Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod - pierwsze kroki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1077 odpowiedzi w tym temacie

#1051 Adeq

Adeq
  • 33 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 30 września 2011 - 18:43

nie mam pojęcia jak przesłać filmy na ipoda 4g.... itunes najnowsze, soft w ipodzie też, wogóle nie dodaje mi filmów do biblioteki

#1052 odirty

odirty
  • 5 postów
  • SkądRadom

Napisano 26 października 2011 - 18:53

swietny poradnik jak dla nowego urzytkownika jak ja:] Tylko Jjedno mnie zastanawia, bo mam ipoda 2 8gb i wersje 2.2.1 to teraz mam szukac jakiegos jailbrakera do tej wersji zeby ja zwiekszyc do 4.1 bo niektore aplikacje ktore chcialem pobrac takiej wlasnie potrzebowaly, czy tylko szukam jailbrakera na 2.2.1 chackuje i wteyd moge wszystko robic bo troche tego nie ogarniam jakies OIS jAIlbrake itp za duzo jak dla mnie :] jak macie jakies linki bede wdzieczny:D

#1053 Sobocianka

Sobocianka
  • 2 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 grudnia 2011 - 17:22

witam, mam nadzieje ze to dobry temat.
Mam takie pytania o iPODA NANO 6 gen.
czy istnieje możliwość zmiany języka ?
czy gwarancja podobnie jak w iPadzie liczona jest od pierwszego uruchomienia/synchronizacji z iTunes ?

Ustawienia>Ogólne>Język :)

#1054 magdars74

magdars74
  • 1 postów

Napisano 26 grudnia 2011 - 18:01

WITAM, NIE BARDZO WIEM JAK PORUSZAC SIE NA TYM FORUM, ALE BYC MOZE KTOS BEDZIE W STANIE MI POMOC, MAM IPODA TOUCH 4G, MA ON 1 ROK, MAM PROBLEM Z NALADOWANIEM BATERII, NIE WLACZ SIE, JET TYLKO INFORMACJA, BY PODLACZYC SIE DO ITUNES, PROGRAM W OGOLE NIE WIDZI IPODA, CO TO MOZE OZNACZAC, Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC

#1055 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 26 grudnia 2011 - 18:57

Czego się drzesz?

#1056 epi

epi
  • 184 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 stycznia 2012 - 03:29

zaraz dołoże tutoriala - tylko jakies teledyski złoje


Czego się drzesz?

Super moderato ?! Wystarczyło napisac, wyłącz Caps. Kulturka Panie kolego.

#1057 ilak

ilak
  • 34 postów

Napisano 24 stycznia 2012 - 18:07

Witam Mam taka sprawe: Jezeli mam dwie listy o nazwie 1 i 2. I liscie numer 1 jest utwor X. W liscie numer 2 jest utwor X oraz utwor Y. Czy po zgraniu obydwu list ipod zapisze w pamięci dwa razy utwor X czy tylko raz? Pytam,bo mam kilka list,gdzie nie ktore utwory się powtarzają. dzieki :)

#1058 Lukis

Lukis
  • 46 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 stycznia 2012 - 21:18

Zgra utwór tylko raz.

#1059 Luk

Luk
  • 108 postów
  • SkądTychy

Napisano 15 lutego 2012 - 19:53

Witam, moje pytanko (może to nie są pierwsze kroki ale...): chcę usunąć wszystkie dane z iPoda Touch gdyż idzie na sprzedaż. Rozumiem że restore wystarczy? + usunąć przypisane konta pocztowe w opcjach iPoda. AppStore i tak wymaga podania hasła więc tu problemu nie ma. Czy jest jeszcze coś na co powinienem zwrócić uwagę?

#1060 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 lutego 2012 - 20:00

Restore bez wgrywania kopii wywali wszystko, na wszelki wypadek wyloguj sie rowniez z Appstore na urządzeniu.

#1061 Luk

Luk
  • 108 postów
  • SkądTychy

Napisano 15 lutego 2012 - 20:08

Mam mały problem z usunięciem historii z Safari w iPodzie. Usuwam wszystko w ustawieniach tzn. czyszczę historię, cookie itp a nadal po wejściu w Safari mogę dolnymi strzałkami cofać się do stron które ostatnio oglądałem. Co jest grane?

#1062 Mixersky

Mixersky
  • 424 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 czerwca 2012 - 16:12

Przygotowuję się do reinstalacji systemu windowsowego. Jak zachować te okładki albumów aby je po reinstalce wrzucić z powrotem? To jest jakiś plik w katalogu iTunes? Do czego właściwie jest opcja plik->biblioteka->eksportuj listę utworów? Czy odpowiedzią może być plik->biblioteka-> eksportuj bibliotekę?

#1063 miczygann

miczygann
  • 2 postów

Napisano 27 czerwca 2012 - 21:45

muzyka z iPoda

Mam pytanie na temat wgrywania muzyki z ipoda na komputer. Mam iMaca, i nie wiem jak zgrać muzykę z iPoda. Szukałem ww aplikacji w MAS, i nie znalazłem. Nie chcę sciągać tych programów, bo są nielegalne (a zależy mi na gwarancji komputera, kupiony i tydz. temu). Czy jest jakiś inny sposób, albo czy te programy są mniej więcej legalne, czy co? Pomocy!

#1064 Colin 79

Colin 79
  • 263 postów
  • SkądWałbrzych, Poland

Napisano 28 czerwca 2012 - 10:26

Mam takie pytanie dlaczego nie wgrywa mi do iPhona całego otagowanego folderu z muzyką skoro na komputerze PC jest ładnie otagowany cały album? W telefonie mam porozwalane pliki zamiast w folderze. Pozdrawiam

#1065 rdk9

rdk9
  • 63 postów
  • SkądZawiercie

Napisano 03 sierpnia 2012 - 22:29

Mam takie pytanie, czemu jak usunę muzykę z kompa, to ona zostaje w bibliotece iTunes? :roll:

#1066 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 03 sierpnia 2012 - 22:33

bo itunes robi swoją biblioteke... usunąć musisz z itunesa, a nie z folderu z którego importowałeś muzykę do iTunesa ;) jeśli trzymasz muzykę i w folderach i w iTunes to masz wszystko podwójne ;)

#1067 rdk9

rdk9
  • 63 postów
  • SkądZawiercie

Napisano 03 sierpnia 2012 - 22:37

Aha, dzięki za odpowiedź :-D

#1068 arcu

arcu
  • 2 postów

Napisano 09 sierpnia 2012 - 15:11

Witam, mam problem ze swoim ipodem 6gen. Zakupilem ipoda nano 6gen + pasek i nie potrafie ogarnąć żeby po odblokowaniu wyskakiwal zegarek, a nie od razu aplikacja "odtwarzane" edit: udalo mi sie osiagnac porządany efekty ale za cholerę nie mam pojęcia jak to zrobilem... nie mam juz siły do tego. HELP edit2: udało się. Wystarczy przytrzymac na ekranie kiedy aplikacja jest wlaczona. Powoduje to tak jakby przypięcie jej do ekranu startowego ;-)

#1069 Mersey14

Mersey14
  • 2 postów

Napisano 22 września 2012 - 10:26

Komputer nie wczytuje mi Ipoda Shuffle. Witam. Mam problem. Dostałem od wujka Ipod Shuffle 2 GB i nie wiem jak go uruchomić, ani naładowac, ani wrzucić na niego muzykę. Podlączam go do komputera za pomocą USB ale nic sie nie dzieje. Mam już iTunes, ale nie wiem czemu nie wczytuje mi ipoda, nawet nie wiem jak go naładować, jak sprawdzić czy jest naładowany. Pomoże ktoś ?

#1070 snaperr

snaperr
  • 70 postów

Napisano 01 października 2012 - 19:03

To dzięki nowemu itunec mogę dodać muzę na ipoda? To dzięki aktualizacji itunsa do najnowszej wersji czy ios do 6.0 mogę kopiować muzykę i filmy z kilku różnych itunes bez utraty innych rzeczy? Mam ipod touch 4G

#1071 mietko311

mietko311
  • 3 postów

Napisano 27 października 2012 - 11:20

Witam! Mam mały problem, mój dziadek zakupił iPod'a nano 4g i pobał na niego jakieś audiobook'i, a teraz prosi mnie, żebym dograł mu muzykę, bez kasowania tych książek. iPod nie był nigdy podłączany do komputera, a iTunes chce przywrócić ustawienia fabryczne z usunięciem zawartości. Czy jak zgodzę się na ustawienia fabryczne(odtworzenie) to książki się usuną? Jak wgrać muzykę w takim wypadku. Proszę o POMOC.

#1072 malgorzataperla

malgorzataperla
  • 4 postów

Napisano 05 stycznia 2013 - 14:10

Dodawanie wideo na ipod Hej, chciałabym zgrać kilka filmów na swojego ipoda. Są już w formacie mp4 ale pomimo tego nie chcą się dodać do bilblioteki. Co robić ? Z góry dziękuje za pomoc ! :)

#1073 mario_bong13

mario_bong13
  • 20 postów

Napisano 04 kwietnia 2013 - 15:08

Czy jak zgodzę się na ustawienia fabryczne(odtworzenie) to książki się usuną? Jak wgrać muzykę w takim wypadku. Proszę o POMOC.

jesli zecydujesz sie na powrót do ustawień fabrycznych to zostaną usunięte wszystkie dane - audiobooki również :-(
Aby mieć jedno i drugie powinieneś mieć oryginalne pliki audiobooków i pliki muzyczne w stworzonej bibliotece w iTunes'ie i dokonać synchronizacji.

#1074 keromatsu

keromatsu
  • 12 postów

Napisano 09 lutego 2014 - 21:10

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać.
Przeczytaj koniecznie [URL="http://myapple.pl/iphone-150/announcement-b-font-color-red-na-tym-forum-piszemy-zgodnie-z-zasadami-jez_-polskiego-font-b.html"]TO[/URL].

#1075 keromatsu

keromatsu
  • 12 postów

Napisano 10 lutego 2014 - 12:38

Mam problem, mój ipod sam instaluje fantasmagierię, a ja chcę ją mieć tylko na pc.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych