Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Civilization V PL?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#26 Kreon

Kreon
  • 10 postów
  • SkądTredegar, Wales

Napisano 02 lutego 2011 - 23:35

Ludzie, ale tutaj nie chodzi o to, czy ktoś zna angielski czy nie, tylko o to, że jest sprzedawane z językiem polskim - którego nie ma! Czyli wprowadzanie w błąd.

#27 TigerStyle

TigerStyle
  • 1 385 postów
  • SkądBournemouth / Łódź / Planeta

Napisano 02 lutego 2011 - 23:55

Mój dzisiejszy wynik. Score: 6619, setup: England, Earth, Tiny, Chieftain, Standard. Pozdrawiam

#28 748f0da6cc

748f0da6cc
  • 311 postów

Napisano 27 lutego 2011 - 15:59

Jak idzie walka o język PL w wersji na MACa ?

#29 coolbart

coolbart
  • 141 postów
  • SkądWiry, Poland

Napisano 27 sierpnia 2011 - 09:42

Nie wiem czy wersja PL, ale jest w promo na Sid Meier's Civilization® V - Buy and download on GamersGate
Kupujemy tam, grę ściągamy ze Steam, a z konta ściąga nam w okolicach 32 zł /kod z Allegro 41 minimum :)/

#30 romhey

romhey
  • 32 postów

Napisano 29 sierpnia 2011 - 07:26

Wpisujemy w google "civilization V spolszczenie". sciagamy pliki wrzucamy do naszej cywilizacji do folderu "Sounds" i "NewText", wyrzucamy pliki angielskie "en_EN" z newtext i mamy cywilizacje po polsku. Dziala z wersja jak zarekomendowane przez coolbart. Dzieki przy okazji.

#31 Meridius

Meridius
  • 111 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 listopada 2011 - 19:13

Mam Macbooka opisanego w sygnaturze z kartą graficzną Intel HD 3000. Warto na niego kupować Civilization V? W jakich detalach będę mógł odpalić (i czy w ogóle) grę, żeby nie klatkowała?

#32 TigerStyle

TigerStyle
  • 1 385 postów
  • SkądBournemouth / Łódź / Planeta

Napisano 27 listopada 2011 - 23:05

Witam,

Zobacz tutaj: Civilization 5 Mac System Requirements

U mnie na iMac'u z opisu, w gorszych ustawieniach działa, dość słabo ale działa. Na Snow Leopardzie, przy małych ustawieniach rozmiaru świata da się jeszcze pograć. Chodziło lepiej na Leopardzie. Na twoim systemie może być lepiej. Może 'przetestuj' najpierw i zobacz jak tobie się gra bo to bardzo subiektywna ocena jest.

Pozdrawiam

#33 DanielF

DanielF
  • 5 725 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 12 grudnia 2011 - 11:10

Czy w waszych wersjach (po spolszczeniu) nie ma polskich znaków? mam wersję ze Steam'a i w ustawieniach dla Windows jest stosowana inna czcionka Polish.XML niestety jej przekopiowanie powoduje zawieszenie gry (jest tam odwołanie do zewnętrznej czcionki) - w innych językach dla Mac OS np. Niemiecki nie ma takiego odwołania i wszystko jest wyświetlan poprawnie. Jeśli chcecie mogę usunąć polskie ogonki z Newtext i wtedy będą wszędzie poprawne napisy - co prawda bez ogonków ale zawsze to lepiej wygląda niż puste pola.

#34 welnciu

welnciu
  • 42 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 grudnia 2011 - 01:03

Wpisujemy w google "civilization V spolszczenie". sciagamy pliki wrzucamy do naszej cywilizacji do folderu "Sounds" i "NewText", wyrzucamy pliki angielskie "en_EN" z newtext i mamy cywilizacje po polsku. Dziala z wersja jak zarekomendowane przez coolbart. Dzieki przy okazji.


Wszystko fajnie, ale identycznie wrzuca sie na windowsie. Na mac'u nie ma takich folderow jak "sounds" czy "newtext".

#35 DanielF

DanielF
  • 5 725 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 15 grudnia 2011 - 09:53

Jeśli masz wersję ze Steam'a to jest!

#36 coolbob

coolbob
  • 13 postów

Napisano 17 grudnia 2011 - 22:34

Niestety u mnie po wgraniu polskich plików i usunięciu angielskich gra wywala się :( Gdy pozostawię pliki PL i EN, to nie przełącza się na polskie po zmianie w opcjach gry :( Być może mam jakieś felerne polskie pliki, ale i tak miałem problem by je znaleźć, bo wszędzie w necie jest już spolszczenie w formie programu instalacyjnego na PC (.exe) :( OK, już działa. Skopiowałem tylko folder PL_PL i zmieniłem na en_US (który wcześniej przeniosłem w inne miejsce)

#37 TrollJack

TrollJack
  • 18 postów
  • SkądPolska

Napisano 07 stycznia 2012 - 12:19

@up, rozumiem że wymienione operacje dotyczą środowiska OS X Lion a nie Windy ?? i gra na OC X wówczas zadziała po polsku ??

