Komentarze Cockpit Usuń wszystkie komentarze

Kolejne produkty Apple tracą pogwarancyjne wsparcie techniczne

Kto jeszcze dzisiaj takich staruszków używa?

Mechaniczny Apple Watch za 27 tysięcy dolarów

Którą godzinę pokazuje ten genialny zegarek? Może powinno się wyrzucić także wskazówki - będzie bardziej cool. Ps. Wskazówki będą w wersji "S" = cała "filozofia" crapple.

Tim Cook: plotki o nowych urządzeniach hamują sprzedaż iPhone'ów 7

Prawda jest banalna. Apple poza iphone praktycznie już przestało istnieć. NIe ma o czym pisać a o nieboszczykach nie powinno się mówić źle...

Apple Park – nowe wideo z drona

jak Kopernik.

Pomnik pychy -od początku tak to widzę. Cała para w gwizdek a potem sprzedają ten cały basen chińczykom za drobniaki.

Ładowanie indukcyjne standardem w iPhonie?

Ładowarka leży 2m albo bliżej. Linia ok 100m lub dalej... Organizmy żywe (póki co) reagują nawet na bardzo niskoenergetyczne źródła jak sieci WiFi. Tymczasem emisja w procesie indukcyjnego ładowania przebiega w zakresie o wiele niższych częstotliwości niż sieci WiFi (?) Normy są sztucznie zawyżane a ludzie mają to w d... bo... nie boli. Rak w początkowym stadium również.

Podwyżki cen w polskim App Store

A jaka satysfakcja! Znów warto żyć!

Ładowanie indukcyjne standardem w iPhonie?

powiedz to ludziom którzy muszą żyć w pobliżu lini przesyłowej wysokiego napięcia. Kiedyś utrzymywano że roadioaktywność leczy. Do niedawna używaliśmy aluminiowych garnków a domy ocieplano azbestem. Ja już raka miałem.

Ładowanie indukcyjne standardem w iPhonie?

a za nim powędruje wyświetlacz i będzie amazing że hej~!

Ładowanie indukcyjne standardem w iPhonie?

czyli trzeba będzie kłaść w odległości np 2 metry... Nie mam zamiaru na własne życzenie przebywać w obrębie takiego pola. Nie lubię jajek gotowanych na twardo. Ale powodzenia :)

Ładowanie indukcyjne standardem w iPhonie?

no ale jakto!? Takie zacofane i niewygodne rozwiązanie problemu (rodem z PALMa przed 10lat)!? To policzek w twarz większości fanów apple tórzy tak cenią sobie podłączanie applowskiego kabelka usb "by móc podczas ładowania w dalszym ciągu korzystać z telefonu" (oczywiście - korzystanie ze słuchawek dla prawdziwego appleboya nie jest funkcją "korzystania" ).

No chyba że stacja będzie kosztowała 199$ i posiadała jakieś z d... wzięte niestandardowe gniazdo zasilania bo przejściówki to nieodłączny element ekosystemu apple.

Sześć tygodni w fabryce iPhone'ów – student opowiada o warunkach, monotonii i kontroli

no co! Apple musi oszczędzać bo mało zarabia. Pomożecie!?

Nvidia wypuszcza sterowniki dla Maca Pro do swoich nowych kart graficznych

ale kolegów ze starbusia tym nie podniecą...

iOS 10.3.2 i iOS 11 niedostępne dla ponad 43 milionów iPhone'ów 5 i 5c

Brawo apple! Czas pozbyć się w końcu tego starego szrotu. Powinno się te rupiecie odciąć od usług mobilnych całkowicie by sknery i dusigrosze w końcu zaopatrzyły się w jakieś sprzęty z epoki po ekranach lampowych. Blokują postęp. :)

Vifa Stockholm - największy głośnik wśród skandynawskich stolic

z braku innych danych i informacji wynika że autor opisu jest autorem zdjęć. Również Ilustruje to "...postawiłem na parapecie" adekwatna fotografia. Autor jest bardzo dobrym fotografem po prostu - pewnie zarabia tak na życie a reklamowe arty to hobby...

Nowa reklama zegarka Apple Watch S2

gdzie oni noszą te ładowarki do tej odpustowej zabaweczki... natrętnie ciśnie mi się jedna myśl ale wytrzymam >:) Kiedyś na przykościelnych (bo meczetów nie było) odpustach sprzedawali pistolety na kapiszony albo wersję PRO na korki dla hardkorowców. Miały się one do prawdziwych tak mniej więcej jak apple łocz do prawdziwego zegarka. Czarno to widzę panie Mao CEO Timie. Zabawka dla afroamerykańskich hipsterów i uchodźców mentalnych z tęczą w miejscu... a -lepiej pominę bo obrażę Napoleona moderacji.

Reklama świetna -szkoda że reklamuje taki crap.

Apple otworzyło nowy Akcelerator Rozwoju i Designu

Indie są tanie - taki jest sens tego applowskiego bełkotu. Oczekuję stosownego napisu na produktach np: "Designed in Bengaluru India" - będzie dodatkowym atutem dla 99% typowych użytkowników sączących swą sojową zupkę w starbaksie.

Steve Jobs Theater jeszcze nie gotowy na najbliższą konferencję

Każdy prawdziwy macianin powinien przynajmniej raz w życiu udać się na pielgrzymkę do Cupertino.