Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Sens kupna apple watch

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#26 Sound John

Sound John
  • 74 postów

Napisano 27 marca 2017 - 22:44

Nawiasem mówiąc to nie ja zacząłem mówić o słuchawkach apple.
Czy warto wydawać 700 zł na słuchawki wyłącznie do słuchania audiobooków? Wątpię. Tym bardziej że są to te same tanie airpodsy które nowe można znaleźć w cenie 50 zł (i to oryginalne) Ja nie jestem masochistą. Ślepym funboyem też nie jestem mimo że bardzo lubię apple.

Każdy kto zna się choć trochę na wizerunku, ubiorze nie poleci ci apple watcha jako zegarka do garnituru. Do garniaka stworzone są zegarki z bardzo prostymi tarczami, eleganckie.

Użytkownik Sound John edytował ten post 27 marca 2017 - 22:52

Wonsz żeczny, jest niebezpieczny.

#27 Moongroow

Moongroow
  • 198 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 12 czerwca 2017 - 17:09

Nawiasem mówiąc to nie ja zacząłem mówić o słuchawkach apple.
Czy warto wydawać 700 zł na słuchawki wyłącznie do słuchania audiobooków? Wątpię. Tym bardziej że są to te same tanie airpodsy które nowe można znaleźć w cenie 50 zł (i to oryginalne) Ja nie jestem masochistą. Ślepym funboyem też nie jestem mimo że bardzo lubię apple.

Każdy kto zna się choć trochę na wizerunku, ubiorze nie poleci ci apple watcha jako zegarka do garnituru. Do garniaka stworzone są zegarki z bardzo prostymi tarczami, eleganckie.

Ja uważam, że każdy nosi co chce i do czego chce.
Także zaznaczaj, że to Twoja opinia.
Nie rozumiem jak można opowiadać się za wszystkich, "każdy", "nikt".
Masakra...

#28 rybak-17

rybak-17
  • 7 014 postów
  • SkądMińsk Maz.

Napisano 19 czerwca 2017 - 15:39

Co do wyników pomiaru tętna czy spalanych kalorii to wynik i tak jest z przymrużeniem oka.

MB12 2015 + MBA 2013

#29 OleYek

OleYek

• 17 247 postów

Napisano dziś, 09:07

Co do wyników pomiaru tętna czy spalanych kalorii to wynik i tak jest z przymrużeniem oka.

Dlaczego? Jeżeli pomiar tętna nie odbiega od profesjonalnych urządzeń?
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#30 john80

john80
  • 73 postów

Napisano dziś, 10:50

Ja się zastanawiałem nad kupnem Apple Watcha, ale nie widzę większego sensu. Jest zbieranych sporo informacji, ale do czego ich używacie? Co daje Wam analiza snu? Co robicie z pomiarem tętna (bo aby ten wynik coś Wam mówił to przecież trzeba najpierw zrobić próbę wysiłkową i sprawdzić jakie jest tętno przy maksymalnym obciążeniu organizmu).To nie tyczy się tylko Apple Watcha, jedyny sens opasek jaki widzę to powiadomienia, ale wychodzi trochę drogo za taką funkcję. No i w moim przypadku sport uniemożliwia noszenie opaski, jakiejkolwiek... 

Może za parę lat Apple coś ciekawego wprowadzi, ale na dzień dzisiejszy w moim odczuciu Apple Watch to zabawka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych