Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Oryginalność słuchawek Monster Beats


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1045 odpowiedzi w tym temacie

#26 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2011 - 14:04

Każdemu przed zakupem radzę założyć na uszy i posłuchać, następnie poszukać czegoś co kosztuje 2/3 tego i również odsłuchać.


Przetestowałem wszystkie pary Sennheiserów (czy jak to się pisze), które były w iSpocie w Blue City. ŻADNE nawet nie zbliżyły się do jakości dźwięku (głównie basu) w moich słuchawkach Solo HD.

#27 wayforlife

wayforlife
  • 63 postów
  • SkądBromberg / New York

Napisano 02 czerwca 2011 - 14:16

AKG, Denon , Sennheiser, Beyerdynamics i dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugo nic potem Monster Beats. z swym jedynem plusem napisem beats by Dr.Dre poza tym niczym nie powalają na kolana poza ceną :)

#28 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 02 czerwca 2011 - 15:59

AKG, Denon , Sennheiser, Beyerdynamics i dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugo nic potem Monster Beats. z swym jedynem plusem napisem beats by Dr.Dre poza tym niczym nie powalają na kolana poza ceną :)


A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Rozumiem, że to tylko i wyłącznie Twoje zdanie na podstawie własnych doświadczeń.

#29 Lock@

Lock@
  • 58 postów

Napisano 02 czerwca 2011 - 20:14

Ja nie napisałem nigdzie, że Monster to badziewna firma, ani że te słuchawki są beznadziejne. Są OK. Kable to kable a dźwięk to co innego. Jakoś produktu jest świetna, ale jakoś dźwięku średnia. Tak, basy owszem są. Kosztem całej reszty dźwięku. Od tego mam equalizer a słuchawkom nic do tego. To jest moja osobista, subiektywna opinia. Specjalnie dla tych słuchawek poszedłem w Londynie do sklepu. Wyszedłem z Kenwoodami w podobnej cenie. Może jestem głuchy albo inaczej odbieram dźwięki, w każdym razie tych słuchawek, za tą cenę nie polecam.

#30 Wasik2

Wasik2
  • 16 postów

Napisano 03 czerwca 2011 - 12:54

Witam.Kupiłem słuchawki z tej aukcji: [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=1644302205#gallery]Słuchawki Monster Solo by Dr. Dre. Czarne (1644302205) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
Sprzedający zapewnia mnie ,że są one orginalne.Co o tym sądzicie??

#31 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 czerwca 2011 - 12:59

IMO wyglądają jak najbardziej ok.

#32 Wasik2

Wasik2
  • 16 postów

Napisano 03 czerwca 2011 - 13:05

Gość wystawił ponownie trochę aukcji z beatsami.Pisałem dwukrotnie czy to orginał i stwierdził ,że tak.Czy kabel wygląda identycznie jak Pański??

#33 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 czerwca 2011 - 13:15

Gość wystawił ponownie trochę aukcji z beatsami.Pisałem dwukrotnie czy to orginał i stwierdził ,że tak.Czy kabel wygląda identycznie jak Pański??


Nie twierdzę że nie są orginalne, ale spodziewałeś się że po zadanym pytanie czy słuchawki są oryginalne, sprzedawca odpowie "nie sprzedaję podróbki wyglądające jak oryginały" ?

#34 Wasik2

Wasik2
  • 16 postów

Napisano 03 czerwca 2011 - 13:17

Jeśli okażą się podróbkami zostaną zwrócone do gościa.Jeśli nie będzie chciał oddać pieniędzy to sprawę pokieruję do Allegro.Myślę ,że zależy mu na dobrej opinii (posiada wystawione 140 przedmiotów).

#35 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 czerwca 2011 - 09:17

Od tego samego gościa zakupiłem swoje monstery ze wszystkimi akcesoriami za niecałe 500zł co tak bardzo was to bawiło ;) zobaczymy czy są oryginalne. Jak nie to trudno, najwyżej je zwrócę. A może się okazać, że wszystko będzie git :)

#36 Wasik2

Wasik2
  • 16 postów

Napisano 04 czerwca 2011 - 09:45

Twoje też będą wysłane dopiero 14 Czerwca ??

#37 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 czerwca 2011 - 09:57

Nie, moje już zostały wysłane przedwczoraj :)

#38 Wasik2

Wasik2
  • 16 postów

Napisano 04 czerwca 2011 - 10:00

Jeśli dojdą to mógłbyś wysłać mi wiadomość czy są orginalne??

#39 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 czerwca 2011 - 10:01

Nie ma sprawy :) sam jestem ciekaw. Cena na tyle niska, że aż takie ryzyko to nie jest. Sprawdzę w ispocie oryginalność jeszcze, a jak nie to zwrot i tyle :)

#40 wayforlife

wayforlife
  • 63 postów
  • SkądBromberg / New York

Napisano 04 czerwca 2011 - 13:22

A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Rozumiem, że to tylko i wyłącznie Twoje zdanie na podstawie własnych doświadczeń.


Oczywiście to moja subiektywna opinia. Rok temu nosiłem się z zamiarem kupna Monsterów Pro ale skończyło sie na AKG . Nie warto dopłacać bo nic nie oferują jeśli chodzi o dzwięk ba powiedziałbym, że gorsze są. To tylko moja subiektywna opinia...

#41 Wasik2

Wasik2
  • 16 postów

Napisano 04 czerwca 2011 - 13:28

Cześć ! Pisałem dzisiaj do osoby ,która kupiła monstery za 600zł (studio) od tej samej osoby co ja i twierdzi ,że są w 100% orginalne. "Witam, tak jak napisalem w komentarzu...nie mam co do tege zadnych watpliwosci, sprawdzane z jutjubem, produkt sam w sobie zmiania znane do tej pory utwory w cos zupelnie nowego. Do tej pory uzywalem jednego z wyzszych modeli earbud'ow denona i musze powiedziec ze to monster beat'y to zupelnie inna liga "

#42 Besiu2

Besiu2
  • 47 postów

Napisano 04 czerwca 2011 - 13:34

Beatsy maja super-mega-lansiarski wyglad i calkiem dobre brzmienie :) Ale w tej cenie sluchawki Bose'a czy Denona są znacznie lepsze. Raptem tydzien temu sam byłem przed wyborem kupna sluchawek, ale w koncu zdecydowalem sie na beatsy, będąc świadom ich wszystkich plusów i minusów. Ja mam świra na punkcie estetyki i designu wiec jestem jak najbardziej zadowolony z moich Beats Studio :) A co do podróbek na allegro tak jak @AdrianoSprinter pisze, niska cena wiec niskie ryzyko a zwrócic zawsze można :) Dla mojej dziewczyny kupiłem douszne beatsy za 150zł które w iSpotcie kosztuja 600zł i okazały się oryginalne (tak myśle, chyba, że to już jakaś idealna podróbka :))

#43 Majkpe

Majkpe
  • 394 postów

Napisano 04 czerwca 2011 - 14:08

nie ma czegos takiego jak nowe oryginalne douszne beatsy za 150 zł. nie ma. jeśli uważasz, że takie masz, czytaj poprzednie zdanie.

#44 Wasik2

Wasik2
  • 16 postów

Napisano 04 czerwca 2011 - 14:49

Hmmm znam osobę,która kupiła orginalnego iPod-a Nano 4g za 15 funtów ,więc cuda się zdarzają ;- )

#45 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 czerwca 2011 - 14:58

Na aukcjach wszystko jest możliwe, jednak 90% tego co jest na allegro (chodzi o Beatsy) to podróby.

#46 Wasik2

Wasik2
  • 16 postów

Napisano 04 czerwca 2011 - 15:15

W poniedziałek Adriano powinien dostać swoje beatsy ,więc zobaczymy.Moje solo będą dopiero 15 Czerwca.

#47 Rodziu

Rodziu
  • 140 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 czerwca 2011 - 14:41

Napisałem do gościa, który wysyła słuchawki po 14 czerwca. Jego odpowiedź: "Witam, Pudełko mogę zamówić za dodatkową opłatą. Szczegóły importowania słuchawek mogłyby Pana zanudzić i nie będę opowiadał ;) Ale są to legalnie pochodzące słuchawki, w 100% oryginalne. Pozdrawiam unitedgsm2".

#48 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 czerwca 2011 - 14:44

Hmm ciekawe, ja bym się bał takie kupić, ale cóż człowiekiem małej wiary widocznie jestem.

#49 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 06 czerwca 2011 - 17:18

Faktycznie małej wiary ;) 500 zł to nie majątek a w moim przypadku się opłaciło. Dzisiaj do mnie przyszły Monster'y Studio i są w 100% oryginalne!! Nie wiem dlaczego konto sprzedającego na allegro zostało zablokowane. Ja jestem w pełni zadowolony z słuchawek i nie obchodzi mnie czy jakiś czarnoskóry bandyta ukradł 50 sztuk czy może porwali ciężarówkę. Pomijając, że oszczędziłem ponad 700zł.

#50 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 czerwca 2011 - 17:26

Widzisz, mnie osobiście obchodzi, czy są z kradzieży czy nie. Obecnie nie kupuje nic, jeśli nie wiem skąd pochodzi, złodziejstwo będzie tak długo, jak będzie na to popyt. A wracając do słuchawek, fajne są ale nadal nie wierzę w oryginalność :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych