Small 8a0e3afc 30c5 4237 ad2c 77498ae8248e

Just Be. Tomasz Bugajski Edytuj profil Zmień hasło

Imię i Nazwisko:
Just Be. Tomasz Bugajski
Nazwa użytkownika:
Azaziel666a
Twitter:
-
Facebook:
http://Facebook.pl/justBeWarszawa
Strona www:
http://www.justbe.waw.pl
Data urodzenia:
1986-06-18
Patron projektów:

O mnie

Just Be. Tomasz Bugajski -Serwis komputerowy i wsparcie informatyczne Zapraszam do korzystania z usług Just Be. Tomasz Bugajski - najlepszego serwisu komputerowego PC i Apple w Warszawie.

Just Be. to jedyne takie miejsce w Warszawie, gdzie oprócz serwisu sprzętu klient otrzymuje pakiet usług kompleksowych. Potrzebne Ci doradztwo - zapraszamy. Zalany komputer czy uszkodzony wyświetlacz ? Nic prostszego. Zapraszam do Just Be. Nie pobieram opłat za ekspertyzę.

usługi: - naprawa i wymiana podzespołów, - odzyskiwanie danych, - przywracanie zablokowanych urządzeń do stanu używalnego, - czyszczenie lub ponowne instalacje systemu i oprogramowania dedykowanego, - usuwanie złośliwego oprogramowania.

Just Be.to nie tylko serwis. To również wsparcie i administracja komputerów w biurze. W ramach administracji firma Just Be. oferuje: - administracja baz danych, - administracja i konserwacja urządzeń, - administracja lub modernizacja sieci komputerowych (bezprzewodowe i przewodowe), - bezpieczeństwo danych i wymiana informacji w biurze, - audyty informatyczno-komputerowe. - propozycje idealnych rozwiązań w ramach audyty.

Just Be. Tomasz Bugajski świadczy również usługi w zakresie marketingu informatycznego: - strony internetowe przygotowane pod konkretne potrzeby klienta, - administracja stron, - przygotowania i wdrażanie newsletterów, - usługi graficzne - grafika komputerowa, montaż filmów reklamowych, wizualizacje i rendery 3D.

Szczegóły oferty i cenniki przedstawiam podczas spotkania na którym szeroko omawiany jest projekt.

Zapraszam. Just Be.

Prywatnie: fanatyk Apple, dobrego filmu, efektów specjalnych i książek, które poruszają wyobraźnie. Oldschoolowy metaluch w długich włosach wiecznie uśmiechnięty i radujący się dniem doczesnym :)

Komentarze Profil na forum