Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[4.0] [iPhone 3G/iPod touch 2G] [Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [redsn0w] [wideo]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
263 odpowiedzi w tym temacie

#51 fanatykpsp

fanatykpsp
  • 30 postów

Napisano 26 czerwca 2010 - 10:34

nie pomyślałem ze musi byc wgrany 4.0 i dlatego nie działało. można by to zaznaczyć w pierwszym poście wyraźnie. wolę nie przywracać kopii, będzie bardziej nówka :D


tzn że trzeba najpierw zrobić aktualizacje czystego softu a potem jeszcze raz wgrywać customa??

#52 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 czerwca 2010 - 11:08

Jeżeli chcesz wgrać Custom'a no to obojętne, ale możesz od razu z 3.1.2 na CF dać. Jeżeli robisz przez redsn0w to najpier wgrywasz czysty soft iOS 4, a potem JB

#53 fanatykpsp

fanatykpsp
  • 30 postów

Napisano 26 czerwca 2010 - 11:27

aha bo zmyliło mnie to że wgrywa się się plik ipsw do redsn0w i tym samym myślałem ze on aktualizuje soft razem z cydia a tu taki myk że trzeba najpierw wgrać czysty dzięki za pomoc :)

#54 Liberty

Liberty
  • 804 postów
  • Skądjesteś mała ?

Napisano 26 czerwca 2010 - 11:59

@borsuk 1
Mógłbyś mi odpowiedzieć na moje pytanie, czy nie znasz odpowiedzi ? :

Wcześniejszy redsn0w aktywował urządzenia bez oryginalnej karty sim, tu to nie działa prawda ? Jak nie to dlaczego w temacie jest "aktywacja" ?



#55 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 czerwca 2010 - 12:41

@Liberty no nie działa. A tytuł tematu to jakoś tak. A, bo patrzyłem na tematy innych tutoriali i nie chcący palnąłem. Ale chyba w najnowszych aktualizacjach redsn0w'a będzie aktywacja.

#56 apik

apik
  • 124 postów

Napisano 26 czerwca 2010 - 12:46

Witam! Jestem nowizjuszem jeśli chodzi o iPhone'y i mampytanie co do jailbreak'a, a mianowicie: Mam obecie 3G 8gb z softem 3.1.3 (7e18), firmware modem 05.12.01 i chce zaktualizowac soft do wersji 4.0 i zrobić JB! Czy mam pierw zaktualizowac soft przez itunes do wersji 4.0 i później według tutoriala zrobić jail, Czy 4.0 się wgra przy JB bo widze na filmiku, że jest potrzebny soft 4.0 w pliku? podaje swój numer GG: 5609599, gdyby ktoś chciał to niech napisze do mnie będzie szybciej, bardzo mi zalezy bo zżera mi za nim kase z telefonu, a wiem że w wersji 4.0 można zablokowac transmisje danych.

#57 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 czerwca 2010 - 12:47

Pakiet sobie kup. Kupiłeś żarówkę i prąd chcesz wyłączyć?

#58 apik

apik
  • 124 postów

Napisano 26 czerwca 2010 - 12:50

w pracy i w domu mam wifi, a tam naczesciej przebywam, wiec nie będzie mi za nic kasy zżerać, ale przejdxmy do problemu z JB i zaktualizacja softu PS pakiet oczywiście tez jakis wykupie!

#59 Boxster

Boxster
  • 31 postów

Napisano 26 czerwca 2010 - 12:55

Czy jest jakaś metoda na powrót mms-ów po JB 0.9.5b5-4? Chodzi mi o iP3G w Orange. Gdzieś wpadłem na temat, że trzeba zrobić JB przez 0.9.5b5-3 i wtedy podobno nie ma problemu, czy to prawda?

#60 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 czerwca 2010 - 13:05

@Boxster możesz ręcznie wszystko ustawić w Ustawienia -> Ogólne -> Sieć -> i tam powinno być coś takiego jak "Dane przez sieć" czy coś w tym stylu. @apik tak trudno przejść przez te 6 stron i przeczytać pare postów? :/ Wchodzisz do iTunes, aktualizujesz do 4.0. Włączasz redsn0w i robisz wg. tutoriala i gitara

#61 apik

apik
  • 124 postów

Napisano 26 czerwca 2010 - 13:45

ok aktualizwałem iphone'a do 4,0 i na koniec pojawiła sie ikona w iphone z kablem i logo itunes oraz slide to emegrancy i nic sie dalej nie dzieje :/ właczyłem i wyalczyłem iphone'a wypiąlem i wpialem usb i nic ?? Co jest grane?


Dołączona grafika


taki bład pokazał windows 7 po ponownym uruchomieniu itunes :/

#62 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 czerwca 2010 - 13:59

A aktywowałeś telefon? A co do błędu to wpisz w google i Ci pokaże o co chodzi.

#63 apik

apik
  • 124 postów

Napisano 26 czerwca 2010 - 14:14

Ok zresetowałem kompa jaki bluescreen wyskoczyl i po ponownym uruchomieniu system odzyskał sprawnośc i aktywował iphone'a. Bardzo Was przepraszam za panike, ale mam nadzieje że mnie choc trochę rozumienie. Z Sony Ericssonami moge zrobic bardzo duzo, ale tutaj jestem nowicjuszem ;) Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za wyrozumiałość. PS. jeszcze czeka mnie JB, ale musze ochłonąć ;)

#64 Boxster

Boxster
  • 31 postów

Napisano 26 czerwca 2010 - 14:58

@borsuk1
"Dane przez sieć" to ja włączone mam od samego początku i nic nie daje. Nadal brak mms, czyli wiadomości przychodzą na pocztę orange, a przy foto nie ma opcji wysyłki mms.
Tu masz temat o problemie - http://forum.myiphon...w-4-t10945.html

P.S.
Ma ktoś namiar na Redsn0w Win 0.9.5b5-3 ?

#65 Liberty

Liberty
  • 804 postów
  • Skądjesteś mała ?

Napisano 26 czerwca 2010 - 15:37

@Liberty no nie działa. A tytuł tematu to jakoś tak. A, bo patrzyłem na tematy innych tutoriali i nie chcący palnąłem. Ale chyba w najnowszych aktualizacjach redsn0w'a będzie aktywacja.


To powinieneś zmienić nazwę tematu skoro wasz tutorial nie aktywuje telefonu tak jak poprzedni redsn0w. Nie to, że się czepiam, ale dużo osób może się przejechać.

#66 Adek 22

Adek 22
  • 227 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 czerwca 2010 - 13:03

Wszystko działa jak należy :) I nie aktywuje iPhone więc niech to ktoś to zmieni :P

#67 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 27 czerwca 2010 - 15:03

U mnie po odblokowaniu wszystko cacy, niestety nie działa internet. Mam iPhone'a 3g w Orange, wszystko zrobione jak w tutorialu +ultrasnow, co z tym można zrobić?

#68 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 27 czerwca 2010 - 16:49

A u mnie nie da sie wysylac mmsow. Nie ma opcji dodaj zdjecie. Co z tym zrobic? Robilem wszystko to: 1. Reset Network Settings. Go to Settings > General > [scroll down] Reset > Rest Network Settings 2. Reset All Settings. Go to Settings > General > [scroll down] Reset > Rest All Settings 3. Check if MMS is turned on in Settings > Messages 4. Restore your iPhone using iTunes, and set it up as a new iPhone instead of restoring the back up. 5. Check if you have new carrier settings available. Go to Settings > General > About to check. 6. Find the MMS settings for your Carrier on Google, and set them up in Settings > General > Network > Cellular Data Network > MMS Cos jeszcze mozna zrobic?

#69 Gurbon

Gurbon
  • 73 postów

Napisano 27 czerwca 2010 - 17:12

Siemanko a nie orientujecie się może czy bedzię 4.0 na ipka 2g??I ewentualnie kiedy to może być ??

#70 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 czerwca 2010 - 20:04

@Gurbon nei miało być, nie ma i nie będzie @admkryn Cydia -> cydia.pushfix.net -> Wi-Fi Fix

#71 tartut

tartut
  • 16 postów

Napisano 27 czerwca 2010 - 20:34

a na ipoda touch 2g z nowym bootromem działa?? bo w temacie nie znalazłem tego (chyba że się zagapiłem)

#72 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 27 czerwca 2010 - 21:03

Trzeba po prostu dopisac by uwazac ze obecna beta powoduje blad pod postacia braku mozliwosci wysylania wiadomosci mms. Co wiecej - sn0wbreeze takze powoduje ten sam blad. Jesli zostanie to przez innych zweryfikowane nalezy to dopisac do pierwszego posta (tu uklon w strone moderatorow)

#73 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 28 czerwca 2010 - 01:13

@borsuk1 wyskakuje, że repo jest niedostępne.

#74 skipek

skipek
  • 12 postów

Napisano 28 czerwca 2010 - 19:30

@chris.zurada potwierdzam ten błąd. zauważyłem również ze na moim IP 3G po zrobieniu JB znika opcja modemu (nie ma jej w opcjach) oraz skrót do poczty głosowej też nie działa. Robiłem już chyba z 4 razy JB i za każdym razem są te same problemy.

#75 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 28 czerwca 2010 - 22:00

Dlatego ja wróciłem do 3.1.2 i zauważyłem ze jednak czwórka chodzi stanowczo wolniej. Dlaczego zawsze tak jest ze nowości maja wiecej błędów niż ich poprzednicy. Od dla przykładu na bazie systemów mac os - w wersji snow leopard Jobs chwalił system za szybsze instalowanie się. Bujda - zepsuli to w Leopardzie i mydla oczy, bo snów leopard na macu mini 2009 instalowal się podobnie jak Tiger na powerbooku z końca 2004, za to Leopard dłużej na mini jak i PB. Ale to inny dział. W każdym razie ios 4 smiga pięknie u kumpla na esce. 3g podtrzymuje stara tradycje ze najlepiej do starszego sprzętu pasuje starszy soft.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych