Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Fajne, ciekawe, użyteczne, niezbędne... programy na iPada.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#151 Veer

Veer
  • 15 postów

Napisano 22 listopada 2011 - 16:00

A mnie się podoba ta aplikacja na (mniejszy lub większy) głód: [url=http://bit.ly/t9Adj8]Upiecz pizzę na iPadzie z Domino’s Pizza | PGS Tech[/url]
Wciąga. Minus jest taki, że potem jest się szybko głodnym.

#152 maxld

maxld
  • 636 postów
  • SkądŁódź

Napisano 22 listopada 2011 - 16:07

A mnie się podoba ta aplikacja na (mniejszy lub większy) głód: Upiecz pizzę na iPadzie z Domino’s Pizza | PGS Tech
Wciąga. Minus jest taki, że potem jest się szybko głodnym.


Fajne :D

#153 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 12 stycznia 2012 - 13:36

Witam,

Aplikacja TV Program C+ kierowany jest do abonentow CYFRY+ i nie tylko:)

Apliakcja dla iPhona jest do pobrania w APPSTORE.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pozdrawiam

GAMA007

#154 Swordfish

Swordfish
  • 4 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 21 stycznia 2012 - 22:51

Na iPada z darmowych aplikacji polecam: - Diigo Browser - OneNote - Flipboard - Booking.com - Read It Later - Dropbox - IM+ - Wall Of Sound - iMoney

#155 Obi-Wan-Kenobi

Obi-Wan-Kenobi
  • 45 postów
  • SkądPOLAND

Napisano 21 stycznia 2012 - 23:25

Użytczne (jak dla mnie): iMovie - 3.99€ Obróbka filmów od Apple

#156 charliefrown

charliefrown
  • 155 postów

Napisano 25 stycznia 2012 - 10:57

Dla mnie killer app to od jakiegoś czasu FilmOn Plus, czyli angielska (głównie) telewizja, m.in. Channel 4, paczka BBC, ITV - póki co za darmo. Planuje zrobić jakiś mirroring na TV, wtedy jeszcze większa będzie satysfakcja. Na czym polega fenomen FilmOnPlus? Jako zapalony miłośnik TV Sat od lat kombinuje, żeby oglądać wspomniane kanały, jednak wiąże się to z licznymi komplikacjami. W skrócie, żeby oglądać w Polsce oryginalne BBC, a więc sygnał z ASTRY 2D, konieczna jest antena o średnicy minimum 3 metrów, bez gwarancji, że sygnał utrzyma się przez całą dobę ;)

#157 forum.user

forum.user
  • 30 postów

Napisano 29 stycznia 2012 - 21:07

Witam

Probując ściagnąć darmową aplikację na ipada (ebboks4u - many books for you) wyskakuje mi komunikat, iż nie można było zakupić tej aplikacji i 4 innych produktów, proszę spróbować później.
Jak mam sprawdz o jakie produkty chodzi?
Pozdrawiam

Proszę pisać zgodnie z zasadami języka polskiego! Tutaj znajduje się pomocny link.
plmax


#158 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkądPolska

Napisano 30 stycznia 2012 - 20:26

Jak dla mnie nie niezbędny, ale fajny i ciekawy program. - Garage Band
http://www.google.pl...GHL8oMnQdfPxZCw - 3.99 euro

---------- Wpis dodano o 20:26 ---------- Poprzedni wpis dodano o 18:29 ----------

Niezbędne!!! ;)
App Store - MyApple.pl

#159 wieszax

wieszax
  • 11 postów

Napisano 01 lutego 2012 - 07:38

Ostatnio zainstalowałem parę appek które sprawiły mi sporo radości a wiec : Rysownik Pro - fajna aplikacja jak chce się szybko coś naszkicować, napisać (mam ja na iphone4s i ipad2) Air Video - bezprzewodowe oglądanie filmów z PC (mam ja na ihone4s i ipad2) Dictation - pisze co mówisz a później możesz to pościć mailem lub smsem - wyłapuje polskie słowa (mam na iphone4s nie instalowałem na ipad2). Camera+ - fotografia z możliwością edycji na rozmiaste sposoby - codziennie odkrywam ta aplikacje. (mam na iphone4s) My Xbox LIVE - połączone konto z xboxa live, można pisać wiadomości do znajomych z gry, patrzeć na swoje osiągnięcia itp. (mam ja na iphone4s i na ipad2)

#160 jabłko-fan

jabłko-fan
  • 205 postów

Napisano 23 marca 2012 - 19:48

Przydatna: AppShopper. Często korzystam. Do tego za Free :)

#161 lenson

lenson
  • 34 postów

Napisano 23 marca 2012 - 22:22

Nie mam długo iphona , ale te aplikacje które mogę polecić to: Endomondo - aplikacja która śledzi nasze położenie i zapisuje przebytą trasę , prędkość itp - fajna sprawa dla biegaczy :) Dropbox - chmura (IPAD / MBP / IPHONE) Evernote - fajny notatnik (IPAD / MBP / IPHONE) Remote - kontroler biblioteki iTunes IM+ (do chatu facebooka) - głównie w tych chatach brakuje mi opcji szybkiej deaktywacji powiadomień, bo piszac już na komputerze dostaje kwadrylion powiadomień na telefon jednocześnie - bywa irytujące ... MyApple.pl - aplikacja która pokazuje Newsy ze strony myapple.pl - testuje od dzisiaj :) Flashlight - latarka Ringtones - dzwonki za free SMARTSYNC - to czego brakowało mi z Androida (synchronizacji kontaktów z facebookiem) , ta aplikacja właśnie to robi, bez zarzutu , elegancko :) Viber - darmowe rozmowy i sms GG - wiadomo Skype - wiadomo Pimp Your Screen - fajna sprawa do zmiany tapet i lock-screenów :) Pytanie do was , jakiej aplikacji używacie do chatu przez facebook ? - na androidzie mialem GoChat (ktory sprawowal sie elegancko) , tutaj sama lipa z tego co widze :// I opcja która też mnie bardzo irytuje , to brak możliwości publikacji zdjęcia na facebooka poprzez jedno kilkniecie w ustawieniach (tak bylo w androidzie) , brakuje takiej synchronizacji jak z twitterem , moze sie kiedys tego doczekamy :)

#162 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 marca 2012 - 19:40

Ostatnio pojawiło się iPhoto od Apple - świetna aplikacja, polecam ;)

#163 suchy1992

suchy1992
  • 35 postów

Napisano 25 marca 2012 - 15:47

Lenson chodzi Ci o iPada czy iPhone'a? Bo w poście piszesz o iPhonie :P. Jeśli chodzi o iPada to ja chwalę sobie "SimpleIM for Facebook". Ładny czat, z dźwiękiem, powiadomieniami. Jeśli chodzi o iPhone'a to "Messenger" nie ma sobie równych- przynajmniej dla mnie :)

#164 lenson

lenson
  • 34 postów

Napisano 30 marca 2012 - 07:31

Dzięki za odpowiedź, też aktualnie używam messangera od facebooka, jednak wsród tych aplikacji jest jednak najlepszy tylko ostatnio właśnie coś miałem problem z powiadomieniami, ale już się naprawiło :))

Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami jęz. polskiego! plmax.

#165 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 05 kwietnia 2012 - 19:46

Do Facebook'a dla iPad'a polecam program FERA: Fera HD for Facebook for iPad on the iTunes App Store

Przy okazji szukam programu i zarazem portalu. Ktoś kiedyś pisał o portalu społecznościowym z aplikacją dla iPhone na tym forum, zaprosić znajomych było można przez e-mail. Można było wrzucać zdjęcia, pisać co się robi... itd. Pamiętacie jaka to była aplikacja??

Edit:

Znalazłem, nazywa się: Path.

#166 dexter77

dexter77
  • 120 postów

Napisano 06 kwietnia 2012 - 13:53

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać.
Przeczytaj koniecznie TO.

#167 rychos

rychos
  • 5 postów

Napisano 02 maja 2012 - 05:55

[CIACH]

Twój wpis został usunięty jako zupełnie niezwiązany z tematem wątku. Proszę przeczytać [url]http://myapple.pl/aplikacje-z-app-store-164/announcement-b-font-color-red-szukasz-gry-lub-aplikacji-przeczytaj-font-b.html[/url] . renqien

#168 baku626

baku626
  • 18 postów
  • SkądTurosl, Poland

Napisano 01 sierpnia 2012 - 12:42

Aplikacja City Maps 2Go za darmo ! Polecam, świetne mapy offline !

#169 wrsdz

wrsdz
  • 10 postów
  • SkądHolland

Napisano 26 sierpnia 2012 - 09:34

Hej, piszecie o rozńych aplikacjach do Facebooka- czy któraś z nich posiada opcje kozystania dla dwóch użytkowników? Używamy Ipad2 razem z żona i tu przydałoby sie coś dzięki czemu jedna o nas nie bedzie musiało sie non stop logowac przez www. Dziekuje i pozdrawiam

#170 fanR10

fanR10
  • 5 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 11 października 2012 - 09:12

Używa ktoś słownika dict.cc? Możecie polecić jakiegoś tłumacza polsko-włosko-angielskiego?

#171 borrro

borrro
  • 63 postów

Napisano 18 grudnia 2012 - 11:03

Fotograficzny magazyn za free

Dla interesujacych sie choc troszeczke fotografia polecam Foto-Kuriera, bardzo fajnie zrobiony, duzo interaktywnosci, i w dodatku za free!
https://itunes.apple...d585629176?mt=8
To chyba pierwszy polski magazyn fotograficzny na ipadzie nie w formie pdf.
Polecam

#172 samzobaczPL

samzobaczPL
  • 143 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 31 stycznia 2013 - 12:08

Wymiana plików PC lub MAC z iPadem bez używania iTunes.
USB Disk & File Transfer
https://itunes.apple...d516927225?mt=8
Regularna cena $2,99 --> teraz Free

#173 e-food

e-food
  • 1 postów

Napisano 23 maja 2013 - 10:37

e-food – narzędzie do weryfikowania składu produktów spożywczych. Najnowsza wersja została wyposażona w skaner kodów kreskowych, co jeszcze przyspiesza cały proces.

#174 Michiyo

Michiyo
  • 9 postów
  • SkądRosocha, Kalisz, Poland, Poland

Napisano 14 czerwca 2013 - 12:17

Chciałabym prosić Was o polecenie jakiegoś fajnego, taniego(najlepiej darmowego ;p) organizatora. Ważne też żeby miał sporo opcji przypominania bo mam straszną skleroze Sama nie wiem co wybrać a nie chcę płacić w ciemno. Narazie wypróbowałam tylko Planer Plus. Wyglądał ładnie ale oczywiście nie zauważyłam, że wykupienie pełnej wersji kosztuje prawie 8€. No i przypomnienie, które próbnie ustawiłam przeszło praktycznie niezauważalnie...:/ Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam :)

#175 Dandy

Dandy
  • 1 postów

Napisano 31 maja 2014 - 21:22

Moje typy najciekawszych apek na iphone:
- GoodReader Lite – czytniki do pdf-ów.
- iBankomaty - pokazuje na mapie bankomaty koło nas
- Shazam – rozpoznaje piosenki
- Filmic Pro – płatna, ale świetna apka do kręcenia filmów
- WunderRadio – do słuchania radia interentowego
- Money Zoom - do spisywania wydatków
- Power Light – latarka :)
- New Puzzle Quizzes Deluxe – zagadki, łamigłówki, jak test na inteligencję
- Limbo – mroczna, niesamowita i piękna gra




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych