Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone nie włącza sie po przywróceniu ustawień fabrycznych (PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
285 odpowiedzi w tym temacie

#76 miki17788

miki17788
  • 13 postów

Napisano 16 czerwca 2012 - 15:18

Witam, Mam problem z moim iPhone 3 GS. Telefon nie reaguje na przycisk włączenia/wyłączania. Natomiast po podłączeniu do kabla USB lub ładowarki włącza się do pojawienia jabłuszka po czym resetuje się i tak w kółko. Nie możliwe jest wprowadzenie go w tryb DFU. Bardzo proszę o pomoc, tudzież rady przyczyniające się do możliwości rozwiązania tegoż problemu.

#77 diesel2117

diesel2117
  • 1 743 postów
  • SkądKatowice PL

Napisano 17 czerwca 2012 - 08:12

Witam,
Mam problem z moim iPhone 3 GS. Telefon nie reaguje na przycisk włączenia/wyłączania. Natomiast po podłączeniu do kabla USB lub ładowarki włącza się do pojawienia jabłuszka po czym resetuje się i tak w kółko. Nie możliwe jest wprowadzenie go w tryb DFU. Bardzo proszę o pomoc, tudzież rady przyczyniające się do możliwości rozwiązania tegoż problemu.

Kupić tasiemkę przycisku power/volume/jack/wibra za 20zł na allegro i wymienić, po czym wprowadzić w dfu and restore !

#78 miki17788

miki17788
  • 13 postów

Napisano 17 czerwca 2012 - 14:52

Taśma została wymieniona na nową. Niestety po wymianie telefon dalej nie reaguje i ciągle się restartuje i zwyczajnie nie da się go wprowadzić w DFU.

#79 nodi32

nodi32
  • 588 postów
  • SkądRadom!

Napisano 17 czerwca 2012 - 21:54

A ja mam pytanie ponieważ.... Mój kolega wymienił się za iPhone 3G, wymieniona została bateria i ipek wchodził w tryb awaryjny. Zrobił restore i telefon działał... dopóki go nie wyłączył, przy każdym włączeniu wisiał i wisi na jabłku. Jako iż ja bardziej czaje niż on to dał mi go żebym go zrobił, no to się wziąłem i tak, znów restore na czyste 4.2.1 i niestety telefon sie nie włączył. To wgrałem 3.1.3, nwm dlaczego ten OS ale wgrałem. Dobra włączył się pół na pół ;D bo tak: pokazał się lockscreen, na lockscreenie slider, statusbar(czy jak to sie tam zwie), i zegar ale na tle kabelka i płytki(tak jak w trybie awaryjnym), no i właśnie działał pół na pół bo nic się nie dało zrobić ani odblokować ani nic, w iTunes też go nie wykrywało, więc kolejne restore tyle że nwm dlaczego ale na 4.2.1, no i co? i działał :D ale tak dla testu postanowiłem go wyłączyć i włączyć i po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu zawiesił się na jabłku i resetował co jakiś czas(tak jak wcześniej). Postanowiłem że zrobię jailbreak... Sn0wbrezze i ogień, 4.2.1 z jailbreakiem wgrałem i się normalnie włączył, pomyślałem że oddam mu w takim stanie bo nie chce mi sie już nad nim siedzieć tylko cydie musiałem ogarnąć(Winterboard itp.), zainstalowałem PL język do Cydii(nwm po co) i po instalacji iphone się zaciął i zresetował i znów zawiesił na jabłku, no to znów zrobiłem restore 4.2.1 z jailbreakiem i się włączył, ogarnąłem Cydię bez instalacji PL języka i oddałem mu i powiedziałem żeby nie wyłączał. Niestety grał w TapTapa :D i ipek się zwiesił i wyłączył i znów wisi na jabłku. Nie chce robić kolejnego restore bo to bez sensu narazie bo wiem że jak się wyłączy to już się nie włączy. Więc... Czy ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak z telefonem???? (po drodze wyskoczyło mi kilka błedów ale ogarnąłem i działał)

#80 BBN

BBN
  • 4 postów

Napisano 23 czerwca 2012 - 12:20

[CIACH]

Twój wpis został usunięty jako zupełnie niezwiązany z tematem wątku. Proszę znaleźć wątek traktujący o Twoim problemie i w nim zadać pytanie. renqien

#81 Mamba1122

Mamba1122
  • 24 postów
  • SkądCzłuchów

Napisano 28 czerwca 2012 - 22:22

Witajcie. Mam problem, a mianowicie posiadam iPhone'a 4 na którym był robiony reset opcją "wyzeruj wszystkie ustawienia i wymaz całą zawartość", po tej czynności telefon nie chciał się włączyć i pokazywało się cały czas logo itunes z wtyczką usb. Postanowiłem wgrać od nowa soft, ale jako iż nie wiedziałem jaki jest aktualnie na nim soft zacząłem od 5.1, a następnie instalowałem: 5.0, 4.3.5, 4.3, 4.0 i cały czas iTunes sypało błędami. Aktualnie na iPhonie jest iOS w wersji 4.1, próbowałem go zainstalować poprzez iREB, sn0wbreeze itp, ale bez skutków. iPhone leży w stanie PWNED DFU i nic już nie mogę poradzić.
iPhone ma simlocka na AT&T. Czy jest jakiś sposób żeby go przywrócić do życia ? [CIACH] <- przeczytaj regulamin. renqien

PS: Czytałem wszystkie tematy na forum o błędach, przywracaniu i instalowaniu softu itp. ale tak jak mówiłem nic to nie dało.

#82 BLOCK43

BLOCK43
  • 95 postów

Napisano 28 czerwca 2012 - 23:24

Podaj przykladowe(najlepiej wszystkie kody błedów)

#83 Mamba1122

Mamba1122
  • 24 postów
  • SkądCzłuchów

Napisano 29 czerwca 2012 - 09:22

3194, ale naprawiłem go za pomocą Tinyumbrella, ale po kilku minutach "sprawdzania iPhone'a w apple" wyskakuje 1601. Próbowałem już "odtworzenie" bez shifta i nic. Do moderatorów: czytałem te różne tematy i jakoś one mi nic nie pomogły.

#84 ippawel

ippawel
  • 1 136 postów

Napisano 29 czerwca 2012 - 09:50

Nie mam sily juz na takich, jak Ty. http://myapple.pl/ip...przeczytaj.html Czytaj to! O bledzie 1601 tez bylo.

#85 Mamba1122

Mamba1122
  • 24 postów
  • SkądCzłuchów

Napisano 29 czerwca 2012 - 10:00

Ku$#% pisałem już, że czytałem ten wątek i wiele innych, zastosowałem wszystkie porady i nic..

#86 ippawel

ippawel
  • 1 136 postów

Napisano 29 czerwca 2012 - 11:29

Drugi post. Jesli nie masz SHSH do softu, ktory chcesz wgrac (oprocz najnowszego, ktory jest podpisywany przez Apple) nic nie zrobisz. Powtarzam, drugi post...

#87 Mamba1122

Mamba1122
  • 24 postów
  • SkądCzłuchów

Napisano 03 lipca 2012 - 12:52

Dałem telefon do naprawy żeby oni się tym zajęli, bo ja już straciłem cierpliwość do tego telefonu. :)

#88 nodi32

nodi32
  • 588 postów
  • SkądRadom!

Napisano 10 lipca 2012 - 17:29

[CIACH]

Napisz jeszcze raz, tym razem porządnie. Nawaliłeś taką sieczkę, że czytać się nie da, o zrozumieniu nie wspomnę. Regulamin:

Poprawnie zadawaj pytania. Staraj się opisać problem i uwzględnić jak najwięcej szczegółów.



#89 szczuri

szczuri
  • 14 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 12:04

Mialem dokladnie takie same problemy caly czas wisial na jablku moj iphone 4. A kazda proba wgrania oprogramowania konczyla sie bledem 3194 badz 1604. Umbrella mialem zapisane pliki shsh od 5.0.1 . Snowbreez dlaej ifaith mode zaznaczylem pliki shsh i tak zrobionym softem ladnie mi wszystko poszlo w itunes, a telefon pobudzil sie do zycia. Przepraszam za brak polskich znakow ale mam nadzieje ze komus to sie przyda.

#90 uppereastsider3G

uppereastsider3G
  • 2 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 10:02

Ja mam taki prblem.
Wczoraj wlożylam mojego, jeszcze dzialajacego iphona do torebki. Po jakims czasie chciala sprawdzic godzine, ale iPhone juz nie odpalil, a na pewno byl naladowany.
Podlaczylam go do iTunes i ten go wykrywa, ale obraz jest dalej czarny i iPhone nie ruszy :(
Prosze o pomoc.

---------- Wpis dodano o 10:02 ---------- Poprzedni wpis dodano o 09:23 ----------

Dodam jeszcze ze caly iTunes mi sie zacina przez iPhona. Nigdy wczesniej tak nie bylo :(

#91 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 25 sierpnia 2012 - 10:53

Zacznij od hard reset..

#92 uppereastsider3G

uppereastsider3G
  • 2 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 13:42

Dziala! Dziekuje bardzo!!!! :):):) Juz myslalam, ze go stracilam...

#93 NieUmiem

NieUmiem
  • 2 postów

Napisano 06 września 2012 - 20:10

Witam, użyłem funkcji "Wymaż człą zawartość i ustawienia. Ipod po pewnym czasie się zrestratował i zawisł na ekranie ładowania. Próbowałem wejść w recovery mode i DFU bez skutku. Jakieś propozycje? Co mogę z tym fantem zrobić?

#94 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 06 września 2012 - 21:29

Miałaś JailBreak'a, więc to normalne po takiej czynności Nie ma opcji, że nie da się wejść w DFU. Z zegarkiem w ręku odmierzałeś 10 sekund?

#95 ippawel

ippawel
  • 1 136 postów

Napisano 06 września 2012 - 22:23

Redsn0w, później Extras -> Enter PWND DFU i bez problemu wejdziesz.

#96 daro1337

daro1337
  • 65 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 18 września 2012 - 13:31

pomocy:) WITAM kupiłem dziś iphonea 4s na mieście od prywatnej osoby, wiem ze miał jb, soft chyba ios5 ale nie wiem czy najnowszy, czy nie, gość zrobił zerowanie iphonea żeby usunąć swoje dane, i się żerują już kilka godzin został na ekranie krecacego się sloneczka.. Proszę i podpowiedz co mam robić w punktach, reszzte sobie wygoogluje.. Z góry dziękuję za pomoc dIT Naprawilo się home plus wygaszanie 10s wyłączył sie wlaczylem go i działa:)

#97 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 18 września 2012 - 13:40

Jeśli nie ma simlocka, to podpiąć pod iTunes i zrobić restore, wtedy automatycznie pobierze najnowszy soft. Nie wrzucaj tylko backupu, jeśli by jakikolwiek zrobił.

#98 michalidec12

michalidec12
  • 1 postów

Napisano 25 września 2012 - 13:12

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie.
Pamiętaj, na tym forum bezwzględnie przestrzegamy zasad jęz. polskiego. Przeczytaj koniecznie [URL="http://myapple.pl/iphone-150/announcement-b-font-color-red-na-tym-forum-piszemy-zgodnie-z-zasadami-jez_-polskiego-font-b.html"]TO[/URL].

#99 weronix

weronix
  • 184 postów

Napisano 08 października 2012 - 08:58

Ja niestety wyzerowałam ustawienia i mam problem u siebie na komputerze blad 3194 w pracy najpierw błąd 1600 pózniej 21 chce tylko zaktualizować soft do najnowszego - co mam zrobić? wchodze w DFU, telefon jest wykrywany, następnie wybieram soft 6.0 a tutaj błąd 21 :( probowałam juz zmienić USB i nic, zapora wyłączona też nic... co zrobić? EDIT: wywaliłam plik host i nic nie pomogło EDIT 2: sprawdziłam na Macu i dostaję komunikat: "This device is not eligible for the requested build"

#100 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 08 października 2012 - 15:24

"This device is not eligible for the requested build"


Zgaduję, że nie ściągnęłaś oficjalnej wersji 6.0, tylko którąś "betę", tylko dla Developerów




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych