Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Facebook, zablokowane konto.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#26 koniu

koniu
  • 362 postów
  • SkądSe

Napisano 24 maja 2010 - 22:38

słuchajcie wiecie mam problem zablokowali mnie windę w bloku , napisałem do admina windy podałem kod do jeżdżenia nią , co ja jeszcze mam zrobic :P

#27 B@rtasMAC

B@rtasMAC
  • 572 postów

Napisano 24 maja 2010 - 22:40

przestać pisać bzdury? to możesz zrobić

#28 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 24 maja 2010 - 22:55

Facebook generalnie olewa ludzi, którym zablokowano konto. Czas się z tym pogodzić i założyć nowe.

#29 Julia25

Julia25
  • 6 postów

Napisano 25 maja 2010 - 09:02

Dzięki nielicznym za sensowne odpowiedzi na temat. Założyć nowe konto to chyba jedyne wyjście, ale niektórych trudno jest znaleźć w wyszukiwarce. ;/ No nic, Facebook'owi i tak się podokucza, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.

#30 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 25 maja 2010 - 11:01

A da sie ogladac zablokowane konto z nowego? Zwykle mozna ogladac jakich kto ma friendsow. Swoja droga jak byle kto moze zablokowac dowolne konto, to gratuluje temu portalowi. Fakt ze jestem z innej generacji i ogolnie slabo to czuje (choc paru znajomych z calego swiata tam mam) ale zaczynam powoli byc zmeczony tym portalem, a to jakies go.niane spamy ze ktos owce ogolil a to zmiany w dostepie o informacjach o mnie bez poinformowania mnie a teraz slysze o takiej historii.

#31 Numb

Numb
  • 256 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 maja 2010 - 17:44

Dołączona grafika


teh rotflcopter pwns lollersk8s and lmaoplanes with rotfling rifles, wtfrockets, and omgmissiles

#32 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 maja 2010 - 18:03

Jak się nie blokuje aplikacji i nie używa ffixera, to się ma burdel ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych