Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zarządzanie plikami przez USB [Windows/Mac]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
180 odpowiedzi w tym temacie

#51 hasos

hasos
  • 2 164 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 lipca 2008 - 14:53

właśnie Davvido, odnośnie chmod przez terminal, jak się nadaje?

#52 Zu-Kow

Zu-Kow
  • 137 postów
  • SkądŚwidnik

Napisano 29 lipca 2008 - 14:54

mam jedno i drugie, dzięki za odpowiedź

#53 bajej

bajej
  • 360 postów

Napisano 03 sierpnia 2008 - 18:26

zainstalowalem najnowszego Total commandera + t-pot - przy próbie zmiany atrybutów nic sie nie dzieje. Dlaczego?

#54 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 sierpnia 2008 - 19:37

Bo Total Commander nie służy i nigdy nie służył do zmiany atrybutów (uprawnień) na iPhone. ;) Do tego to WinSCP, albo Putty. Albo Terminal na iPhone.

#55 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 03 sierpnia 2008 - 19:50

Bo Total Commander nie służy i nigdy nie służył do zmiany atrybutów (uprawnień) na iPhone. ;) Do tego to WinSCP, albo Putty. Albo Terminal na iPhone.


FileBrowser również ;)

#56 Nymite

Nymite
  • 228 postów

Napisano 05 sierpnia 2008 - 00:51

Czy nikt tutaj nie uzywa DiskAid (wersje zarowno dla MAC, jak i dla PC)?

Program jest oczywiscie darmowy.
DiskAid - Transfer Files betwen your Computer and your iPhone or iPod Touch. Disk Mode for your iPhone and iPod Touch.

#57 martuskah

martuskah
  • 3 postów

Napisano 07 sierpnia 2008 - 09:01

mam zupełnie inne pytanie, skąd moge zciągnąć fiesystem iPhone 3g, potrzebny jest mi do zainstalowania toolchain bo bawię się w programowanie na iPhone, ale go nie posiadam w instrukcjach kazali mi zciągnąć filesystem bezpośrednio z iPhone macie jakieś propozycje?? moze znajdę gdiześ te pliki w internecie?

#58 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 09 sierpnia 2008 - 12:50

Mi na 3G nie wyświetla wszystkich plików tylko te od zdjęć oraz muzyki, a systemowych nie widzę, łączę przez T-PoT.

#59 salsarez

salsarez
  • 59 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 14:43

sluchajcie jestem totalnie zielony moze mi ktos rozjasni nieco - jak sie odpala ten caly "terminal" na iphone?i jeszcze jedno - widzialem ze w iphone pc suite mozna zarzadzac plikami iphonea, tylko za nic nie wiem co oznaczaja poszczegolne foldery jest do tego jakis tutorial?a jesli tak to czy ktos moglby mnie nakierowac na taki tutor?i czy da sie jakos rozszerzyc miejsce dla aplikacji, bo dostepne jest chyba tylko 300mb??

#60 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 13 sierpnia 2008 - 17:27

sluchajcie jestem totalnie zielony moze mi ktos rozjasni nieco - jak sie odpala ten caly "terminal" na iphone?i jeszcze jedno - widzialem ze w iphone pc suite mozna zarzadzac plikami iphonea, tylko za nic nie wiem co oznaczaja poszczegolne foldery jest do tego jakis tutorial?a jesli tak to czy ktos moglby mnie nakierowac na taki tutor?i czy da sie jakos rozszerzyc miejsce dla aplikacji, bo dostepne jest chyba tylko 300mb??


terminal to terminal, musisz go zainstalować i uruchomic :)

co do folderów to proponuje samemu dojść do wszytskiego

poczytaj http://www.myapple.p...ak-miejsca.html

generalnie na przyszłość użyj opcji szukaj

#61 salsarez

salsarez
  • 59 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 20:23

mam jeszcze jedno pytanie - przegladalem zawartosc iphonea przy uzyciu iphone pc suite i za nic nie moge znalezc folderu zsynchronizowanego przy pomocy itunes.(uzylem funkcji szukaj na jednym z plikow .jpg ale nic nie znalazl)folder zawiera zdjecia i jest widoczny po wejsciu w "zdjecia"z poziomu telefonu(widoczne sa 2 foldery - folder aparatu i ten zsynchronizowany). gdzie jest ten folder?chcialbym w nim utworzyc np podkatalog z poziomu iphone pc suite. po drugie-czemu nie moge usunac zadnego ze zdjec w zsynchronizowanym z itunes folderze z poziomu telefonu?

#62 salsarez

salsarez
  • 59 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 14:41

czy ktos moglby odpowiedziec na moje pytanie bardzo bym prosil dziekuje

#63 kamil_olsztyn

kamil_olsztyn
  • 3 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:20

Mam pytanie pewnie bedziecie gadac, że musze poszukać ale prosze o odp. Ściągnałem iphonebrowser i iphone pc suite mam wyskakuje mi błąd, że aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135) Prosze o pomoc Pozdrawiam

#64 Michalek

Michalek
  • 1 031 postów
  • SkądWołomin/ Chełm

Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:30

A Net. Framework posiadasz zainstalowane?

#65 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:33

Mam pytanie pewnie bedziecie gadac, że musze poszukać ale prosze o odp.

Ściągnałem iphonebrowser i iphone pc suite mam wyskakuje mi błąd, że aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135)

Prosze o pomoc Pozdrawiam


Zainstaluj: NET Framework 2.0, powinno rozwiązać problem.

#66 kamil_olsztyn

kamil_olsztyn
  • 3 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 15:22

Wielkie dzięki jak bedzie działało to napisze. pzdr.

#67 Maticzek

Maticzek
  • 76 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 08:41

Przy pomocy jakiego programu mogę zmienić uprawnienia folderów iPhone'a na Maku?

#68 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 23 sierpnia 2008 - 10:28

CyberDuckiem, musisz jednak mieć zainstalowane SSH na iPhone. Gdzieś na forum był tutorial jak to się robi, poszukaj.

#69 Maticzek

Maticzek
  • 76 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 13:51

Dziękuję pięknie;) Już wszystko działa ;) Zrobiłem OpenSSH+Cyber Duck

#70 pelamis

pelamis
  • 33 postów

Napisano 28 sierpnia 2008 - 13:20

Ja mam pytanie jak za pomocą iphonebrowser zainstalować aplikację?

#71 sp3cu

sp3cu
  • 79 postów

Napisano 31 sierpnia 2008 - 14:38

Co mam zrobić jeśli w itunes mam już Funky Punch a nie moge tego wgrac na iphone ? Nie moge sciagnac nic przez installera bo nie mam polaczenia z wifi wiec prosze o pomoc zwiazana z itunes

#72 belrum

belrum
  • 336 postów
  • SkądŁodzia

Napisano 24 września 2008 - 12:34

Witam, niestety ale jakoś nie mogę tych aplikacji na Viscie uruchomić. Jakieś sugestie ?

#73 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2008 - 14:36

Wiesz ile rzeczy ja nie mogę? :roll: Podaj powód - błąd, jeśli tak to jego treść, itd. :|

#74 Broul

Broul
  • 34 postów

Napisano 25 września 2008 - 17:58

Witam, ja mam problem z iphone browser i iphone pc suite gdy podepnę iphone i włączę któryś z tych programów od razu wyskakuje okienko ze wystąpił błąd z aplikacja i zostanie ona zamknięta ;( T-pot mi działa ale nie ma tych funkcji których potrzebuje .Bardzo proszę o pomoc. Dodam że żadnego z obydwu programów nie instalowałem gdyż je się po prostu uruchamia, może powinna być jakaś wersja która się normalnie instaluje?

#75 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 września 2008 - 10:01

Mam takie pytanie: Jezeli mam jakis soft app np katalog - przykladowo chat.app - to gdzie mam wrzucic ten katalog ? Tak zebym widzial ikonke i mi wszystki ladnie smigalo ? Bede wdzieczny za podanie mi miejsca docelowego ;) Pozdro




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych