Nowy iPad już we wrześniu? Edytuj wpis Usuń wpis

Big 12728dc6 cbc7 4366 a172 7e9bd979c174

Jak donosi serwis 9To5Mac, powołując się na tajwański DigiTimes, nowy iPad ma pojawić się już we wrześniu. Urządzenie ma posiadać 9,7-calowy ekran, umieszczony w ramce przypominającej tą z iPada mini.

Zdaniem DigiTimes nowy iPad będzie posiadał jedną lampę LED podświetlającą ekran (obecny model posiada dwie), co ma znacząco wpłynąć na jego długość pracy na baterii. W maju bieżącego roku pisaliśmy, powołując się na AppleInsider, o tym, że produkcja nowego iPada ma ruszyć w lipcu.

Nie wiadomo za to kiedy pojawi się iPad mini. Apple podobno nie zdecydowało jeszcze czy kolejna wersja posiadać ma ekran o takiej samej rozdzielczości jak obecnie dostępny model, czy wyposażyć ją w wyświetlacz Retina. Mniejszy model pojawić się więc ma w późniejszym terminie, prawdopodobnie pod koniec czwartego kwartału bieżącego roku.

Źródło: _ 9To5Mac_ za _ DigiTimes_

Bloger technologiczny, piszący przede wszystkim o Apple. MacUser od stycznia 2007 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał tutaj, na MyApple. Przez lata prowadził bloga mackozer.pl. Od marca 2013 roku pisze znowu na MyApple, którego jest redaktorem naczelnym.


Komentarze 10

Small user avatar dbeb63d7ce9479c5a404696e61e735620a48d889625d217e98ed9c42ea0dc05b


Homer -

Niech wychodzi. Im szybciej tym taniej upoluje 4'rke 128GB :D

kaaple -

Hmm te plotki z których już właściwie żyje Wasz portal są bardzo Ciekawe ale czy nie lepiej byłoby napisać o wyprzedaży w AppStore gdzie dużo tytułów jest za darmo, np Infinity Blade II, clovor photos czy Siply SQL. Warto by obkukać takie rzeczy bo z tego co wiem w środę będzie ważny dzień dla AppStore. Peace

Krystian Kozerawski -

@kaaple

Pisałem o tym rano na blogu MyApple. Warto tam zaglądać. Box na prawo trochę niżej na głównej.

djjF -

Głośniki stereo. GPS w wersji WI-FI i biere nawet z iOS7

JKoz -

Czekam z utęsknieniem na kolejne iPady, ale nie wierzę że Apple nie ma pojęcia (w danej chwili) jaki ekran wsadzić do Mini.

Bo to brzmi tak jakby ta firma na ostatnią chwilę ruszyła z produkcją, a to co powstanie, no cóż wola "boska".

Mirko791 -

@JKoz

Czytałem ostatnio, że w Apple'u to jest tak, że cały czas testują kilka równorzędnych prototypów i dopiero w ostatniej chwili podejmowana jest decyzja, która wersja trafi do produkcji. Oprócz kwestii technologicznych, zapewne chodzi też o to, aby dany model najlepiej wpasował się bieżące potrzeby rynku oraz współgrał z całym portfolio applowskich produktów.

Homer -

@Mirko791

Konklawe :)

Julian007 -

Pobudka! Wszyscy piszą o iOS 7 Beta 3 a wy????

Homer -

A my juz czekamy na beta 4.

tomasov -

@Homer

To samo pomyslalem :)