Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zmiana wyglądu Mac OS X


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
304 odpowiedzi w tym temacie

#26 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 marca 2007 - 00:18

Niekoniecznie. Jeśli ściągniesz Candybara to przez jakiś czas będziesz mogła z niego korzystać. Ewentualnie później jak będziesz z niego zadowolona, możesz go kupić lub wyrzucić. Jednak zmiany zostają.

#27 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 marca 2007 - 00:55

Ale jeszcze Was czyms zaskocze:)
Ikona transmission ktora znajduje sie w docku wraca do starego wygladu zaraz po wylaczeniu programu.
I co Wy na to?:)

pzdr

Zmien nazwę ikonki która ci się podoba na: Transmission.icns następnie prawoklik na Transmission..app Show Package Contenst->Contents->Resources i tu ja wrzuć nadpisując tę oryginalna, brzydką :)

#28 KJoanna

KJoanna
  • 298 postów
  • SkądGalway

Napisano 08 marca 2007 - 17:13

Zmien nazwę ikonki która ci się podoba na: Transmission.icns następnie prawoklik na Transmission..app Show Package Contenst->Contents->Resources i tu ja wrzuć nadpisując tę oryginalna, brzydką :)


No i prosze! dziala:)
Wielkie dzieki:)

pzdr

#29 Remik

Remik
  • 758 postów
  • SkądDortmund/Germany

Napisano 31 marca 2007 - 19:00

A ja zapytam jak zmienic i czym ikone dysku na pulüicie a raczej ni ikone bo do tego to candybar, ale widzialem n aroznych zdieciach ze pok ikonka dysku widnieje jeszcze pojemnosc. Jak to zrobic bo to fajna sprawa.

#30 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 31 marca 2007 - 20:07

A ja zapytam jak zmienic i czym ikone dysku na pulüicie a raczej ni ikone bo do tego to candybar, ale widzialem n aroznych zdieciach ze pok ikonka dysku widnieje jeszcze pojemnosc. Jak to zrobic bo to fajna sprawa.


Jabłko+J w Finderze, i Show item info

#31 Remik

Remik
  • 758 postów
  • SkądDortmund/Germany

Napisano 31 marca 2007 - 20:35

Dzieki za super szybka odpowiedz! Pozdrawiam. iRemik

#32 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 06 kwietnia 2007 - 17:28

Legenda Mac'owej Gui Community - Susumu Yoshida wypuściła do ogólnego dostępu instalator o nazwie CATS zmieniający wygląd całego systemu. Instalator jest całkowicie darmowy i działa znakomicie - testowałem go ostatnie 3 tygodnie przed premierą ;)

Do instalatora jako bonus dołaczony jest komplet ikonek - 290 sztuk :)

Polecam!

Link

#33 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 15 kwietnia 2007 - 21:38

Ostatnio miała miejsce premiera kilku absolutnie znakomitych kompletów ikonek systemowych:

AquaBlend

Cats/AquaBlend

EkishoDeepOcean

#34 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 19 kwietnia 2007 - 22:51

Legenda Mac'owej Gui Community - Susumu Yoshida wypuściła do ogólnego dostępu instalator o nazwie CATS zmieniający wygląd całego systemu. Instalator jest całkowicie darmowy i działa znakomicie - testowałem go ostatnie 3 tygodnie przed premierą ;)

Do instalatora jako bonus dołaczony jest komplet ikonek - 290 sztuk :)

Polecam!

Link


Ściągnąłem instalator i zainstalowałem, lecz nie widze różnicy... o co więc chodzi ?

#35 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 20 kwietnia 2007 - 04:45

Nie ma rushed metal, zobacz też jak wygląda iTunes ;)

#36 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 kwietnia 2007 - 10:43

A no racja... troszke inne ;).... a są jeszcze inne takie instalki, które nie wymagają shapeshiftera (jak ten CATS) ??

#37 macdesk

macdesk
  • 849 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 kwietnia 2007 - 11:53

A no racja... troszke inne ;).... a są jeszcze inne takie instalki, które nie wymagają shapeshiftera (jak ten CATS) ??


UNO

http://gui.interacto.net/

#38 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 20 kwietnia 2007 - 12:03

Da się, shapeshifter nie uźywam już jakiś czas bo zainstalowałem sobie darmowy instalator:

http://www.deviantar...ation/51795955/

Używam wariantu Aqua Extreme - wygląda jak Leopard i jest mega przyjemny w użyciu, w dodatku nie zużywa żadnych resources tylko podmienia grafiki, więc nie zwalnia działania komputera - polecam

Żeby odinstalować go - ściagnij sobie instalator UNO - w pliku masz instalator i deinstalator - działa bardzo dobrze, żadnych problemów nie odnotowałem.

#39 Leander

Leander
  • 205 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 kwietnia 2007 - 17:08

Broń was panie boże od UNO... Mi ten programik skopał do reszty system, wywalił w kosmos wszystko co miało jakikolwiek związek z czymkolwiek ;) Widgety, konta użytkowników w mailu/adium/ichat/etc/etc, poza tym koniec końców połowa aplikacji pogubiła swoje skórki, tak że było widać samą ramkę okna.

#40 macdesk

macdesk
  • 849 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 kwietnia 2007 - 17:23

Broń was panie boże od UNO...

Mi ten programik skopał do reszty system, wywalił w kosmos wszystko co miało jakikolwiek związek z czymkolwiek ;)
Widgety, konta użytkowników w mailu/adium/ichat/etc/etc, poza tym koniec końców połowa aplikacji pogubiła swoje skórki, tak że było widać samą ramkę okna.


A u mnie nic nie skopał, nic nie wywalił, obecnie korzystam z niego i nie mam z nim absolutnie żadnych problemów.

#41 KJoanna

KJoanna
  • 298 postów
  • SkądGalway

Napisano 22 kwietnia 2007 - 18:04

A u mnie nic nie skopał, nic nie wywalił, obecnie korzystam z niego i nie mam z nim absolutnie żadnych problemów.


u mnie-odpukac;)- tez wszystko ok:)

#42 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 22 kwietnia 2007 - 18:57

Leander - nowa wersja UNO, a na pewno instalator który podałem tutaj działają bezproblemowo; stare UNO - sam na nie narzekałem bo mi narobiło bigosu ale wersja obecna - spoko ;)

#43 Leander

Leander
  • 205 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 kwietnia 2007 - 20:43

Wolę nie ryzykować ;) Czy jakby was zawiodła prezerwatywa to nadal pokładalibyście w niej nadzieje? ;) Taka mała analogia ^^

#44 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 23 kwietnia 2007 - 00:10

Jakby tak wszyscy myśleli to człowiek by z drzewa na ziemię nie zszedł... Obecni używa tego instalatora ileś tam tysięcy użytkowników i nie ma z nim problemów, więc bugi pierwszych wersji UNO zostały wyeliminowane.

#45 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 kwietnia 2007 - 11:31

A czy są może jakieś update'y czy coś do tego UNO żeby były inne motywy niż odcienie srebrnego ?? Jakiś zielony, czarny ...

#46 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 24 kwietnia 2007 - 14:45

Nie, w UNO chodzi właśnie o to, żeby wszystko było jednolite. Do innych opcji można używać ShapeShifter'a ;)

#47 surveyor

surveyor
  • 405 postów
  • SkądChorzów

Napisano 24 kwietnia 2007 - 14:46

Ale Toszakowi chodzilo o to czy sa jakies dodatki do UNO, za posrednictwem ktorych bedzie mozna zrobic calosc w innym kolorze- na przyklad jednolity zielony :)

#48 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 24 kwietnia 2007 - 19:29

Aha, no to z tego co się orientuję to nie, przynajmniej na razie ale pewnie ulegnie to zmianie bo widziałem już kilka zmodyfikowanych wersji UNO - mogę też zapytać autora, jak to z tym zmienianiem będzie ;)

#49 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 kwietnia 2007 - 10:11

Aha, a jest jeszcze jakiś inny sposób niż Shape Shifter ?? Coś na wzór UNO tylko kolorowe, bo o to mi dokładnie chodzi... ?

#50 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 29 kwietnia 2007 - 18:20

Hm, chyba się jeszcze z czymś takim nie spotkałem, a na pewno z niczym działającym bez zarzutu :) Wkrótce update pierwszego posta i to, mam nadzieję, dość konkretny ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych