Co do BT to niestety jest prawda, nie wiem czemu interface jest tak użytkowo ograniczony, ja rozumiem ochronę treści i np blokadę wysyłania muzyki z itunes itd, to zrozumiałe, no ale wizytówki, zdjęcia z wbudowanego aparatu, czy notatki czy nawet mp3 bez drm (np notatka głosowa) no to chyba by nikomu nie zaszkodziła, a interoperatywność z otoczeniem (do tego powstał BT) byłaby powiększona.
---------- Wpis dodano o 10:39 ---------- Poprzedni wpis dodano o 10:36 ----------
Aby do kogoś wysłać wizytówkę na emaila to potrzebna mi jego wizytówka, kółko się zamykaBT to kółko ładnie otwierał w spotkaniach osobistych.
no jesli spotykasz sie z 30 klientami dziennie jestes biznesmenem i w ogole to rzeczywiscie moze byc utrudnienie. ja freeancuje od 5 lat, a od 3 nie widzialem zadnego swojego klienta na oczy, co tu dopiero mowic o zasiegu BT