Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Folie LCD / Szkła (Opinie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2735 odpowiedzi w tym temacie

#2001 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 22 maja 2017 - 19:16

Czy benks okr+ pro będzie pasować z oryginalnym silicone case do iphone'a 7?


Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#2002 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 23 maja 2017 - 16:08

Gdyby ktoś chciał skompletować podobny zestaw, to pasuje idealnie.


Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#2003 Konrad Wilczyński

Konrad Wilczyński
  • 1 postów

Napisano 24 maja 2017 - 20:33

Witam. Mam Iphone w wersji Jet Black. Czy możecie wypowiedzieć się o tym zestawie? http://allegro.pl/3mk-flexible-glass-3d-invisible-case-iphone-7-i6580544393.html
Nie chce go wsadzać w żadne etui aby kolor nie utracił swojej klasy, bo w etui nie będzie już wyglądał tak samo, więc etui na pewno odpada

#2004 ed2k

ed2k
  • 1 postów

Napisano 06 czerwca 2017 - 15:39

Witam, jestem na etapie kupna szkła do ip7 black, jakie szkło polecacie do 50 zł?

Pozdrawiam



#2005 brad

brad
  • 98 postów

Napisano 07 czerwca 2017 - 17:08

Czy Nillkin 9h+ do 5s/SE będzie kolidował z etui Benks lollipop?

I drugie pytanie, czy szkło od Benksa Magic OKR+ jest równie dobre co nillkin?



#2006 suprnowa

suprnowa
  • 664 postów
  • SkądRadom/Norway

Napisano 27 czerwca 2017 - 18:34

Powiedzcie mi co jest nie tak.
Kupowałem już różne szkła na iPhone 7 Plus i każde po Max 3 tygodniach odkleja się po bokach.
U was tez tak jest?

#2007 Dastia

Dastia
  • 905 postów

Napisano 27 czerwca 2017 - 19:22

Benks i Nillkin to najlepsze szkła. Dla mnie Nillkin na plus, bo lepszy ma poślizg i nie palcuje się, a jednak w Benks było to trochę widoczne. Górą u mnie Nillkin niezmiennie już na piątym lub szóstym telefonie.


iPhone 14 PRO Max


#2008 Edek1994

Edek1994
  • 21 postów

Napisano 09 lipca 2017 - 11:46

U siebie na mam etui spigen tough armor + szkło pełne od Nillkin i ogólnie szkło na plus lecz po dwóch miesiącach pojawiła się plama w prawym rogu i strasznie rysują się te elementy na których nie ma szkła a jest tworzywo góra i duł...  

 

#2009 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 10 lipca 2017 - 13:19

Co to jest "duł" ?!



#2010 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 10 lipca 2017 - 13:37

Co to jest "duł" ?!

 

Polska być very trudny język, trzeba zrozumieć kolegę :D


Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#2011 rowers

rowers
  • 18 postów

Napisano 11 lipca 2017 - 11:07

Powiedzcie mi co jest nie tak.
Kupowałem już różne szkła na iPhone 7 Plus i każde po Max 3 tygodniach odkleja się po bokach.
U was tez tak jest?

 

Ja przetestowałem mnóstwo szkieł od Benksa, Jcpal czy też 3mk. I jedyne szkło pasujące na mojego ip 7 to 3mk Hard Glass max. W każdym coś bylo nie tak, właśnie zwykle nie przylegało na krawędziach ekranu. W Cortlandzie ustaliłem jedynie, że nie każdy iPhone jest tak samo wyprofilowany, stąd problemy. Za każdym razem udalo mi się uzyskać zwrot pieniędzy za szkła, dlatego nie jestem w plecy grube setki złotych. Jednak jeśli na początku jest ok, a potem odchodzi to dość dziwna sytuacja, musi Ci się tam zbierać mnóstwo brudu, albo źle odtłuściłeś ekran. Trudno powiedzieć.

 

Wydaje mi się, że w tym temacie gdzieś czytałem, że ktoś posiada Apple Silicone(lub leather) Case i Hard Glass Max. Czy takie połączenie na pewno pasuje? Bo jednak szkło dochodzi do krawędzi i boje sie, że etui będzie go podważać, a chętnie spróbowałbym case od Apple.



#2012 Anperis

Anperis
  • 9 postów

Napisano 19 lipca 2017 - 06:56

Czy ktos poleci pelne szklo 3d dla iphone 6? Mam na myśli takie na caly ekran, które nie psuje wygladu tel.

Poprzednio mialem szklo benks z allegro (rzekomo oryginalne). Ponizej wrzucam zdjecia jak tel. wyglada po sciagnieciu.. Warstwa adhezyjna byla  wylacznie na czesci przezroczystej, w dodatku niefortunnie naklejona w sposob taki, ze tworzyla ramke na ekranie. Brak czesci adhezyjnej na calym szkle powodowal dostawanie sie syfu i rysowanie ekranu. Ktos poleci cos sprawdzonego?


Sory, to nie był benks a nilkin cp+

Czy ktos poleci pelne szklo 3d dla iphone 6? Mam na myśli takie na caly ekran, które nie psuje wygladu tel.

Poprzednio mialem szklo benks z allegro (rzekomo oryginalne). Ponizej wrzucam zdjecia jak tel. wyglada po sciagnieciu.. Warstwa adhezyjna byla  wylacznie na czesci przezroczystej, w dodatku niefortunnie naklejona w sposob taki, ze tworzyla ramke na ekranie. Brak czesci adhezyjnej na calym szkle powodowal dostawanie sie syfu i rysowanie ekranu. Ktos poleci cos sprawdzonego?

Załączone pliki



#2013 gigi_25

gigi_25
  • 20 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 lipca 2017 - 22:28

Mam dziwny problem z pełnym szkłem na iPhone 7. Testowałem MyScreen Protector, a obecnie mam 3MK.

Otóż po odłożeniu telefonu od ucha nie zawsze podświetla się ekran. Muszę naciskać HOME.

 

I teraz najciekawsze: Jeśli zrobię to i przyłożę telefon znów do ucha, to telefon wygaśnie i już podświetli się za każdym razem, jak odejmę telefon od ucha.

W dyktafonie problem nie występuje. Ściemnia ekran przy przyłożeniu i zapala po odjęciu. Za każdym razem.

 

Jak zdejmę szkło to wszystko jest OK. Jednak czemu w opisanych wyżej sytuacjach wszystko jest ok? Ktoś może to sprawdzić u siebie?
 

Witam. Mam identyczną sytuację z iphonem 7 i szkłem nillkin 3D Cp+max. Piszesz, że benks rozwiązał sprawę. Ale który dokładnie model. Mój nillkin ma niewycięte otwory na czujnik, ma szybkę i to pewnie ta dodatkowa warstwa miesza. Zamówiłam teraz benks xpro+3D, nie wiem czy ma wycięte otwory czy nie. W iphonie 6s miałam benks KR prod 3D miał wycięte otwory na czujnik i aparat i było ok. Chociaż w tych otworach często zatrzymywał się brud. 



#2014 gigi_25

gigi_25
  • 20 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 lipca 2017 - 14:05

Witam. Właśnie doszło szkiełko benks xpro + 3d na iphona 7 i niestety sytuacja identyczna. Ale jak nillkin nie ma wyciętych otworów na czujnik i aparat. Dalej zaburza działanie czujnika w identyczny sposób. Chyba jedyne wyjście to cos w rodzaju kr 3d z benksa lub inne co maja wycięte otwory. Czy to wina szkła czy telefonu? Skoro bez szkła działa prawidłowo.

#2015 untaztood

untaztood
  • 564 postów

Napisano 21 lipca 2017 - 14:09

Ja mam Benks, to tańsze i nie mam już problemów z czujnikami.
Otwory na czujniki nie są wycięte.


 iPhone 13 Pro 256GB  Mac mini (Late 2014)  Apple Watch6 44mm  AppleTV 4K


#2016 gigi_25

gigi_25
  • 20 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 lipca 2017 - 14:16

a pamiętasz dokładnie który posiadasz model szkła? Na razie i tak przemęcze się z tym. Zmienię jak coś się stanie. Już za dużo kasy mi na to idzie.
Wnioskuje po opisie ze okr bo kr miał wycięte otwory i elastyczna ramkę

#2017 untaztood

untaztood
  • 564 postów

Napisano 21 lipca 2017 - 14:19

Stosunkowo tanie, bo dałem za nie około 40 zł. Służy mi od początku roku i ciągle jest w stanie idealnym. Poprzednie, to samo wymieniłem ze względu na ryskę - Pod spodem było zdecydowanie czyściej, niż po np. 3MK.


To dokładnie to szkło, kupione w tym sklepie:
https://brick.pl/pro...4-7-Czarne.html


Użytkownik untaztood edytował ten post 21 lipca 2017 - 14:19

 iPhone 13 Pro 256GB  Mac mini (Late 2014)  Apple Watch6 44mm  AppleTV 4K


#2018 gigi_25

gigi_25
  • 20 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 lipca 2017 - 14:28

Stosunkowo tanie, bo dałem za nie około 40 zł. Służy mi od początku roku i ciągle jest w stanie idealnym. Poprzednie, to samo wymieniłem ze względu na ryskę - Pod spodem było zdecydowanie czyściej, niż po np. 3MK.
To dokładnie to szkło, kupione w tym sklepie:https://brick.pl/pro...4-7-Czarne.html


Dziękuje. Tak myślałam ze to kr. A czy ono ma również ramkę z tworzywa czy jest jedna gładka powierzchnia, tzn nie ma efekty jakby szkło było niżej niż ramka i widać dokładnie połączenie. w tych droższych modelach czujnik jest jakby w takim lekkim tunelu i niestety pewnie wystarczy lekkie odbicie światła od tej wierzchniej warstwy i zaczyna głupiec. W przypadku kr szkło jest cieńsze i może lepiej przylega w tym miejscu stad brak zaburzeń.

#2019 gigi_25

gigi_25
  • 20 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 lipca 2017 - 21:29

Witam. Niestety czujnik mnie pokonał. Szkło pełne poszło do kosza i zagościło nillkin amazing h+ pro plus etui bardzie zachodzące na szkło. A szkoda. Benks xpro i nillkin cp max było naprawdę ładnie wykonane i dobrze prezentowało się na ekranie. Przez moment myślałam że to może soft. Wgranie na czysto nie pomogło. Wsparcie telefoniczne Apple również poleciło wgranie softu na czysto a jak nie pomoże to niestety pozbyć się szkła. Wykonując zdalnie testy nie stwierdzili błędnego działania czujnika które podłego pod serwis.

#2020 luffa

luffa
  • 118 postów

Napisano 01 sierpnia 2017 - 09:35

Szkło pełne poszło do kosza i zagościło nillkin amazing h+ pro plus etui bardzie zachodzące na szkło. 

Cześć. Mógłbyś zrobić zdjęcie jak to szkło wygląda na telefonie? Mam identyczny problem jak ty ze szkłem Benks XPRO+ 3D dla iPhone 7

Szklo co prawda prezentuje się świetnie, na pierwszy rzut oka w ogóle nie widać, ze cos jest na ekranie, jednak czujniki światła nie działają prawidłowo przez to ze sa przysłonięte szkłem.. 

 

#2021 untaztood

untaztood
  • 564 postów

Napisano 01 sierpnia 2017 - 09:51

Ja mam Benksa i nie mam żadnych problemów z czujnikami.
Dodatkowo idealnie współgra z oryginalnym etui.

e18304096ddece36ad3a2529a5888f3d.jpg

 iPhone 13 Pro 256GB  Mac mini (Late 2014)  Apple Watch6 44mm  AppleTV 4K


#2022 ryjki

ryjki
  • 2 postów

Napisano 02 sierpnia 2017 - 14:14

Rozumiem, że to szkło Benks to jest szkło hartowane na cały ekran tak? Pytam bo mam w swoim iPhone 7 szkło 3D z allegro i jest to średni wynalazek. Wygląda to tak, że na ekranie jest szkło hartowane a czarna ramka jest wykonana z jakiegoś miekkiego "szkła" folii, nie wiem co to ale strasznie się rysuje i już po paru dniach wygląda tragicznie. Dodatkowo widać połączenie między tym szkłem a tą czarną ramką.

Czy w tym Benks też widać przejście ze szkła na tą czarną ramkę czy jest idealnie płaskie? Nie rysuje się ta ramka?



#2023 fiko7

fiko7
  • 49 postów

Napisano 11 sierpnia 2017 - 20:50

Miałem kilka szkieł i każde się pobiło. Kiedyś były folie i może gorzej wyglądały ale nie wymieniałem ich co chwila. Zacząłem szukać jakiejś alternatywy dla szkła i na forum telefonów z innym systemem mnóstwo ludzi poleca folię Skinomi. Trochę poczytałem, obejrzałem kilka filmików i wydaje mi się być dobrym wyborem. Dodatkowo zakrywa cały ekran. Czy ktoś używał?



#2024 swiatek94

swiatek94
  • 450 postów

Napisano 14 sierpnia 2017 - 16:19

Ja posiadam od października takie szkło - http://allegro.pl/be...6544435695.html

Póki co cały czas się trzyma, ale tydzień temu spadł mi telefon i szkło puściło. Mimo to szczerze polecam. Zero problemów z czujnikami, dobrze przylega i nie rzuca się w oczy. Oczywiście nie można oczekiwać cudów, bo szkło lubi się rysować, ale na czarnym szkle jest to naprawdę niewidoczne. Jak na 9 miesięcy użytkowania, to naprawdę nie mam do czego się przyczepić.

 


@untaztood

Mógłbyś podać model tego etui, bo z tego co się orientuje jest wersja silikonowa i jakaś tam jeszcze. Jaką ty posiadasz?



#2025 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 14 sierpnia 2017 - 17:05

Ja posiadam od października takie szkło - http://allegro.pl/be...6544435695.html

Póki co cały czas się trzyma, ale tydzień temu spadł mi telefon i szkło puściło. Mimo to szczerze polecam. Zero problemów z czujnikami, dobrze przylega i nie rzuca się w oczy. Oczywiście nie można oczekiwać cudów, bo szkło lubi się rysować, ale na czarnym szkle jest to naprawdę niewidoczne. Jak na 9 miesięcy użytkowania, to naprawdę nie mam do czego się przyczepić.

 


@untaztood

Mógłbyś podać model tego etui, bo z tego co się orientuje jest wersja silikonowa i jakaś tam jeszcze. Jaką ty posiadasz?

 

Jest wersja silikonowa i skórzana (wydaje mi się, że to jest silikon)

 

Apple Silicone Case :)

 

https://www.x-kom.pl...ne-7-black.html

 

Polecam zakup z alliexpress, jakość wykonania niemalże identyczna, a koszt znacznie mniejszy, właśnie zamówiłem dzisiaj.

 

https://pl.aliexpres...57-18998477a563

 

Na zdjęciu nie widać, ale także ma logo, jedyne czym można odróżnić od oryginału to wyściółka w środku.

Miałem dwa oryginały i jeden z alli, stwierdziłem, że nie ma sensu wydawać 150 zł, za 30 zł mamy produkt podobnej jakości.


Użytkownik rafal886 edytował ten post 14 sierpnia 2017 - 17:06

Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych