Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Słuchawki - które wybrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2851 odpowiedzi w tym temacie

#2626 disaster3

disaster3
  • 92 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 grudnia 2018 - 13:46

BeatX zostały u mnie skreślone ze względu na kabel pomiędzy słuchawkami. Wybrałem Airpods'y nie pod względem jakości dzwieku, bo nic nie przebije konwencjonalych słuchawek nausznych na kablu, ale tutaj akurat szukałem jak największej moblinosci do biegania/siłowni.

Airpodsy w tym temacie spisują się rewelacyjnie. Zanim do mnie dotarły to już zamówiłem od Spigen'a ten silikonowy Strap ale jak się okazało nie użyłem ani razu bo słuchawki pewnie trzymają się w uszach zarówno podczas biegania jak ćwiczenia na siłowni.

Do takich rozwiązań u mnie spisują się rewelacyjnie. Filmy czy słuchanie muzyki w domu/podróży to jeśli już korzystam z urządzeń mobilnych to słuchawki nauszne na kablu poprzez DAC'a DragonFly Red. Airpodsy nie mają wtedy czego szukać.


iPhone 4s 8GB white, iPhone XS 256GB gold, iPhone 12 Pro 256GB Pacific blue, iPhone 13 Pro 256GB Sierra blue, iPad Pro 11 256GB silver,


#2627 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 27 grudnia 2018 - 17:45

Przyszły słuchawki i10 tws z Ali. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Z wyglądu 1:1 z oryginałem, same słuchawki niczym się nie różnią. Jakość dźwięku na poziomie Earpods, jak dla mnie grają bardzo porządnie. Etui ma możliwość ładowania indukcyjnego i przez usbc. Ma też diody o stopniu naładowania. Nie ma żadnych włączników, po wyjęciu z pudełka same się uruchamiają, a po włożeniu spowrotem wyłączają. Przy pierwszym wyjęciu i sparowaniu z ipX, teraz po kazdym wyjęciu od razu się podłączają do telefonu. Są wyświetlane jako Airpods w menu bluetooth :-p Nie ma dwóch osobnych urządzeń, lewa łączy się z telefonem a prawa z lewą. W opcjach jest jako jedno urządzenie. Czas działanie ok. 2,5h, etui ponoć (jeszcze nie testowałem ) pozwala na ok 3 ładowania. Gesty (tapnięcia jak w Airpods) działają świetnie, jedno  - pauza, dwa-następny utwór, trzy-poprzedni. Jakość rozmów telefonicznych - bez uwag. Za 125 zł myślę że warto. Zobaczymy jak długo podziałają :) O ile wcześnie ich nie pogubię :-p

 

 

http://fotoo.pl/show...g-1253.jpg.html


Użytkownik Regiss edytował ten post 27 grudnia 2018 - 17:47

  • meg lubi to

iPhone 15 Pro


#2628 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 28 grudnia 2018 - 20:37

Przyszły słuchawki i10 tws z Ali. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Z wyglądu 1:1 z oryginałem, same słuchawki niczym się nie różnią. Jakość dźwięku na poziomie Earpods, jak dla mnie grają bardzo porządnie. Etui ma możliwość ładowania indukcyjnego i przez usbc. Ma też diody o stopniu naładowania. Nie ma żadnych włączników, po wyjęciu z pudełka same się uruchamiają, a po włożeniu spowrotem wyłączają. Przy pierwszym wyjęciu i sparowaniu z ipX, teraz po kazdym wyjęciu od razu się podłączają do telefonu. Są wyświetlane jako Airpods w menu bluetooth :-p Nie ma dwóch osobnych urządzeń, lewa łączy się z telefonem a prawa z lewą. W opcjach jest jako jedno urządzenie. Czas działanie ok. 2,5h, etui ponoć (jeszcze nie testowałem ) pozwala na ok 3 ładowania. Gesty (tapnięcia jak w Airpods) działają świetnie, jedno  - pauza, dwa-następny utwór, trzy-poprzedni. Jakość rozmów telefonicznych - bez uwag. Za 125 zł myślę że warto. Zobaczymy jak długo podziałają :) O ile wcześnie ich nie pogubię :-p

 

 

http://fotoo.pl/show...g-1253.jpg.html

Moje dzisiaj już doleciały do Warszawy i jadą już do mnie. Też jestem ich ciekaw, choć wiem z doświadczenia i potwierdzam, że nic nie zastąpi nausznych po kablu.


iPhone 8, MBA


#2629 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 grudnia 2018 - 20:41

Moje dzisiaj już doleciały do Warszawy i jadą już do mnie. Też jestem ich ciekaw, choć wiem z doświadczenia i potwierdzam, że nic nie zastąpi nausznych po kablu.

U mnie poszło wczoraj zamówienie na dwie pary z szybką dostawą :)

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#2630 pancer

pancer
  • 3 postów

Napisano 28 grudnia 2018 - 21:10

Gdzie zamawiałeś? Aliexpress? Masz może link do sklepu?



#2631 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 28 grudnia 2018 - 21:14

Gdzie zamawiałeś? Aliexpress? Masz może link do sklepu?

Jeżeli o mnie chodzi to zamawiałem na Ali TUTAJ


iPhone 8, MBA


#2632 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 grudnia 2018 - 22:16

Gdzie zamawiałeś? Aliexpress? Masz może link do sklepu?

U mnie poszło z linku Regissa, dobra ocena i bardzo duża ilość zamówień: https://s.click.alie....com/e/bz3AeyUZ

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#2633 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 29 grudnia 2018 - 01:00

A dobra, też sobie zamówiłem. Chciałem kupić oryginały, ale w sumie są pogłoski, że niedługo mogą wyjść nowe, to poczekam na nowe, a tymczasem te dadzą radę. Może nawet nie będę używał ich tak często to nawet AirPods'ów 2 nie będę kupował. Szybka wysyłka, to tak za 20 dni powinny być.


Użytkownik dobrakawa edytował ten post 29 grudnia 2018 - 01:46

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#2634 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 29 grudnia 2018 - 01:59

Ja kupowałem 10 grudnia i normalną wysyłką.


iPhone 8, MBA


#2635 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 29 grudnia 2018 - 02:17

No za szybszą dostawę była dopłata 91 centów, więc to ze 3,50zł może wychodzi, a chyba o 2 tygodnie szybciej jest dostawa.


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#2636 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 29 grudnia 2018 - 03:04

No za szybszą dostawę była dopłata 91 centów, więc to ze 3,50zł może wychodzi, a chyba o 2 tygodnie szybciej jest dostawa.

Hm u mnie było za dostawę szybką jakoś 7$ ale dostawa w 12-18 dni roboczych, a nie 25-60 xd czy jakoś tak^^

Użytkownik Arshe edytował ten post 29 grudnia 2018 - 03:04

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#2637 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 29 grudnia 2018 - 03:06

Może braliśmy z innej aukcji. Za 91 centów w 12-18 dni. Całość wyszła mnie $33.11.


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#2638 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 29 grudnia 2018 - 05:27

Może braliśmy z innej aukcji. Za 91 centów w 12-18 dni. Całość wyszła mnie $33.11.

Możliwe^^ a może doliczyli większą kwotę za ilość oraz dodatki, wziąłem od razu etui do słuchawek^^

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#2639 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 31 grudnia 2018 - 14:52

Przyszły słuchawki i10 tws z Ali. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Z wyglądu 1:1 z oryginałem, same słuchawki niczym się nie różnią. Jakość dźwięku na poziomie Earpods, jak dla mnie grają bardzo porządnie. Etui ma możliwość ładowania indukcyjnego i przez usbc. Ma też diody o stopniu naładowania. Nie ma żadnych włączników, po wyjęciu z pudełka same się uruchamiają, a po włożeniu spowrotem wyłączają. Przy pierwszym wyjęciu i sparowaniu z ipX, teraz po kazdym wyjęciu od razu się podłączają do telefonu. Są wyświetlane jako Airpods w menu bluetooth :-p Nie ma dwóch osobnych urządzeń, lewa łączy się z telefonem a prawa z lewą. W opcjach jest jako jedno urządzenie. Czas działanie ok. 2,5h, etui ponoć (jeszcze nie testowałem ) pozwala na ok 3 ładowania. Gesty (tapnięcia jak w Airpods) działają świetnie, jedno  - pauza, dwa-następny utwór, trzy-poprzedni. Jakość rozmów telefonicznych - bez uwag. Za 125 zł myślę że warto. Zobaczymy jak długo podziałają :) O ile wcześnie ich nie pogubię :-p

 

 

http://fotoo.pl/show...g-1253.jpg.html

Właśnie swoje rozpakowałem. Nie wiem czy to normalne czy nie, ale po wyjęciu lewa gra a prawa nie (być może rozładowane). Mam pytanie - jest jakaś kolejność aby działały obie słuchawki ? A drugie pytanie - przy ładowaniu pudełeczka trzeba czekać aż zapalą się 4 diody, a może po czym poznać że pudełeczko jest naładowane na 100% ? Bo po rozpakowaniu diody nie świeciły, ale jak tylko podłączyłem na chwilę na ładowarkę i zdjąłem z ładowania to paliły się 4 diody, natomiast jak postawię na ładowanie to miga mi jedna dioda.


iPhone 8, MBA


#2640 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 31 grudnia 2018 - 15:28

Stan naloadowania pudelka widzisz jak podłączysz do ładowarki i zaczynają migać. Wtedy widzisz ile się świeci diodek. Zawsze wyciągaj lewą najpierw bo jest to główna sluchawka, później prawa która się z nią paruje. Wtedy zawsze od razu dwie grają. Jak poużywasz słuchawek i włożysz do etui to zapalają się wszystkie diody na pudełku i jest to sygnalizacja że pudełko ładuje słuchawki. Jak zgasną dwie, to znaczy że jedna naładowana i kończy ładować druga. Jak zgasną wszystkie to znaczy że słuchawki naładowane.

iPhone 15 Pro


#2641 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 31 grudnia 2018 - 16:01

Dzięki za info. Moje były rozładowane, ale na chwilę podładowałem do testów - przyznam, że jak na takie słuchawki to grają przyzwoicie. Z diodami też już wyczaiłem, że jak jedna słuchawka jest włożona to zapalają się 2 diody :) (w zależności którą się wyjmie. Póki co dałem do ładowania po kablu bo ....

... jak położyłem na indukcji to strasznie się grzeje pudełeczko i słuchawki. Albo tego nie dorobili do końca albo tak ma być, z tym że jak dla mnie to trochę za wysoka temperatura przy indukcyjnym, więc osobiście nie zalecem tego sposobu ładowania dla bezpieczeństwa.

 

P.S. Miałem w gratisie dostać tą gumkę żeby słuchawki w razie co nie spadły na ziemię, ale chińczyk chyba zapomniał włożyć. Napisałem sprzedawcy - zobaczymy czy przyśle za jakiś czas :D


Użytkownik sn4ke edytował ten post 31 grudnia 2018 - 16:02

iPhone 8, MBA


#2642 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 31 grudnia 2018 - 17:12

U mnie też się grzeje na indukcji.Nie ma tragedii ale to raczej dobrze nie wpłynie na baterie, więc też ładuje po kablu.

iPhone 15 Pro


#2643 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 stycznia 2019 - 12:18

U mnie też się grzeje na indukcji.Nie ma tragedii ale to raczej dobrze nie wpłynie na baterie, więc też ładuje po kablu.

Czy mógłbyś napisać jak dźwiękowo? Czy są na poziomie earpodsów?

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#2644 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 01 stycznia 2019 - 12:37

Nie mam airpodsow, ale jeśli chodzi o earpods to według mnie grają lepiej. Szczególnie bas jest mocniejszy. Co do innych dźwięków się nie wypowiem bo żaden ze mnie audiofil. Ogólnie rzecz biorąc - przyjemniej brzmią.

iPhone 15 Pro


#2645 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 01 stycznia 2019 - 13:17

Ale EarPods grają lepiej czy podróby grają lepiej?

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#2646 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 stycznia 2019 - 13:59

Ale EarPods grają lepiej czy podróby grają lepiej?

Raczej chodzi o to, że grają lepiej od earpodsow te z Ali.

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#2647 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 01 stycznia 2019 - 14:15

Dokładnie tak. I10 tws grają lepiej od earpods.

iPhone 15 Pro


#2648 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 01 stycznia 2019 - 14:31

Ciezko, zeby graly gorzej...
  • keniutek lubi to

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#2649 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 01 stycznia 2019 - 15:10

Ja nigdy earpodsów nie używałem, bo nie bardzo trzymały mi się w uchu, ale jakiś czas temu wyjąłem z pudełka i odpaliłem sobie muzykę i grały lepiej niż moje poprzednie dokanałowe jakieś które używałem, więc teraz tym bardziej czekam aż mi moje podróby przyjdą :D No i okazało się, że nawet spoko trzymają się w uszach.


Użytkownik dobrakawa edytował ten post 01 stycznia 2019 - 15:10

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#2650 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 01 stycznia 2019 - 16:08

W moich i10 TWS jak odtwarzam oryginalną apką "MUZYKA", to czasami zrywa mi połączenie prawej słuchawki, szczególnie przy zmianie głośności utworu.


iPhone 8, MBA





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych