Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone nie włącza sie po przywróceniu ustawień fabrycznych (PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
285 odpowiedzi w tym temacie

#51 krzaczek1231

krzaczek1231
  • 23 postów

Napisano 19 stycznia 2012 - 23:35

Jak naprawić błąd 1604 w iTunes?

Szkoda że mi nikt nie pomógł lecz w twoim przypadku google wystarczą.

#52 barney393

barney393
  • 6 postów

Napisano 23 stycznia 2012 - 17:31

Witam. Ja mam podobny problem lecz troszke innaczej wygląda, myślę że to odpowiedni temat. Otóż dostałem iPhone 3G 8GB z nieznanym mi softem oraz BB i niestety wyzerowałem go, nie miałem pojęcia, że tak nie powinno się robić. Zrobiłem restore z itunsa z oryginalnym 4.2.1. Wszystko wydawało się, że jest ok. Po dniu używania wyłączyłem telefon i nie chciał się włączyc. Itunes wykrywał go w trybie awaryjnym. Z DFU wgrałem znowu 4.2.1 restore i sytuacja powtórzyła się. Próbowałem wgrać 4.2.1 i 3.1.3 i itunes pokazuje błąd "6". I nie ma opcji wgrać oryginalne ipsw. Próbowałem wgrywać CF 4.2.1 przez iReb i itunes ( przy tym bez błędu ale zatrzymywał się pod koniec restore i nie szedł dalej).Próbowałem nawet działać przez sn0wbreeze żeby zrobic CF i ciągle to samo. Mój system do win 7 64. Próbowałem na 3 komputerach i różnych USB. W pliku host w system 32 mam wpisane komendy prawidlowo. Resetowałem boot w Irebie. Czy ktoś coś takiego widział? Ktoś może mi pomóc?

#53 lowplayer

lowplayer
  • 30 postów

Napisano 25 stycznia 2012 - 17:32

Rozwiązałem swój problem. Tak jak pisałem iphone nie chciał się uaktualnić nawet do najnowszej wersji OS podpisywanej przez apple. Kombinowałem z update on oraz off-line. No i udało się. Z tym, że: Zrobiłem to na windowsie XP, ze świeżym systemem i wszystkimi sterownikami. Jeżeli komp w ogóle nie wykrywa iphone zacznijcie od Ireb. Jak już go widzi w trybie DFU pozwólcie systemowi zainstalować wszystkie sterowniki. Następnie ściągnijcie paczkę z nowym Ios'em- nie wgrywajcie online (bynajmniej u mnie to nie wyszło:/). Robiłem kilka prób i za którymś razem poszło :) Teraz szukam sposobu na downgrade z Ios 5.0.1 bo mój stary 3Gs nie daje sobie z nim rady:/- przywiesza się, zacina się ekran, czasami nie reaguje:/ Jak coś piszcie na prv ;) pozdro i powodzenia!

#54 Kravcu

Kravcu
  • 10 postów

Napisano 06 lutego 2012 - 19:50

Ktoś pomoże? Miałem ip 3g 4.2.1 z jb i naciąłem się właśnie na reset z jb. Teraz cały czas kabelek i logo itunesa. Itunes przy kolejnych próbach sypie błędami a redsnow nie wykrywa. Co robić? @Dobra Udało się przywrócić go do życia przez redsnowa,ale w stanie takim samym jakim był.

#55 lowplayer

lowplayer
  • 30 postów

Napisano 14 lutego 2012 - 23:03

Witam ponownie, Po ostatnim starciu z moim iphone 3gs wgrałem soft 5.0.1. Niby wszystko fajnie ale iphone tak muli że porażka. Z sugestią wyczytaną gdzieś na forum, przywróciłem go jeszcze raz na czysty 5.0.1 z aktualizacji online- to samo:/ Mam w związku z tym pytanko- czy można wrócić do softu 4.1 jaki miałem na początku. Werbowałem już masę tutoriali i postów i żaden nie pomaga:/ Jednak nie wszystkie informacje w tutkach czy how to były zawarte:/ To co Tinyumbrella pokazuje o moim telefonie: SHSHs Iphone 3gs 4.1 (8B117) Iphone 3gs 5.0.1 (9A405) Iphone 3gs 5.1b2 (9B5127C) Iphone 3gs 5.1b3 (9B5141A) Device Model: MC637LP/A- Iphone 3Gs Installed Firmware Version: 5.0.1 Installed Baseband Version: 05.16.05-6.4_M3S2 Przy ostatniej próbie zaktualizowałem iphone, tinyumbrella do zapisania shsh, ireb następnie restore z itunes 10.5, błąd 1015 który rozwiązałem za pomocą iReb- Set Auto-Boot True. No i zatrzymał mi się fon na komunikacie o braku możliwości aktywacji telefonu:/ Przywróciłem znowu 5.0.1 i kombinuje dalej. Żeby nie to, że telefon się w kółko wiesza i muli to wcale bym tego nie robił. Proszę o wyrozumiałość i pomoc :)

#56 nadol1112

nadol1112
  • 22 postów

Napisano 07 marca 2012 - 22:37

Witam do dzis miałem sprawnego 3gs-a 8gb z 5.0.1 z bb od ipada, ale po nie udanej próbie wymazania wisi na jabłku. Wcześniej miałem locka na zagraniczna sieć... Mógłby ktoś mi poradzić co i w jakiej kolejności mam zrobić

#57 pomarańczka

pomarańczka
  • 1 postów

Napisano 10 marca 2012 - 23:36

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać.
Przeczytaj koniecznie [URL="http://myapple.pl/iphone-150/announcement-b-font-color-red-na-tym-forum-piszemy-zgodnie-z-zasadami-jez_-polskiego-font-b.html"]TO[/URL].

#58 problemowy22

problemowy22
  • 10 postów

Napisano 15 marca 2012 - 17:24

Witam, mam podobny problem. Mam iPhone 3Gs 16Gb. IPhone się nie uruchamia. Przy odtwarzaniu iphone'a wyskakuje błąd 1601. Oczywiście robię wszystko jak bóg przykazał. W dfu Itunsem wgrywam softa 4.1 (cf) i ciągle wyskakuje ten błąd. Proszę o pomoc.

#59 karek314-03ec1848cb

karek314-03ec1848cb
  • 28 postów

Napisano 31 marca 2012 - 21:58

Komputer nie wykrywa iphone+ nie działa dfu Piszę jeszcze raz gdyż moderator zablokował poprzedni temat, a jego odpowidź nie pomogła, gdyż tamte instrkcjie nie pomogły rozwiązać problemu. "Witam, mam taki problem z telefonikiem, od jakiegoś czasu w ogóle komputer przestał wykrywać go, Nie ładował go , tylko ładowarka i w ogóle nie pokazywał, a potrzebowałem zrobić restore bo na sprzedaż miałiść no ale lipa, więc wyczyściłęm gniazdo z kurzu, sporo było, Nic nie dało, potem rozkręciłem całego iphona na częsci pierwsze, wszystko wyczyściłem, i lipa bez zmian, ale przedtem zrobiłem głupotę bo zaczełęm nawinie robić restore przez synchronizacje WIFI, ta z cydi , bo oczywiście telefon z JB, troche było namieszane w sofcie, odblokowany multitasking,tapetki itd. i sporo syfu z Cydi. no i restore nie wypalił i teraz mam w iphonie znaczek aby podłączyć go do itunes, normalnie wyłączony telefon, a jak podpinam do gniazda Usb to pojawia sie jabłko no i potem kabelek strzałka na logo Itunes i nic sie nie dzieje, a w dfu też nie moge wprowadzić , bo w połowie wprowadzania do dfu pojawia sie to podłączenie do itunes, i co teraz poczynić? bo 4s jest w sumie ale chciałbym jakaś kase odzyskać." A co do tamtego tematu, to próbowałem już tamtych wskazówek, u mnie komp nie reaguje jak podpinam iphone , ani nie moge wejść w DFU- próbowałem wieloma sposobami. Kable mam 3 więc to nie tego wina. a gniazdo wyczyśczone.

#60 razor345

razor345
  • 7 postów

Napisano 03 kwietnia 2012 - 16:56

Witam Mój problem polega na tym że kiedyś na kablu nastąpiło mi spięcie od tego czasu podłączenie iPhone do PC było nie możliwe. iPhone miał iść na sprzedaż więc jak głupek przywróciłem ustawienia fabryczne no i przy włączeniu iPhone staje na jabłuszku. Natomiast nie mogę skorzystać z DFU. Bo iPhona nie czyta PC. (iPhone normalnie ładuję się poprzez podłączenie przez gniazdko.) Jak myślicie czy w iPhonie popsuty jest tylko złącze DOCK czy może być coś jeszcze ?

#61 misiu0126

misiu0126
  • 374 postów

Napisano 03 kwietnia 2012 - 20:23

może być coś na płycie padnięte ale nie wykluczone że tylko dock padł.

#62 razor345

razor345
  • 7 postów

Napisano 03 kwietnia 2012 - 20:34

Ale iPhone przed przywróceniem do ustawień fabrycznych działał więc raczej to tylko dock czy jest możliwość że coś na płycie nie wiem, kolega chce za niego 150 zł 2 dni temu jeszcze działał -.-

#63 karek314-03ec1848cb

karek314-03ec1848cb
  • 28 postów

Napisano 05 kwietnia 2012 - 10:53

Wymieniłem gniazdo w swoim 3G, no ale nadal nie wykrywa gnoja , w ogóle? myślałem że to gniazdo bo przedtem czasami wykrywał go jako niezidentyfikowane urządzenie, po prostu, Iphone wyłączony, podpinam usb , pojawia sie jabłko , 3sek i kabelek i logo itunes , no i tak samo jak normalnie przytrzymam power, a w DFU nie da sie wejść bo zawsze pojawia sie ten kabelek i logo podczas wchodzenia, a komp nie widzi go.

#64 jakubor

jakubor
  • 133 postów

Napisano 09 kwietnia 2012 - 20:34

przeczytałem cały wątek zgodnie z radą moderatora i nie dostałem jasnej odpowiedzi jednak. czy jest możliwość przez wymazanie/wyzerowanie jakiś danych spowodować by telefon stracił zasięg? a nie zatrzymał się na jabłuszku jak wszystkim w tym temacie? wykrywa kartę i pin ale cały czas i tak brak sieci. Bo mam 'okazje' kupić iphone po operacji wymazanie danych (przed sprzedażą) według sprzedajacego zdjęć,kontaktów itp. i po tej operacji zanik właśnie zasieg.

#65 misiu0126

misiu0126
  • 374 postów

Napisano 09 kwietnia 2012 - 21:03

możliwe że sim-lock wrócił, ale nie na 100%

#66 karek314-03ec1848cb

karek314-03ec1848cb
  • 28 postów

Napisano 10 kwietnia 2012 - 09:05

Zna ktoś jakieś zagraniczne forum? najlepiej amerykańskie? no tutaj widze nikt nic nie wie.

#67 misiu0126

misiu0126
  • 374 postów

Napisano 10 kwietnia 2012 - 09:09

skocz do serwisu i tam Ci powiedzą ciężko tak powiedzieć bez dotykania.

#68 sprzedawca_liści

sprzedawca_liści
  • 1 postów

Napisano 11 kwietnia 2012 - 10:49

Witam. Mam problem z IP 3G. Jest po wyzerowaniu i zawiesza się na logu apple. Nie wiem jaki iOS na nim wcześniej siedział. Przy próbie restore w itunes z org fw 4.2.1 wyskakuje błąd, że fw nie jest zgodne z urządeniem. Kiedy biore automatyczne odzyskiwanie, itunes chce sciagać iOS 5.1, który chyba nie jest zgodny z IP 3g. Jakieś pomysły?

#69 ghillie441

ghillie441
  • 2 postów

Napisano 27 kwietnia 2012 - 19:49

No panie moderatorze mądralo... Przeczytałem, zastosowalem wszystko, co było wymienione i nic... Nie działa. Wklejam jeszcze raz treść mojego posta, który został usunięty...: Mam problem z moim staaarym iPhonem 3G Mianowicie właśnie go zbrickowałem dzisiaj rano. Stan przed: iOS 4.2.1, zdjęty simlock (BB od iPada ten 06.15.00 czy jakoś tak) bez zrobionego JB, ale była Cydia. Otóż postanowiłem zrobić JB redsn0w'em. Wgrałem multiasking i tapetę pod ikony. Potem wszedłem w Cydię i chciałem wgrać iSwipe, ale wywaliło błąd bodajże "Couldn't restore packages" czy jakoś tak, już nie pamiętam. Nie mogłem dodać repo żadnego i nic ściągnąć, co chwila błędy. Po tym Cydia kompletnie przestała działać, nic nie wyświetlała, tylko białe tło. Poczytałem i dowiedziałem się, że trzeba przywrócić IP do ustawień fabrycznych. Niestety, ja głupi, zrobiłem to WYMAZUJĄC całą zawartość telefonu i ustawienia. No i tu się zaczyna. Wgrywałem soft 4.2.1 parę razy, zwykły i preparowany snowbreezem i redsnowem ale zawsze IT pokazywało błąd 1015. Udało mi się doprowadzić go do stanu, że wołał tylko o kartę sim (ale jest lock z orange na jedną kartę, której już nie mam) - wgrałem soft 4.1. Wywaliłem go z DFU umbrellą i teraz pokazuje tylko o podłączenie do iTunes... I w kółko Macieja.... Przewertowałem całe google, to forum i anglojęzyczne, próbowałem wszystkiego... Nic nie pomogło. Proszę o pomoc, potrzebuję tego telefonu na 7 rano TEJ niedzieli...

#70 esc87

esc87
  • 1 postów

Napisano 09 maja 2012 - 22:08

Witam, czytam i czytam i nadal nic nie wiem. Jedna osoba troche mi podpowiedziala z tym wszystkim.
U mnie problem polega na tym ze kupilem uzywany tel IPHONE 3GS i dalem opcje WYMAZ DANE czy cos w tym stylu i telefon sie wylaczyl i nie chcial sie wlaczyc ponownie.
Zrobilem tego restarta czy cos ale pojawil mi sie komunikat W TELEFONIE KTORY PROBUJESZ AKTYWOWAC NIE WYKRYTO KARTY SIM WLOZ KARTE SIM.
gdzie wczesniej przy sprawdzaniu tela wszystko dzialalo elegancko a teraz mam problem bo nie dziala mi i nie wiem co robic w czym problem.
Czy wprowadzenia karty z innej sieci cos zmieni jak napisal ktorys z uzytkownikow?!?!?!
Telefon jest juz na ladowaniu i nadal ma czerwona kreseczke...czy ktos mi moze pomoc bo naprawde siedze juz pare godzin przed kompem szukajac odpowiedzi na moja bolaczke i nadal nie znalazle;/ bardzo bylbym wdzieczny. Chyba ze ktos zna jakis dobry serwis w Olsztynie ale szukajac nie znalazlem niestety takiego. Moj adres mailowy to esc87michal@gmail.com...bylbym dozgonnie wdzieczny.

#71 ania_f

ania_f
  • 5 postów

Napisano 15 maja 2012 - 21:04

Witam. Mam taki problem. Telefon rozładował się i nie chciał się załączyć. Na telefonie mam zdjęcia i filmy których nie zdążyłam zarchiwizować. Nie chce ich stracić. Czy istnieje możliwość odzyskania tych danych?? tel nie odpowiada na kombinacje przycisków. a po podłączeniu do laptopa pojawia się jabłko i za chwilę gaśnie. Kiedy podłączony jest do kontaktu to odpala się, na ekranie pojawia się info podłącz do iTunes więc wyciągam z kontaktu żeby podłączyć do kompa a on gaśnie. Wkładam do kompa i znów jabłko pojawia się i znika i tak w kolo... Czytałam ale nikt nie miał podobnego problemu. Próbowałam odpalić ustawienia fabryczne ale nic to nie dało/. Nie mam pojęcia co robić no i żeby te zdjęcia odzyskać. Pomocy.

#72 martusqa97

martusqa97
  • 17 postów

Napisano 25 maja 2012 - 16:49

Mam taki sam problem jak wyżej tylko mi sie iPhone nie rozładował a poprostu chciałam zrobić reboot. Bardzo prosze o pomoc.

#73 adis

adis
  • 9 postów

Napisano 11 czerwca 2012 - 21:07

Witam, mam podobny problem z jabłuszkiem... Kupiłem używanego 3GS prawdopodobnie po JB ponieważ po rozładowaniu baterii staje na jabłuszku i finał. Czytałem cały temat ale wymieniacie tyle nazw programów i sposobów, że się pogubiłem a jestem w IPhone nowy:/ Proszę o instrukcję co po kolei zrobić i jakimi konkretnymi programami. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

#74 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 11 czerwca 2012 - 21:11

No jasne, może jeszcze nosek wytrzeć?

#75 miki17788

miki17788
  • 13 postów

Napisano 15 czerwca 2012 - 19:09

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie.
Pamiętaj, na tym forum bezwzględnie przestrzegamy zasad jęz. polskiego. Przeczytaj koniecznie [URL="http://myapple.pl/iphone-150/announcement-b-font-color-red-na-tym-forum-piszemy-zgodnie-z-zasadami-jez_-polskiego-font-b.html"]TO[/URL].




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych