Z jakim "kluczykiem"??? Widziałeś jakieś sloty z kluczykiem? Napisałem wcześniej o zwykłej szczelinie, a Ty wymyślasz jakieś "kluczyki"
Przeczytaj uważniej kontekst mojej wcześniejszej wypowiedzi.
Niemniej jednak - jeżeli Apple było w stanie zaprojektować iPada obsługującego karty SIM, to uważam, że równie estetycznie poradziłoby sobie z możliwością umieszczenia slotu na kartę pamięci (dowolnego typu).
Wydaje mi się, że takie rozwiązanie dla kart pamięci było by jeszcze mniej wygodne niż CCK.
Funkcjonalność jakiegokolwiek urządzenia jest sprawą obiektywną... I na podstawie swoich własnych doświadczeń stwierdzam, że wbudowanie gniazda SD w znaczący sposób poprawiłoby funkcjonalność iPada. A wszystkie argumenty typu "dziura w obudowie", "design", "mnie nie brakuje złącza kart", to są wyłącznie subiektywne opinie nie związane z parametrem takim jak funkcjonalność.
Coś zaczynasz mieszać. Zarówno twoja opinia jak i moja to opinia subiektywna.
Oczywiście nie bierz tego do siebie, to takie moje subiektywne spostrzeżenie....
Daleki jestem od brania czegokolwiek do siebie

Tak jak i ty, wyraziłem po prostu swoje zdanie.