Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Fajne, ciekawe, użyteczne, niezbędne... programy na iPada.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#126 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 września 2010 - 20:59

A ja odkopując temat polecam Labyrinth 2 HD - jest opcja tworzenia własnych leveli i ściągania lvl innych ludzi, co oznacza nieskończoność poziomów ;). Opłaca się.

#127 waldusthecyc

waldusthecyc
  • 36 postów

Napisano 08 grudnia 2010 - 09:23

Zdecydowanie polecam darmowy PULSE - parę stron wcześniej ktoś go polecał, ja również dołączam się.
Testowałem różne newsreadery, jednak ten ma tą ogromną zaletę, że "zasysa" bardzo mało danych. O ile Flipboard jest ślicznie wyglądającym programem o świetnym jak ktoś ma połączenie WIFI, o tyle na trasie Kraków-Warszawa w PKP już się nim nie nacieszymy (słaby zasięg). W tym momencie z pomocą przychodzi PULSE: ładnie wygląda, szybko wczytuje. polecam

#128 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 10 marca 2011 - 22:47

iSwifter - przeglądarka z Flashem (!). Zabawne jest to, że jest w dziale Games co jest niezłą bzdurą. Elementy flashowe są streamowane i działa to naprawdę świetnie. Za darmo w AppStore

#129 fpuchalski

fpuchalski
  • 129 postów

Napisano 03 kwietnia 2011 - 09:49

Jeszcze jedno mnie pytanie naszło - czego użwacie do słuchania radia z Internetu na iPad?


TuneIn Radio. 40 tysięcy stacji z całego świata w tym z Polski. Polecam.

#130 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 03 kwietnia 2011 - 10:19

Polecam pobrać sobie FlightRadar 24 PRO. Naprawdę świetna aplikacja, która pozwala nam obserwować samoloty w czasie rzeczywistym :) Dodatkowo na iPhonie można włączyć kamerkę i dzięki kompasowi oglądać samoloty. Myślę, że 3$ dla kogoś kto lubi samoloty to nie wiele :)

#131 kaczkacz

kaczkacz
  • 45 postów

Napisano 17 kwietnia 2011 - 21:40

potrzebuję szybko darmowy program do odtwarzania filmów z napisami, wiem że to już gdzieś było wyżej, ale potrzebuję szybko bo zaraz ruszam w pozdróż. (musi być darmowy) Pozdro i proszę o szybką odpowiedź

#132 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 17 kwietnia 2011 - 21:49

W jakim formacie film i napisy? jak mp3 to do srt iTunes i jazda.

#133 kaczkacz

kaczkacz
  • 45 postów

Napisano 18 kwietnia 2011 - 14:00

Przepraszam ze banalne i pewnie idotyczne pytania, ale jak z jakością filmów w tym formacie i jakiś konwerter z txt do srt?

#134 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 kwietnia 2011 - 14:44

Moja lista przydatnych rzeczy (pewnie kilka padlo juz ale spisuje wsio jak leci)

Filestorm Pro - Genialny program dla fotografow - otwieranie prawie wszystkich RAW'ow - ich edycja i zapisanie (z aktualizacja danych EXIF wlacznie)
iFiles - manager plikow z dostepem do dropboxa, google doc, galeri fb i kilku innych - polecam
PSD Viewer - jak musze szybko PSD od klienta podejzec
Adobe Ideas - do szybkich szkicow (nie precyzyjnych) zamiast zwyklej kartki
KeyPadPro - definujesz sobie skroty klawiatury na ekranie ipada do programow graficznych - zamiast CMD+C moze byc jeden klawisz - wygodne, tak sie juz przyzwyczailem ze uzywam w Illustratorze/indesignie tylko tabletu i ipada (no chyba ze musze cos wpisac z klawiatury)
aNote - Awesome Note - organizer, task - zapisujacy dokumenty na google dock's - must have
NewsweekPL - interaktywe wydanie Newsweeka
eGazety - inne gazety ;]
Navigon - nawigacja
Weather HD - przyjemnie podana pogodynka
Digits - baaaardzo fajny kalkulator - zwlaszcza dla finansistow
RowMote Pro/Remote - piloty dla Mac/apple tv
Friendly/MyPad - Facebookowe appsy
Imo.Im - messenger dla ipada obslugujacy Skypa
Bookings.com - informacja o Hotelach - dla osob w podrozy
RadioBox - Radia internetowe
TouchOSC - kontroler MIDI z ipada
Speakers - ipad gra to co mac/pc - czyli streamowanie Audio

#135 mateusz3928

mateusz3928
  • 187 postów
  • SkądSopot

Napisano 04 czerwca 2011 - 09:53

Witam, poszukuje aplikacji w hd na ipada, która by zastąpiła Skype. Niestety Skype nie jest wspanialomyslny, i nie zrobił takiej wersji... Najlepiej darmowy albo za 0,79€.

#136 Jenot

Jenot
  • 2 204 postów
  • SkądChełm

Napisano 04 czerwca 2011 - 10:05

Do tekstowych czatów na skype może być np. IM+ Pro (działa push notifications ze skypa). Do rozmów głosowych nic kompatybilnego ze skypem nie znajdziesz.

#137 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 czerwca 2011 - 17:07

Moje odkrycia na iPada to: Arounder - darmowa aplikacja do oglądania panoram, przepiękne zdjęcia z najsłynniejszych miejsc świata SkySafari - do oglądania nieba, gwiazd Bardzo lubię czytnik RSS - MobileRSS, niestety w najnowszej wersji lubi się wysypać od czasu do czasu :/

#138 Foto

Foto
  • 32 postów
  • SkądWarszawka

Napisano 20 czerwca 2011 - 17:26

Dziś znalazłem PHOTOSMITH. Program napewno przydatny nie tylko dla Profesjonalnych Fotografów. Myśle ze dla wszystkich Którzy przeglądając, oceniają, wybierają, opisują zdjęcia i archiwizuja. Jeśli ktokolwiek zrobi np. Na ślubie 3500 zdjęć i chce np. W samolocie wybrać 300 zdjęć to faktycznie chyba jedyny na program na Ipada. Widziałem gdzes w artykuł ze jest to Lightroom tylko dla IOs. Co o tym sądzicie ?

#139 Jerry_R

Jerry_R
  • 42 postów

Napisano 21 czerwca 2011 - 11:16

Sadze, ze warto zobaczyc jak poradza sobie z adaptacja na iOS 5.

#140 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 27 czerwca 2011 - 21:12

Witam,

pokazala sie wersja aplikacji Fring dla iPada:)

Pozdrawiam

GAMA007

#141 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 04 lipca 2011 - 11:24

Witam,

Jako, iz sa juz wakacje i niektorzy z was zabieraja ze soba iPady, iPhony mam dla was dobra nowinke...

Nawigacja oflline dla Europy w tym Polski:)

NAWIGACJA- OFFLINE

Europe - Offline map with directU - (free)

Pozdrawiam i zycze szerokiej drogi.

GAMA007

#142 mygumas

mygumas
  • 338 postów
  • SkądBDG

Napisano 04 lipca 2011 - 12:26

To dziala naprawde offline jak np Navigon, TT itp? nie ma żadnych haczyków i innych szmerów bajerów? Załączam i moge jeździć? Jakie jest pokrycie PL i czy są fotoradary ?

#143 roki130

roki130
  • 10 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 04 lipca 2011 - 12:45

U mnie na iPad-dzie 2 działa bez neta. Tylko, że na iPadzie to są same mapy, nawigacja nie działa, bo nie ma jak.

#144 Fallen_SKGaminG

Fallen_SKGaminG
  • 17 postów

Napisano 04 lipca 2011 - 14:22

hmm, ciekawa ta nawigacja stestuje ją i dam wam znać czy działa ; P : )

#145 mygumas

mygumas
  • 338 postów
  • SkądBDG

Napisano 04 lipca 2011 - 16:23

No daj znać czy to działa z GPS bez neta i można tego rzeczywiście używać jako nawi jak TT, NAVIGON i inne.

#146 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 lipca 2011 - 19:48

Ja również sprawdzę jak działa i dam znać :).

#147 Fallen_SKGaminG

Fallen_SKGaminG
  • 17 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 15:41

Dla wszystkich wyjadaczy co chcą tą nawigacje to już mówię, sprawdziłem czy działa w trybie offline i działa, Ściąga się troche bo waży 1,3 GB, po angielsku jest w offline działa czego chcieć więcej... Mi się osobiście nawigacja nie spodobala ; p ale wam się spodoba

#148 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2011 - 16:32

Ciężko to nazwać nawigacją. Są to po prostu mapy offline, bez opcji wyznaczania trasy.

#149 shiz

shiz
  • 89 postów
  • SkądDolny Śląsk

Napisano 19 lipca 2011 - 10:12

Uzywam i polecam:

Friendly / MyPad+. - do facebook'a, czasem w jednym czegos nie ma / cos mi nie pasuje, wiec dwa. Czesto irytuje mnie, ze raz jest raz nie ma opcji usuniecia napisanych postow... Nie wiem od czego to zalezy
Flipboard- dodajemy ulubione strony / kanaly i przegladamy wszystko co lubimy w formie gazety
Weather+ - wg mnie najlepsza pogoda
Gadu gadu- no coment
Burma - piekna galeria zdjec (ale to akurat dodatek taki ;) )
Planetary - piekny odtwarzacz muzyki w formie ukladu gwiazd POLECAM
Tapatalk - aplikacja do for internetowych
Navigon - navi
Europe - najlepsze mapy w offline, alternatywa dla navi
Gravitarium 2 - piekne wizualizacje pod warunkiem, ze nie mamy wlaczonyc "gestów"
IDaft - SUPER appka ;) niby nic wielkiego ale cieszy
IPla - filmy seriale
Gry:
Plants vs zombie - tower defence
Reckless racing - samochody policja rozwałka
Battleheart - niech was nie zmyli grafika, swietna i trudna gra
IStunt 2 - jedna z moich ulubionych
Fieldrunners - tower def.
Flight control
Virtual table tenis - wersja platna, IMO najlepsza gra na dla paru osob na jednym ipad'zie
IMovie - appka do obrobki filmow nagrancy by iPad, calkiem fajna (zna ktos cos podobnego?)
To tyle odemnie ;) w sumie jescze jakies office etc mam ale juz nie wymienialem. Wiecej appek aktualnie nie uzywam

#150 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 sierpnia 2011 - 13:01

Atomic Browser - normalne zakladki, fullscreen, to tylko niektore opcje. Do tego dochodzi szybsze dzialanie od safari, polecam.
Remember the Milk - dzieki temu o niczym nie mozna zapomniec. :)
Reeder - uzywalem Flipboard i Pulse ale dopiero ten platny program zadowolil mnie zupelnie.
Newsweek - bardzo udana aplikacja, czytanie gazety jest bardzo przyjemne i tanie.
MyPad+ - nie moge sie oswoic, czekam wciaz na domowy program Facebooka.
Weather+ - poki co dobrze zapowiada pogode i ma ladne animacje.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych