Komentarze Andrzej Puczyk Usuń wszystkie komentarze

Systemy pokładowe firmy Pioneer wspierają już CarPlay

@iPiter

Możesz zainstalować w dowolnym aucie, jeśli jesteś zainteresowany posiadam nówkę na sprzedaż - http://myapple.pl/sprzedam-pozostale/310376-pioneer-avic-f860bt-radio-samochodowe-z-carplay.html

Aplikacja TestFlight już w App Store

Programiści na tym nie tylko nic nie zyskają, ale i sporo stracą, przede wszystkim czasu. Jeśli faktycznie każda wersja z jakimikolwiek większymi zmianami będzie musiała przejść przez cenzorów Apple to niestety TestFlight straci znaczną część użytkowników.

TestFlight w iOS 8 czyli jak Apple ułatwi życie deweloperom

@naresh

Odpowiedź post niżej. Jeśli każda "duża beta" (cokolwiek ten termin oznacza) ma przechodzić przez kilkudniową weryfikację to najwyższy czas poszukać nowego, bliźniaczego narzędzia, którego nie kontroluje Apple.

TestFlight w iOS 8 czyli jak Apple ułatwi życie deweloperom

[author=...] Każda duża wersja beta aplikacji będzie przechodzić teraz proces weryfikacji, tak jak gotowe programy, zanim pojawi się w App Store ]Niesamowicie głupi pomysł.

Cztery lata pracy nad Swift

@mASTErek

Słuszna uwaga, choć w gruncie rzeczy zmieni się tylko składnia, a, co za tym idzie, pytania i odpowiedzi nadal będą aktualne. Cała filozofia korzystania z nich będzie polegała na przepisaniu kodu z objC na Swift, co będzie akurat drobnostką (no chyba że ktoś pyta o rzeczy stricte składniowe, ale programowanie bez znajomości składni jest jak prowadzenie auta bez znajomości znaków i sygnalizacji).

Cztery lata pracy nad Swift

@wujek_zed

Nadal bardzo rzadko spotyka się dobre aplikacje pisane w jednym języku/środowisku na wszystkie platformy. Jeżeli aplikacja ma być porządnie zrobiona powinna być pisana natywnie, tylko to gwarantuje najwyższą jakość ;) Także w odpowiedzi na pierwsze pytanie - oczywiście że się przyjmie.

Akcesoria samochodowe ART - recenzja i konkurs

[COLOR="#FF0000"]Z lekką obsuwą pragniemy poinformować Was o zakończeniu konkursu. Nagrody zdobywają odpowiednio:

[LIST]
*]Samochodowy multi zasilacz DC oraz skórzane etui wędrują do użytkownika „jasiecki” - mamy nadzieję, że uda się spełnić marzenia o drzewie, potomku i własnym domu;
*]Uniwersalny uchwyt samochodowy AX-01 oraz skórzane etui polecą zaś do użytkownika „Marek Koptyński” - oby uchwyt pomógł w bezpiecznym ulokowaniu iPada, a etui służyło jak najdłużej.
[/LIST]

Zwycięzcom gratulujemy!

Nowy koncept interfejsu w iOS 7

Pytanie gdzie się podział zegarek? Bez niego lockscreen nie może istnieć.

Aktualizacja iOS do wersji 6.1.2

@allgsm

Może lepiej oddać do serwisu? Używam iPhone'a 5 od kiedy trafił do sprzedaży i przez ten czas nigdy mi się nie zawiesił.

SignalCast - aplikacja strumieniująca płatne kanały telewizyjne podbija App Store

@goodboy25

Cóż, to że coś działa naruszając prawo nie oznacza, że zostanie od razu zamknięte, po prostu nikt się tym nie zajmuje (najlepszym przykładem jest megaupload, który dobrych kilka lat działał w sieci, aż do momentu w którym ktoś powiedział dość, kolejnym może być polski Chomikuj). Co więcej, serwisy o których piszesz to, tak jak wspomniany Chomikuj, słupy z siedzibą na Cyprze (pierwszy z brzegu, najpopularniejszy weeb.tv - operator portalu to "spółka Minalena Limited z siedzibą w 2 Arch. Kyprianou & Ag. Andreou Street, G. Pavlides Building, 3036 Limassol, Cyprus, No Reg. HE 295581") - wyśledzenie faktycznego właściciela jest niemal niemożliwe, a i zamknięcie cypryjskiej spółki z punktu widzenia polskich prawników raczej nie należy do najprostszych. O legalności weeb.tv wypowiadać się nie ma sensu - polskie prawo wyraźnie zabrania nie tylko udostępniania sygnału, ale i korzystania z niego, jeśli zgody nie udzielił nadawca.

SignalCast - aplikacja strumieniująca płatne kanały telewizyjne podbija App Store

@mozart335

Sądząc po komentarzach muszę się z Tobą zgodzić, z tym że jest ona tak bardzo podprogowa, że nawet autor nie jest jej świadom ;)

iWatch - czy Apple i Intel wyprodukują zegarek?

@AssuanShi

Również mam taką nadzieję, ale obawiam się że ten zegarek naprawdę się pojawi, a nowe iPady pojawią się już pół roku po premierze aktualnych wersji, podobnie jak iPhone'y. Apple powinno skupić się na kilku produktach, a nie iść w masówkę, ale Tim Cook to nie wizjoner tylko przedsiębiorca.

Go2Stop - Scheduler Poland 3.0 już w App Store

@_igi

"Jakdojadę" działa w 12 miastach, Go2Stop (Scheduler Poland) w 42.

Ravensword: Shadowlands - jedna z najlepszych gier RPG dla iOS wkrótce trafi do App Store

@Homer

Gothic 1 to jedna z niewielu gier, które chciałbym zobaczyć na iOS albo chociaż OS X, także w pełni popieram :)

21 milionów dolarów - tyle kosztuje Apple zegar w iOS 6

@madmax332

20 milionów CHF = 21 mln dolarów.

Belkin twórcą pierwszych zaakceptowanych przez Apple akcesoriów ze złączem Lightning

@Homer

Prawdopodobnie służy za dodatkową "podporę" dla iphone'a :)

Nieudany okres Apple - ceny akcji spadają coraz mocniej

@smoq73

Gratuluję więc trafienia dobrego egzemplarza, niestety nie wszystkie takie są.

Nieudany okres Apple - ceny akcji spadają coraz mocniej

@kacper1703

Sypiąca się obudowa i uszkodzenia fabryczne nie wskazują na jego porządne wykonanie. O ile biała wersja jest świetna i nie ma żadnych wad, o tyle aluminium w czarnym iphonie 5 jest do niczego i niestety farba się mocno sypie. To co widać na wystawie to jedno, a to co dzieje się z telefonem w trakcie jego użytkowania to zupełnie co innego.

iPad Mini i iPad 4 oficjalnie trafiły dziś do sprzedaży

@qubuss

@arturcisz

Najprostszy (i darmowy) przykład - https://itunes.apple.com/pl/app/danske-bank-se-for-ipad/id479862947?mt=8. Na co dzień zajmuję się aplikacjami bankowymi i stricte biznesowymi, a wśród takowych sporo jest właśnie takich, które na iPadzie 3 niestety nie wyrabiają.

iPad Mini i iPad 4 oficjalnie trafiły dziś do sprzedaży

@qubuss

Niestety jest bardzo wiele aplikacji (niekoniecznie gier), przy których iPad 3gen nie wyrabia i przycięcia są mocno widoczne, z kolei działają bez problemu na iPadzie 2. iPad 4 gen jest takim 4S'em wśród tabletów - wizualnie to samo, ale wydajnościowo ogromny skok.

Klawiatura Genius LuxePad 9100 - test na MyApple

@kaslapek

Owszem, to po prostu "zwykła" klawiatura komunikująca się przez bluetooth (przygotowana z myślą o tabletach). Można z niej korzystać w KAŻDYM URZĄDZENIU, które umożliwia podłączanie akcesoriów (w tym klawiatur) właśnie przez BT, również na makach, czy pecetach.

Klawiatura Genius LuxePad 9100 - test na MyApple

@wojtkow

Dokładnie tak, dla takich osób jest to świetny wybór. Dla mnie układ był z początku mocno problematyczny, ale tak jak napisałem, można się do tego przyzwyczaić (dokładnie tak samo jak do alt/cmd/space po przesiadce na Maka) :)

Chip złącza Lightning sklonowany - pierwsze kable już w sprzedaży

@abcdef1994

Chodzi tu o sam fakt stworzenia takiego kabla przez firmę trzecią. Wkrótce pojawią się zapewne dużo tańsze i łatwiej dostępne przewody i docki.

Premiera iPhone'a 5 w Polsce - porażka polskich salonów

@czacha

Jeśli można się wtrącić, człowiek w Playu powiedział że iPhone ma simlocka, ale przy okazji wyjaśnił jak go legalnie (przez iTunes) i przede wszystkim za darmo zdjąć :)

Premiera iPhone'a 5 w Polsce - porażka polskich salonów

@iLolek

Tak, poszły od razu po otwarciu, przynajmniej w Galerii Mokotów i chyba w Złotych Tarasach.