#38 DanielF

DanielF
  • 5 725 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 07 stycznia 2012 - 14:25

Tak wersja dla OS X

#39 TrollJack

TrollJack
  • 18 postów
  • SkądPolska

Napisano 07 stycznia 2012 - 15:32

albo mam zaćmienie albo już sam nie wiem, ale gdzie w katalogu z grą czy na MACu czy na PS jest katalog PL_PL lub en_US ?? nic takiego nie widzę po zinastlowaniu gry na obu platformach, na PC mam grę zaktualizowaną przez STEAM do PL, i chciałem przekopiować pliki odpowiedzialne za wersje PL gry na mojego maca ?? tylko nie mogę ich odszukać (pliki z pl audio znalazłem)

#40 Oscer

Oscer
  • 11 postów

Napisano 07 kwietnia 2012 - 19:44

Odswieze temat bo nigdzie , szukajac na google nie moge znalesc odpowiedzi , sciagnelem spolszczenie , podmienilem pliki ale gra mnie wyzuca przy pierwszym filmiku , jak usune pliki PL to wszystko działa bez problemu .
Pozdrawiam
MacBookPro

@edit
spolszczenie sciagnelem z tego forum
[url]http://www.portal24h.pl/forum/spolszczenie-gry-sid-meier-civilization-t18024.html[/url]
ktos podal linki w ostatnim poscie .

#41 prostreet

prostreet
  • 75 postów
  • SkądKalisz PL

Napisano 11 sierpnia 2013 - 23:30

Odświeżam bo mam ten sam problem :) wywala

#42 Piotrek Kruk

Piotrek Kruk
  • 4 postów

Napisano 18 sierpnia 2013 - 12:52

Witam mam problemik. Po próbie spolszczenia moje Civi z dodatkiem Brave New World gra przestała działać. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie samą grę. Tu App Store pamiętało, że płaciłem i mogłem ponownie sciągnąć za darmo natomiast za dodatek każą mi płacić ponownie 26 euro. Jak odzyskać Brave New World za co już zapłaciłem?

#43 TigerStyle

TigerStyle
  • 1 385 postów
  • SkądBournemouth / Łódź / Planeta

Napisano 20 sierpnia 2013 - 17:53

Witam, Próbowałeś kontaktować się jakoś ze sprzedawcą? Cokolwiek robiłeś w celu rozwiązania problemu (prócz próby ponownego ściągnięcia)? Pozdrawiam.

#44 Piotrek Kruk

Piotrek Kruk
  • 4 postów

Napisano 21 sierpnia 2013 - 21:29

Nic po za sięgnięciem po pomoc tutaj. Mam się kontaktować z App Store czy z producentem gry? Dodam, że na liście zakupionych aplikacji nie widnieje owy dodatek. Dzięki za odpowiedź pozdrawiam.

#45 DanielF

DanielF
  • 5 725 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 22 sierpnia 2013 - 05:45

Na pewno dostałeś rachunek za dodatek na maila - na forum jest poradnik jak reklamować rzeczy w itunes/appstore

#46 Piotrek Kruk

Piotrek Kruk
  • 4 postów

Napisano 22 sierpnia 2013 - 19:03

Jest faktura na mailu. Jeśli można prosić o link do tego poradnika, bo się nie mogę doszukać będzie już cacy. Pozdrawiam

#47 DanielF

DanielF
  • 5 725 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 22 sierpnia 2013 - 19:46

Jak zwrócić aplikację zakupioną w App Store - Blogi - MyApple.pl

#48 Piotrek Kruk

Piotrek Kruk
  • 4 postów

Napisano 29 sierpnia 2013 - 20:56

Według tego poradnika robi się to w historii zakupów gdzie u mnie jak pisałem nie widnieje dodatek. I nie chcę zwrócić, a odzyskać aplikację. Mam tylko rachunek na poczcie. Gdzie pisać??

#49 kostner

kostner
  • 302 postów

Napisano 12 października 2013 - 12:12

Komuś się udało zainstalować spolszczenie do wersji 1.0.3.80 (Steam)? Skopiowałem pliki z wersji PC i działa - ale nie mam polskich znaków i gdzieniegdzie zamiast słów mam np. "TXT_KEY....". Nie wiem już co robić...

#50 maclaren2

maclaren2
  • 36 postów
  • SkądKutno

Napisano 02 grudnia 2013 - 23:31

I jak wygląda sprawa ze spolszczeniem na dzień dzisiejszy? Czy jeśli kupię wyżej wspomnianą grę z tej strony: https://deals.cultof...-v-gold-edition
to będę miał możliwość zainstalowania spolszczenia?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych