Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Facebook, zablokowane konto.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Julia25

Julia25
  • 6 postów

Napisano 24 maja 2010 - 16:57

Hej ;) Szukałam już odpowiedzi wszędzie, i nic, więc pisze tutaj. Może ktoś będzie wiedzieć jak mi pomóc. Otóż ostatnio pokłóciłam się z kumpelą a ta zgłosiła mi na Facebooku moje konto jako fałszywe. Zostało ono zablokowane. Wysyłałam do Facebooka maile z informacjami osobistymi, ponieważ tego wymagali. Ale jak na razie nic, nie odpowiadają na maile. Zależy mi na odzyskaniu starego konta, ponieważ miałam tam wszystkie moje fotki i kontakty do znajomych. Może wie ktoś co jeszcze mogę zrobić, ewentualnie gdzie do Facebooka napisać? Z góry dzięki za odpowiedź.:)

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 maja 2010 - 20:43

Lol, 'pokłóciłam się z kumpelą i mnie zgłosiła'. Trzeba uciekać z Facebooka, dzieci z n-k się dowiedziały :(

#3 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 24 maja 2010 - 20:46

Julia, ale płakać nie będziesz ;) Poczekaj powinni odpisać

#4 kugi

kugi
  • 315 postów
  • SkądWilanów, Warszawa, Poland, Poland

Napisano 24 maja 2010 - 20:47

niesamowite.

#5 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 24 maja 2010 - 21:15

Jesli mialas tam kontakty od TAKICH znajomych to moze sie zastanow czy warto je odzyskiwac?:D Strach pomyslec co moga zorbic jak sie z nimi poklocisz!

#6 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 maja 2010 - 21:23

Dołączona grafika

#7 stojak1030

stojak1030
  • 2 186 postów
  • SkądŻary, Poland

Napisano 24 maja 2010 - 21:25

hahahahahhaah no nie moge ;P powaliło mnie to Riddle o kur...a ! leże

#8 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 24 maja 2010 - 21:33

Riddle - strzal w dziesiatke :D:D:D Ledwo co podnioslem sie spod biurka :)

#9 Julia25

Julia25
  • 6 postów

Napisano 24 maja 2010 - 21:35

Bawi Was to? Bo mnie ani trochę. To że miałam w znajomych kilku mało inteligentnych, to nie znaczy że nie miałam też kontaktów do innych. Swoją drogą to pytałam się o kontakt z Facebookiem, a nie o to co ktoś o tym sądzi ;/ Co do odpisanie, ok, czekam już wystarczająco długo.

#10 stojak1030

stojak1030
  • 2 186 postów
  • SkądŻary, Poland

Napisano 24 maja 2010 - 21:37

no ja nie moge... za każdym jak spojrzę ... haha

---------- Wpis dodano o 22:37 ---------- Poprzedni wpis dodano o 22:35 ----------

Bawi Was to? Bo mnie ani trochę. To że miałam w znajomych kilku mało inteligentnych, to nie znaczy że nie miałam też kontaktów do innych. Swoją drogą to pytałam się o kontakt z Facebookiem, a nie o to co ktoś o tym sądzi ;/
Co do odpisanie, ok, czekam już wystarczająco długo.


co do kontaktu z facebookiem : nie znam się
Riddle - mistrz riposty

#11 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 24 maja 2010 - 21:37

Bawi Was to? Bo mnie ani trochę. To że miałam w znajomych kilku mało inteligentnych, to nie znaczy że nie miałam też kontaktów do innych. Swoją drogą to pytałam się o kontakt z Facebookiem, a nie o to co ktoś o tym sądzi ;/
Co do odpisanie, ok, czekam już wystarczająco długo.


Ja nei smieje sie z Ciebie, tylko z tej grafiki ;)

#12 B@rtasMAC

B@rtasMAC
  • 572 postów

Napisano 24 maja 2010 - 21:41

jeśli ty masz kontakty do PRZYJACIÓŁ tylko na fejsbuku, to można IM (PRZYJACIOŁOM) pogratulować takiej PRZYJACIÓŁKI... :lol:

#13 stojak1030

stojak1030
  • 2 186 postów
  • SkądŻary, Poland

Napisano 24 maja 2010 - 21:44

jeśli ty masz kontakty do PRZYJACIÓŁ tylko na fejsbuku, to można IM (PRZYJACIOŁOM) pogratulować takiej PRZYJACIÓŁKI...

:lol:


a teraz pozwolę sobie zacytowac ciebie ;P "Własne zdanie zachowaj dla siebie - innych i tak nie obchodzi" ;)
więc ją to i tak pewnie nie obchodzi :lol:

#14 B@rtasMAC

B@rtasMAC
  • 572 postów

Napisano 24 maja 2010 - 21:45

pewnie nie, ale co to za przyjaźń z "fejsbuka", pewnie wiesz o co mi chodziło ;) ach dziwne te czasy...

#15 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 24 maja 2010 - 21:46

Moze mieli ze soba kontakt przez tak bardzo popularne widgety fejsbukowe w nowoczesnych telefonach ;)

#16 stojak1030

stojak1030
  • 2 186 postów
  • SkądŻary, Poland

Napisano 24 maja 2010 - 21:47

no własnie ;p doskonale Cię rozumiem, bo na co dzień mam styczność z pierwszogimnazjalistami - totalne dzieci NK (chociaż ja sam używam nk, nie bronię się) ale słiit focie i te sprawy ... zuo, a zuo jest zue

#17 DiegoRamirez

DiegoRamirez
  • 348 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 maja 2010 - 21:51

zgłoś Ją też, i zobacz co wymyśli jak Jej zablokują :D

#18 scurvy_shadow

scurvy_shadow
  • 825 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 maja 2010 - 21:59

Wiecie... Troche zalosni jestescie... Mam mase znajomych z ktorymi kontakt niestety ogranicza sie wylacznie do fb. Sa to ludzie czesto z drugiej polkuli i coz... Nie mam ich na stale w skypie i msn. Ludzie z wakacji z ktorymi co jakis czas sie odezwe ale na tyle sporadycznie, ze trzymanie ich w komunikatorze byloby zdecydowanym idiotyzmem. Jesli kazdego kto ma inny sposob bycia od Was uwazacie za skonczonych kretynow to wybaczcie ale jednak swiadczy to wylacznie o tym jak sami jestescie ograniczeni... Co do kontaktu z FB mialem przyjemnosc tylko raz i ogolnie trwalo to na tyle dlugo, ze dalem sobie spokoj. Wiec choc nie chce Ci wrozyc problemow to jednak zastanow sie nad poszukaniem tych osob jeszcze raz na Fb.

#19 B@rtasMAC

B@rtasMAC
  • 572 postów

Napisano 24 maja 2010 - 22:06

Wiecie... Troche zalosni jestescie...


Dziękujemy, pozdrawiamy (w każdym razie ja)

Mam mase znajomych


też mam znajomych na nk, fejsbuku, ale nie nazywam ich przyjaciółmi, bo wiem że pewnie wykręcili by mi też taki numer jak autorce tematu, a na przyjaciela mogę zawsze liczyć i wiem że nawet jakbym się z nim pokłócił to by takich jaj nie zrobił... to jest różnica

#20 kugi

kugi
  • 315 postów
  • SkądWilanów, Warszawa, Poland, Poland

Napisano 24 maja 2010 - 22:10

Ja nei smieje sie z Ciebie, tylko z tej grafiki ;)

a ja smieję się właśnie z niej!

#21 B@rtasMAC

B@rtasMAC
  • 572 postów

Napisano 24 maja 2010 - 22:14

dobra, lepiej zakończyć ten temat do za duży off się robi... ----------EDIT--------- FAIL, my jesteśmy w off...

#22 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 24 maja 2010 - 22:28

nie rozumiem grafiki riddlea, moglby ktos wytlumaczyc? Co tam na niej takiego jest?:D

#23 B@rtasMAC

B@rtasMAC
  • 572 postów

Napisano 24 maja 2010 - 22:30

jest ciętą ripostą, a zarazem zdaniem riddlea, dotyczącym tego tematu i posta autorki

#24 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 24 maja 2010 - 22:34

nie rozumiem grafiki riddlea, moglby ktos wytlumaczyc? Co tam na niej takiego jest?:D

Bo to nie grafika lecz animacja/filmik, poczekaj aż się załaduje i wyświetli w całości.

#25 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 24 maja 2010 - 22:35

No wlasnie, nawet zrobilem sobie zoom na ctrl a tu po chwili sie wlaczyl gif :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych