktos pisze "Witam" to tez piszesz - Co to , to jest forum dla dzentelmenow i starszych ludzi?
Jezeli ktos pisze "Dziendobry" to tez piszesz - Co to? Srodek dnia? A co jesli ktos czyta w to w nocy?

Chcialem sie przywitac po swojemu ale naprawde mniejsza oto, szukam pomocy, nie sporów.
Probowałem od godziny 19 to zrobic i wciąż nic. Na DFU modzie probowalem i tez nie. Oczytalem się na temat tego i nadal nie moge rozwikłac tej zagadki. Niemam plikow SHSH, i niewiem czy to moze przez to i co moge zrobic, nawet sobie uswiadomiłem ze mogę pozostać przy 5.0.1 ale jezeli mi będzie działać zasięg gdyz to przez niego robie downgrade gdyz go nie mialem w ogole. Probowalem poradnika co jest na forum tego Pana na P (przepraszam ale poprostu nie zapamietalem nicku), ale mi wyskoczyl najpier 31xx (albo 34xx nie pamietam), to w tiny ustawilem server tss on, i teraz mi 2005 wyskakuje, wiec zainstalowalem itunes 10.4.1 (napewno 10.4.x), i nadal to samo. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

#71 Adam1307

Adam1307
  • 235 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 04 marca 2012 - 01:05

Jeśli nie masz SHSH to o czym my rozmawiamy? PODSTAWA to SHSH, jak niby czytasz od 19 jak nie wiesz ze bez shsh nic nie zrobisz? pozostań na 5.0.1 to udany soft, jeśli miałeś baseband iPada to wgraj go jeszcze raz redsn0wem, jeśli nie to zapewne musisz go wgrać jeśli nie możesz aktywować iPhone'a. Ps. co do Siema.Siema to nie ważne czy powiesz Dzien dobry, czy Witam, kultura sie liczy, gdybyś był moderatorem, lub członkiem z 1000postów to bym zrozumiał.

#72 NighT_

NighT_
  • 39 postów

Napisano 04 marca 2012 - 01:08

Ok to wybacz. Jeszcze tylko prosba czy mogłbyś mi podesłać instrukcje jak go zrobic i skad pobrac? Bo nie zbyt moge znalesc na forum. I wiem ze na iphonie byl wczesniej iOs 5.0.1 tylko nie działał zasięg więc niewiem czy to znaczy ze byl ipadowy baseband czy nie.

#73 Adam1307

Adam1307
  • 235 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 04 marca 2012 - 01:26

Wejdz w ustawienia, ogólne to urzadzenie i na samym dole zobacz jaki masz modem, jesli 6.15.00 to pobierz redsn0w_win_0.9.10b5c wejdz w jailbreak, next, wprowadzasz ip w dfu, potem zaznaczasz instal iPad baseband(jesli masz jailbreak juz, jeśli nie masz to najpier instal cydia) potem czekasz, wchodzisz w iPhon'e w cydie, search, wpisujesz ultrasn0w i instalujesz, uruchamiasz tel i juz masz zasieg

#74 NighT_

NighT_
  • 39 postów

Napisano 04 marca 2012 - 01:31

Ale ja mam ten problem bo ja mam zablokowanego go na tym itunes z usb, i niewiem jak wrocic zeby działał do tego mometu gdy nie mialem zasiegu ale działał, niby robilem jakas kopie ale niewiem jak ja odpalic D: do tego usuwalem i instalowalem kilka razy itunesa w celu ogarniecia tego bledu 2005 Sciagnalem program iphone backup extractor i nie znalazlo mi zadnej chociaz pamietam ze na 100% zapisywalem, tam jak dawalem restore to mi pokazalo czy zapisac kopie zapasowa i kliknolem ze tak. Ok gdy zrobilem to co kazales wyskoczył mi komunikat o 60000ms czyli to ze juz mam zainstalowanego JB (a odznaczylem cydie przy instalacji i dalem tylko ipad bb), co zrobic zeby wrocic do stanu 5.0.1 ? ludzie pisza zeby restore lecz gdy daje restore to mi zaczyna sciagac 4.3.5(bodajrze)

#75 kajus01

kajus01
  • 897 postów
  • SkądZiemia?

Napisano 06 marca 2012 - 07:31

Po błaganiach koleżki dalej walcze z iP 3G 4.2.1 iPad BB, nie łapał zasięgu pomimo wielokrotnych prób wgrywania nowego softu jak i samego BB. Do rzeczy porobiło się jeszcze gorzej bo telefon (yyy to już chyba nie telefon był a iPod) zawisł na kabelku i płytce, non stop 1015. Co robiłem: pobrałem czysty soft 4.2.1 przerobiłem snowbrezze v2.9.1, zaznaczyłem haktywacje i iPad BB, soft się zrobił, próbowałem wgrać tak soft przez "normalne DFU" shift + restore i 1015, odpaliłem redsn0w 0.9.9b5 (r12 też próbowałem) opcja pwned DFU i w iTunes shift+odtwórz, błąd 1015 po ok 60-70%, traktowałem go także ireb i recboot niestety nie pomaga. Z braku racjonalnego rozwiązania próbowałem nawet na płytce i kabelku zrobić JB i install cydia i iPad BB ale nie pomogło. Macie jakiś pomysł na to?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych