Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

We Rule od ngmoco:) - od graczy, dla graczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
177 odpowiedzi w tym temacie

#26 nachti

nachti
  • 5 postów

Napisano 31 marca 2010 - 17:46

Gierka się podoba:) a co do gry co oprócz doświadczenia dają te dodatkowe budynki bo trochę nie ogarniam co kupować Nazwa w grze nachti

#27 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 31 marca 2010 - 18:58

Im droższy budynek tym więcej kasy dostaniesz jak ktoś złoży w nim zamówienie.

#28 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 marca 2010 - 19:14

@nachti, budynki są od zamówień. Ty możesz zamawiać u przyjaciół a oni u Ciebie. Czym lepsze budynki (to jak już kolega wyżej powiedział) to wiecej kasy, ale również EXPa czyli doswadczenia. Oczywiście najlepiej wychodzi się na polach. Najsłabiej chyba na domkach i pobieraniu z nich podatków. Za budowanie jakiejś rzeczy, budynku również dostajemy exp. Za wieksze budynki powyżej 250. Za drzewka 3, a za domki 10 i tak dalej ;) pozdrawiam, Adam

#29 nachti

nachti
  • 5 postów

Napisano 31 marca 2010 - 19:25

Aha wielkie dzięki za info czyli jak na przykład mam kopalnie to friendy mogą składać zamówienia za co ja dostaje kasę a co dostaje zamawiajacy?

#30 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 marca 2010 - 19:58

Też kasę. Tylko mniej

#31 kruszkraker

kruszkraker
  • 88 postów

Napisano 31 marca 2010 - 20:46

dopiero co zaglądnąłem w temat wiec dopiero odpisuje..... a wiec jeśli wam tez nie pojawiają się "friends zamki" jako pobliskie posiadłości należy zrobić następujące czynności..... (przynajmniej u mnie tak zadziałało) 1-odpalamy grę 2-na pierwszej stronie która się nam pojawia po włączaniu gry (twój zamek plus pola) macie taki znaczek "PLUS+" (w górnym prawym rogu) naciskamy go 3- w dolnej części ekranu pojawiają się trzy zakładki naciskamy tą drugą (takie trzy główki) 4-naciskamy na followers (górna część ekranu) 5-klikamy na wyświetlaną tam osobę po czym naciskamy przycisk "add friend" 6-ja to uczynimy to ten przycisk zmieni się w "visit kingdom!" naciskamy 7-załaduje nam tej osoby zamczysko..... P.S. mi przy ponownym włączeniu wszystkie zamki friends pojawiły się w pobliskich posiadłościach mam nadzieje że coś pomogło....!!!!!

#32 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 marca 2010 - 21:09

To to ja odkryłem chwile po włączeniu gry :P ale po ponownym uruchomieniu już wszystko jest jak wcześniej wiec nic to nie daje. Przyjaciół mamy tyle samo bla bla bla. Ale jest chyba dobry news. ngmoco jutro o 12 (czas US) ma zamiar wyłączyć serwery na 15 minut, wiec może naprawia ten błąd ;) to moje takie skryte marzenie :P Czyli my możemy się tego spodziewać o 18 w takim razie.

#33 kruszkraker

kruszkraker
  • 88 postów

Napisano 31 marca 2010 - 21:13

no to dziwne trochę ze jednym działa a innym nie..... lipa ale fakt niech zrobią coś z tymi serwerami jednym nie działa a mi piekielnie długo się wszystko wczytuje :(

#34 Furiat

Furiat
  • 235 postów

Napisano 31 marca 2010 - 21:22

Mniue też możecie pododawać. Furiousme

#35 nachti

nachti
  • 5 postów

Napisano 01 kwietnia 2010 - 09:41

Mi friendsy działają normalnie ale mam inny kłopot jak się składa zamówienia 2 dzień obczajaj i dalej nie wiem

#36 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwietnia 2010 - 09:48

ja wkoncu zobaczylem zamki ludzi ktorych dodalem w ciagu ostatnich 2 dni, ale w znajomych ++ w we rule jeszcze ich nie widac

#37 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwietnia 2010 - 11:40

To masz szczescie :P bo ja nie wdze ani tu ani tu :/ A wg. np. Rolando to mam z 35 znajomych z WeRule, a w sumę 60 chyba. Do tego w WE pokazuje mi tylko 15 oO

#38 Elenestir

Elenestir
  • 43 postów

Napisano 01 kwietnia 2010 - 12:21

Przyjmijcie mnie kto jeszcze nie ma do friend nick: Elenestir ;) Pozdrawiam

#39 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwietnia 2010 - 21:44

Jeżeli ktoś ma Palringo na iPhone albo na PieCyka czy Mac'a to zapraszam do grupy werule pl ;)
Możemy w tedy na luzie pogadać.

pozdrawiam,
Adam

#40 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 02 kwietnia 2010 - 18:46

Zauwazylem cos takiego,ze pomimo iz ktos ma znaczek OPEN nad zamkiem,to nie moge zlozyc u niego zadnego zamowienia-zaden sklep u niego nie ma znaczka OPEN,a nie wszystkie sa obsadzony zamowieniami. Od 2 dni nikt nie sklada u mnie zamowien-moze ktos sprobowac cos zamowic? Nick w grze: rozpierdalacz

#41 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 kwietnia 2010 - 21:28

Zauwazylem cos takiego,ze pomimo iz ktos ma znaczek OPEN nad zamkiem,to nie moge zlozyc u niego zadnego zamowienia-zaden sklep u niego nie ma znaczka OPEN,a nie wszystkie sa obsadzony zamowieniami.

Od 2 dni nikt nie sklada u mnie zamowien-moze ktos sprobowac cos zamowic?

Nick w grze: rozpierdalacz



po pierwsze rozpier**lający nick ;)
po drugie: faktycznie, mam cie w kontaktach, wchodze w twoje krolestwo i mimo iz jest napis open to w srodku nic nie moge zamowic bo nie ma dymku..

#42 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 02 kwietnia 2010 - 22:09

Wygooglałem, że to jest masowy błąd gry. Gdy mamy zbyt wielu znajomych i złożymy zbyt wiele zamówień, wówczas faktycznie nikt nie może złożyć zamówienia u nas. Trwają prace nad usunięciem tego problemu. Na chwilę obecną jedyną możliwością aby ktoś u nas coś zamówił jest to, że musimy ograniczyć nasze zamówienia u innych.

#43 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 kwietnia 2010 - 22:56

No ngmoco ma teraz ręce pełne roboty ;) Ja to już mam z 50 znajomych z We Rule no i na sCzescie na bierzaca mogę dodawać i usuwać wiec jest już git. Oczywiście można odwiedzić Królestwo i złożyć zamówienie. Niestety jednak nadal nie widzę tych zamków na planszy, a mogloby być łatwiej b

#44 Mr.P.

Mr.P.
  • 191 postów

Napisano 03 kwietnia 2010 - 02:11

U mnie reaper też wyświetla nad twoim zamkiem tabliczkę i po wejściu nie można złożyć zamówienia. W sumie tylko u Ciebie. Jeżeli ktoś chcę to chętnie przyjmę nowe zaproszenia. Mój nick jest równie ciekawy co reapera. Niestety nie chciało mi się już zakładać nowego konta bo w sumie nie wiele moich gier korzysta z "plusa". Nick: rozpierdalator No nic trzeba wracać do meczu ;) (Orlando - SAS)

#45 Zagraj

Zagraj
  • 16 postów

Napisano 03 kwietnia 2010 - 13:48

Oby szybko naprawili ten "błąd masowy" zanim odechce się grać, póki co strasznie się w tą grę wkręciłem :) Jakby co wpadajcie po zamówienia nick Zagraj A tak wogóle to często mnie wywala z tej gierki, nawet bardzo często. Wgrałem MemoryFree i System, czyszczę pamięć RAM ale nie wiele to pomaga :( /iphone 2G soft 3.0/

#46 komrat

komrat
  • 77 postów

Napisano 04 kwietnia 2010 - 08:10

A nie wiecie ile wytrzymuja warzywa zanim zgnija?? Pozdrawiam

#47 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 kwietnia 2010 - 09:17

zależy od rodzaju warzywka. Generalnie im dłużej się czeka na zbiory tym dłużej wytrzymuje. Np. marchewki zbierałem ok. godzine później i było ok..

#48 Bolec

Bolec
  • 44 postów
  • SkądDST

Napisano 04 kwietnia 2010 - 10:28

Czy to jest gra w stylu Harvest Moona? edit: i czy ma chociaż trochę z jego klimatu? Back to Nature?

#49 klotek

klotek
  • 62 postów
  • SkądMiłkowice, Legnica, Poland, Poland

Napisano 04 kwietnia 2010 - 14:36

Wygląda na najfajniejszą masówkę na iPhone. Chodź fakt co jakiś czas rozłącza i crashuje. nick: klotek

#50 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2010 - 09:38

nie wiem jak Wam ale ja mam pokazane 5 stron przyjaciół!! WRESZCIE!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych