Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

We Rule od ngmoco:) - od graczy, dla graczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
177 odpowiedzi w tym temacie

#1 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2010 - 14:53

Gra jest w AppStore już od ponad miesiąca, ale zauważyłem, że dyskusje na temat owej gry mają miejsce w tym temacie. Postanowiłem więc aby założyć oddzielny temat oraz przy okazji poinformować tych, którzy o tej grze jeszcze nie widzą (a warto ;)). Poniżej przedstawiam opis gry.
Temat ten jest typem "od graczy, dla graczy".

Dołączona grafika


We Rule
Cena: Za darmo (In-App Purshase)
Kategoria: Gry
Wydane: 26 lutego 2010
Waga: 33.5 MB
Seller: ngmoco, Inc.

© 2010 ngmoco, Inc.

Języki: angielski
Wymagania: Kompatybilne z iPhone oraz iPod touch. Wymagana wesja oprogramowania to 3.0 lub nowsza

Opis
Witamy w fantazyjnym świecie królestwa, gdzie rządzisz Ty i Twoi przyjaciele!

Buduj i rządź.

GŁÓWNE CECHY
- Ponad 20 odmian roślin uprawnych na do sadzenia, rozwijania i zbiorów
- Ponad 50 unikalnych struktur do budowy i polepszania swojego królestwa
- Kilkanaście unikalnych zawodów Villager do utrzymania populacji aktywnych obywateli
- Mistyczna moc Mojo przyspiesza Twoje zbiory i realizacjie projektów budowlanych
- Wspaniała grafika 3D
- Integracja z Plus+, sieci społecznej z nagrodami, znajomymi etc.
- Ciągła aktualizacja i ulepszanie gry

Kieruj obywateli do gruntów rolnych i zbiorów upraw na sprzedaż. Korzystaj z zasobów naturalnych ziemi i rozwijaj swoje nieruchomości infrastruktury. Rozwiń mieszkania i zbieraj podatki od obywateli.

Zbieraj owoce ze swojego rolnictwa, rozwoju i handlu w celu przekształcenia skromnego zamku w rozległe królestwo. Jesteś wielkim architektem. Ty decydujesz jak ma wyglądać ukształtowanie terenu - buduj wieże zamku, domy i stajnie, sklepy i wiele więcej.

Chesz zostać najpotężniejszym władcą w społeczności królestwa? Zaproś znajomych przez Plus+ aby rozwijać swój świat razem z nimi. Odwiedź ich królestwa, aby obejrzeć jak się rozwijają.

Rozwiń wielkość swojego królestwa teraz - więcej ziemi uprawnej, infrastruktury i złota - dla wszystkich!

Zbuduj swój królestwo w świecie We Rule już dziś, teraz, zaraz!

Więcej?
Website: Next - ngmoco
Twitter: WE RULE (werulegame) on Twitter

*Połączenie sieciowe wymagane.
………………………………………………………………………………………………………………………………

Link do aplikacji w amerykańskim AppStore: http://itunes.apple....d339274852?mt=8
Nie wiem dokładnie czy aplikacja jest w polskim AS (gdyż nie korzystam), ale prócz US jest także w kanadzie (tak jak GodFinger).

No i oczywiście screeny z gry We Rule
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika


pozdrawiam,
Adam ;)

#2 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 29 marca 2010 - 18:04

Jest w polskim AS :) Gram od wczoraj. Nick: rozpierdalacz Dodajcie mnie do znajomych, to ważne aby mieć ich sporo, bo u znajomych można zamówić przeróżne towary - za zamówienie się nie płaci, a po zrealizowaniu zamówienia kase dostajesz i TY i ZNAJOMY.

#3 dldaniel

dldaniel
  • 24 postów

Napisano 29 marca 2010 - 18:15

Ja mam nick dldaniel. Ściągnąłem jakiś tydzień temu, włączyłem i jakoś mnie nie zachęciła. Ale teraz mnie przekonaliście więc zacznę grać. Podawajcie swoje nicki. :P

#4 Wh!te

Wh!te
  • 86 postów

Napisano 29 marca 2010 - 18:46

Nudna gierka, zacząłem w nią grać w tym samym dniu w którym pojawiła sie w Kanadyjskim appstorze, po 2 tygodniach miałem 78 miejsce a rankingu, ale naprawde zaczynają mnie już nudzić gry typu FarmVille itd. Ile można sadzić te roślinki? Potem je zbierać? Potem znowu sadzić? WeRule to dokładna kopia FarmVille, podam kilka podobieńst: -tu i tu sadzimy rośliny i warzywa, z czego mamy główne dochody (w WeRule co 2 lvl dostajemy możliwość dokupienia jednego pola uprawnego) -powiekszanie działki w FarmVille dzięki znajomym, tu po wbiciu lvlu i za określoną sume powiekszamy królestwo -w obu grach mamy możliwość dekorowania swojej działki, królestwa Różnicą jest np to że w WeRule budujemy też zakłady, sklepy i kopalnie dzięki którym ktoś z innych graczy (z naszych znajmoych) może u nas zamówić dany towar, jednak tak naprawde niepojawia sie on w naszym ekwipunku tylko obie strony dostają exp i kase. Im więcej znajomych tym lepiej, mogę doradzić żeby napoczątku stawiać jak najwięcej zakładów krawieckich ponieważ zajmują mało miejsca na naszej dziłace, a jest z nich dobry exp. Za prawdziwa kase możemy kupić magiczne krople, które przyspieszą budowe budynków i dojrzewanie warzyw. Za każdy lvl dostajemy chyba 5 albo 10 kropli, ale niepamietam dokonca. Tak jak mówiłem wcześniej, kto jest zainteresowany koxem w tej grze musi dodać jak najwięcej znajomych (wejść na jakieś forum z WeRule i powpisywać podane nicki - śmieszne jest to, że wpisując w AddFriends jakiś nick i po dodaniu go niemusi robić tego druga strona, więc można siedzieć i wpisywać..bez sensu), dzięki dużym "znajomośćią" na mapie przeglądamy królestwa tych właśnie znajomych szukając tych królestw gdzie jest możliwość zamówienia jakiegoś towaru (mały koszt bo tylko np 200 gold) więc zamawiać jak najwięcej. I tak pokrótce opisałem jak łatwo tracić czas na gry tego typu, to moja opinia a grałem i w WeRule i w FarmVille. Staję się to nudne, firmy wywęszyły na tym niezły interes (w FarmVille gra chyba 81 mlnów ludzi). Niepolecam, ponieważ mam w tym roku mature i niemogę tracić czasu a jest to właśnie straszny pożeracz... Pozdrawiam :)

#5 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2010 - 18:50

A mi się ta Gierka jak na razie podoba. Jest to tez kwestia tego jak często ja wlaczamy moim zdaniem. Jak się będzie grało non-stop w jedna grę to zawsze się znudzi. Ja gram w prozne gry na iPhone i mi się nie nudzi ;)

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział - moje Plus+ to borsuk.

Proponuje również aby wszyscy użytkownicy z MyApply którzy maja Plus'a niech w swoich statusach piszą ze są z MyA ;)

Pozdrawiam,
Adam

#6 kacperulos

kacperulos
  • 48 postów

Napisano 29 marca 2010 - 21:00

Gra jest ok, są małe problemy z siecią, to znaczy często gubi wifi (tylko przy tej gierce) ale tak to wporzo :) nick: kacper012

#7 kruszkraker

kruszkraker
  • 88 postów

Napisano 29 marca 2010 - 21:10

gra super ... nick Kruszkraker !!!!!!

#8 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 30 marca 2010 - 00:50

ja dzisiaj zaczynal bede w to grac. juz was dodalem do zxnajomych. moj nick : tomkowy

---- Dodano 30-03-2010 o godzinie 02:25 ----
jeszcze jedno. dlaczego nie moge uzyc MOJO ? jak to uzywac ? proboje i niemoge. jak klikam w mojo to mnie do shopa przenosi zebym sobie kupil a mam 3 przeciez.

#9 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2010 - 06:01

Może dla tego ze na tym co chcesz użyć wymaga wiecej niż 3.

#10 Fejk

Fejk
  • 303 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 marca 2010 - 08:57

Ja tez nie wiem jak uzyc... Mam wymaganie takie, ale jak to zrobic? :D tutorial w grze oceniam na 2/5

#11 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2010 - 08:58

klikasz np. na pole lub na budowany budynek i tam masz takie niebieskie use mojo

#12 Fejk

Fejk
  • 303 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 marca 2010 - 09:04

Klikam na pole i odrazu Harvesting... EDIT: Fix na mozliwosc uzycia Mojo Wlacz 24h zegar i bedzie stykac ;) EDIT2: Dodajcie do znajomych: Fejk :D

#13 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2010 - 13:41

jest jakis problem z plusem od wczoraj. próbuję dodać 4 graczy i pojawia się przy nickach v jakby został dodany, ale w przyjaciołach dalej nie ma. Dziś też dostałem zaproszenie ale po wejściu w grę nikogo nie było ani w kontaktach ani w pobliskich posiadłościach. Aha, i exp w plusie wynosi teraz 0 i level w plusie 0.. :| coś chłopaki ostro namieszali

#14 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 30 marca 2010 - 13:43

ja mialem ptaszki bo ludzie mnie zaprosili i i byli jako FOLOWERS. jesli o to chodzi to robisz im te ptaszki, klikasz done i zostaja wyslane do nich invite i sa friendami.

#15 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2010 - 13:49

Bo ja jak zapraszam to nic, a jak ktoś mnie zaprasza to są jako followersi i ich dodaje. A co do Twojego Plus+'a to jak wchodze w Twój profil to wszstko gra

#16 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2010 - 13:53

ja mialem ptaszki bo ludzie mnie zaprosili i i byli jako FOLOWERS. jesli o to chodzi to robisz im te ptaszki, klikasz done i zostaja wyslane do nich invite i sa friendami.


gdzie masz done? ja po wyszukaniu nicka mam przy kazdym z nich add. klikniecie add zmienia button w ptkaszka, nastepnie wracam do przyjaciol (gorny button friends) i nikogo nowego nei mam, tlyko starzy znajomi..

---- Dodano 30-03-2010 o godzinie 15:03 ----
ok, jeszcze dziwniej..
zainstalowalem sobie rolando2 i tutaj wszyscy których zaprosiłem byli widoczni. mogłem też zapraszać kolejnych i byli od razu widoczni. w we rule nadal widnieje stara lista tak jakby jej nie odświeżył.. :|

#17 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2010 - 15:06

Mi w GF pomogła reintstalacja. Powinno zadzialac :P

#18 AdamekB

AdamekB
  • 164 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 30 marca 2010 - 15:25

Gram już jakiś czas... fajna gierka Zapraszajcie: ADAMEKB

#19 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2010 - 15:31

u mnie w we rule reinstalacja nic nie dała :( plusem jest chociaż to, że nie straciłem postępów w grze jak w przypadku innych gier

#20 kruszkraker

kruszkraker
  • 88 postów

Napisano 30 marca 2010 - 18:56

eee mam "frendów" ale nie mam nikogo w pobliskich posiadłościach wie ktoś o co chodzi? edit: już wiem !!!!!

#21 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2010 - 19:29

@kruszkraker, a co wiesz? No ja i duch mamy podobnie :P może Ci się udało rozwiązać problem? :P

#22 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2010 - 20:03

nie no to jest masakra... kruszkraker ja w innych grach ++ ciebie i innych widze dodanego natomiast po wejsciu do we rule nie ma was w znajomych. sa za to kontakty ktore wczoraj wywalilem. tak jakby nie odswiezylo listy przyjaciol..

#23 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 31 marca 2010 - 06:31

A u mnie wszystko działa normalnie, dziwne. Wie ktoś w czym może być problem, że wszystko działa prawidłowo z Plus+ i jak to naprawić (zrobić tak, żeby nie działało jak u innych) ? :P :P PS. Przynajmniej często gre wywala mi do SB (iPhone 3G) - chociaż tyle :P Gierca miażdzy jajca.

#24 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 marca 2010 - 10:44

Ok, więc zadałem pytanie na oficjalnym supporcie Plus+ oraz na support@ngmoco.com (nie pamiętam dokładnego maila) i odpowiedzi na moje pytanie są takie, że serwery są zapchane i nie wyrabiają czy coś w tym stylu. ngmoco oczywiście przeprasza i mówi, że na dniach powinno być to poprawione

pozdrawiam,
Adam

#25 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 marca 2010 - 11:10

dzieki za info :) czyli pozostaje tylko czekac




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych