Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod - pierwsze kroki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1077 odpowiedzi w tym temacie

#101 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 17 stycznia 2007 - 21:40

@_igi kiedyś miałem super program (ale niestety za cholere nie pamiętam jego nazwy)
ale powiem ci jak działał. robiło sie ikonke w dowolnym programie graficznym i potem otwierało sie ją tym programem i importowało do ico , działało suppper ale jak on sie nazywał?


Do tego doszedłem, ale nic nie daje, wyświetla się piątka. A co to jest za plik dodawany obok tamtego pliku?

#102 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 17 stycznia 2007 - 21:46

znalzałem :D

nazywa się icon sushi

http://www.towofu.net/soft/e-aicon.php

banalny w obsłudze

#103 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 19 stycznia 2007 - 20:28

A mógłbyś zrobić taką na iPoda 4G?

Ja próbowałem, ale nic nie wychodzi :/


Robic mi sie nie fce - mam ikonke 4g ale z innego iconseta niestety - w pliku iPod.zip (zastap nia po prostu tamta ikone) w pliku iPodB.zip jest ikonka dla czarnego 5G
  • migrena lubi to

#104 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 stycznia 2007 - 00:54

a podziekowac podziekowac, mnie leniowi sie nie chce zrobic pod kolor :)

#105 Edek :)

Edek :)
  • 1 postów

Napisano 22 stycznia 2007 - 21:22

Mam problem z przeniesieniem filmiku z videos w library do videos na i podzie pomoze ktos ?? :)

#106 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 22 stycznia 2007 - 21:30

a moze jeszcze bardziej uogólnisz swoj porblem, bedzie napewno łatwiej go rozwiązać

#107 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 22 stycznia 2007 - 22:26

film nie jest w formacie ktory moze odtworzyc ipod (bardzo precyzyjne rozwiazanie :razz:)

#108 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 22 stycznia 2007 - 22:30

a moze ma właczoną synchro i w ogóle nie moze można gdybac ....

#109 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 22 stycznia 2007 - 22:42

o, a ze wtedy nie mozna recznie prznosic to ja nie wiedzialem moze tez "przeniesienie" oznaczac synchronizacje... itd

#110 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 22 stycznia 2007 - 22:47

i własnie o tym mówiłem to jest tak jakbyś poszedł do mechanika i powiedział: "panie zepsół mi sie samochód, ile to bedzie kosztowało ..." a ty masz na myśli brak płynu do spryskiwaczy :twisted: krótko mówiąc poczekajmy na sprecyzowanie edka to bedzie łatwiej :D p.s. :twisted::twisted::twisted: hahah to mój :twisted: :twisted: :twisted:666 - ty:twisted: :twisted: :twisted: post na forum :twisted::twisted::twisted:

#111 zielonyj

zielonyj
  • 2 postów

Napisano 03 lutego 2007 - 00:05

Sprawa ma naturę fatalną. Mam iPoda. Pożyczonego ku grozie sytuacji... No i mimo wiedzy, w przypływie wszechogarnijącej głupoty iPod ostał odłączony od kompa bez odpowiedniej procedury, ot tak "na chama". Dodajmy na innym kompie. Sam mam jakimś cudem jeszcze WinME (!), chcę odpalić ów iPoda a tu mi system odnajduje jakiś "aparat cyfrowy" w USB. Inne akcesoria USB działaja poprawnie, tylko z tym problem. Pytanie: czy mógł sie popsuć i w jaki sposób można zaradzic sytuacji Wybaczcie, bo wpis jest lamerski, ale zrozumcie niefajną sytuację. Piszcie jak najszybciej.

#112 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 lutego 2007 - 00:29

nie za dokladnie wiadomo co ci nie dziala, system nie wykrywa ipoda czy ipod niedziala a ty chcesz zrobic restore czy co? sprecyzuj prosze win me to jest taki "upgrade" win98 a na tym sa podobno duze problemy z prawidlowa obsluga ipodow, sprawdz tego ipoda na innym systemie (ja preferuje win2k, jakos wiekszosc problemow jest na xp ale to chyba glownie z powodu wiekszej liczby uzytkownikow)

#113 zielonyj

zielonyj
  • 2 postów

Napisano 03 lutego 2007 - 12:24

Dobra, lecę sprawdzać u kumpla na XPeku. Edit: Jest ok, to sprawa mojego systemu operacyjnego. Dzięki za błyskawiczną reakcję na moje pytanie ...

#114 inseem

inseem
  • 28 postów

Napisano 07 lutego 2007 - 15:43

no to pytanie od nowego uzytkownika :) jak wyrzucic mp3 z ipoda mialem pelne library oczyscilem je totlanie dalem "sync ipod" i to nic nie dalo, i jeszcze jedno pytanie, poustawilem sobie w library okladki gatunki kompilacje itp itd czy musze to na trwale wyrzucac jak bede chcial wgrac na ipoda cos innego czy da sie gdzies to zachowac by kiedys do tego wrocic?

---- Dodano 07-02-2007 o godzinie 16:49 ----
no i dorzuce trzecie pytanko jak w itunes ulozyc piosenki w danym albumie w odpowiedniej kolejnosci, wrzucilem jeden album i mam w srodku intro heh nie wiem jak zrobic by znalazlo sie we wlasciwym miejscu.

#115 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 07 lutego 2007 - 17:40

no to pytanie od nowego uzytkownika :) jak wyrzucic mp3 z ipoda mialem pelne library oczyscilem je totlanie dalem "sync ipod" i to nic nie dalo, i jeszcze jedno pytanie, poustawilem sobie w library okladki gatunki kompilacje itp itd czy musze to na trwale wyrzucac jak bede chcial wgrac na ipoda cos innego czy da sie gdzies to zachowac by kiedys do tego wrocic?

---- Dodano 07-02-2007 o godzinie 16:49 ----
no i dorzuce trzecie pytanko jak w itunes ulozyc piosenki w danym albumie w odpowiedniej kolejnosci, wrzucilem jeden album i mam w srodku intro heh nie wiem jak zrobic by znalazlo sie we wlasciwym miejscu.

1. Zarządzasz iPodem ręcznie czy automatycznie?
2. Nie musisz mieć na iPod wszystkiego co w iTunes (z iPoda kasujesz w iTunes pozostawiasz.
3. Łapiesz piosenkę i przeciągasz niżej lub wyżej (oczywiście to nie zadziała jeśli masz ustawione sortowanie - więc najpierw kliknij na belkę nad liczbą porządkową)

#116 inseem

inseem
  • 28 postów

Napisano 07 lutego 2007 - 17:48

automatycznie a jak skasowac w ipodzie nie kasujac z itunes? a co do "belki" to mam tam time name album itp jak klikam w coklowiek to ustawia sie wedlug tego, a nie wiedziec czemu jeden album ustawil mi sie jak chcial, tzn piosenki z tego albumu sa razem ale w dowolnej kolejnosci i nie pomaga nawet jak zmieniam im nazwe poprzez itunes na 01.............. 02............ co sprawdzilo sie w przypadku takiego problemu w innym albumie

#117 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 07 lutego 2007 - 18:52

bo nie masz ponumerowanych utworów w tagach taki oto prosty problem

#118 inseem

inseem
  • 28 postów

Napisano 07 lutego 2007 - 19:02

no dobra to jak to zrobic :) a odpowiedz na pierwsze pytanie z poprzedniego mojego postu:)?

#119 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 07 lutego 2007 - 19:48

wybierasz pojedynczo utwory z całego albumu klikasz get info i tam masz track number __ of __ i wpisujesz np " n of m" i tak pokolei koncząc "m of m"

#120 inseem

inseem
  • 28 postów

Napisano 07 lutego 2007 - 20:18

co do tagow podejrzewam ze tu jest problem itunes widzi 10 kawalkow plyty jako jednosc i jeden z tej samej plyty jako nastepny album mimo ze nazwy sa takie same ze zaznaczylem wszystkie i zrobilem COMPILATIONS co zrobic? krok po kroku

---- Dodano 07-02-2007 o godzinie 20:19 ----
domyslam sie ze tag to jest ta liczba w pierwszej kolumnie obok nazwy tylko jak ja zmienic

---- Dodano 07-02-2007 o godzinie 20:27 ----
zrobilem tak jak mowiles ale kawalki nie zmienily kolejnosci mimo ze obok maja wpisane liczby

#121 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 07 lutego 2007 - 20:28

maslaq chciałem Ci tylko przypomnieć, o tym resecie i restore.

PS: dałeś radę z tą grą? Bo jak coś to odezwij się na PW.

#122 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 07 lutego 2007 - 20:28

tagi są to ogólnie wszystkie rubryki które jak są poprawnie wypełnione mamy dobrze podpisane utwory ... nie ma tu co opisywać poza tym że jak przeczytasz pierwszy post załapiesz PRAWY get info

#123 inseem

inseem
  • 28 postów

Napisano 07 lutego 2007 - 21:22

tak wlasnie robilem wszystko mam dobrze powypleniane a album jest w itunes nie po kolei czyli 9 4 2 5 itp do tego tak jak juz mowilem jeden album mimo tej samej okladki nazwy nazwy albumu tagow itp itd na sile dzielony jest przez itunes na dwa i widziany jako dwa albumy w jednym 1 kawalek pozostale w drugim

#124 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 lutego 2007 - 23:09

sprawdz czy nie masz w nazwie albumu w tym oddzielnym pliku spacji lub jakiegos podobnego znaku ktorego nie widac na pierwszy rzut oka jak masz album na playliscie to kolejnosc utworow bedzie taka jak na poczatku, same sie nie posegreguja, musisz to zrobic recznie

#125 inseem

inseem
  • 28 postów

Napisano 07 lutego 2007 - 23:17

dzieki za rady doszedlem juz :) jeszcze tylko jedno pytanko :) co oznaczaja takie "ptaszki" do zaznaczania po lewej od nazwy kawałka




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych