Komentarze Michal Wojtas Usuń wszystkie komentarze

Apple podało wyniki za 3 kwartał 2015 r. - niemal 203 miliardy dolarów na kontach spółki

Apple stało na 4 nogach, zostały 2 bardzo nierówne. a ekranu już się nie da powiększyć ...

iPhone zwiększa przewagę na amerykańskim rynku smartfonów

To że Apple ma tak duży udział to nie tylko kwestia genialności ( wątpliwej ) produktu. Gdybym był Amerykaninem to też brałbym pod uwagę fakt że cały goniący peleton to produkty nie amerykańskie co przy zbliżonych ( choć nie równych ) parametrach ofert ma i mieć powino ( tak jak z Pendolino w PL ) znaczenie. Dziwne jest tylko że to nie pomaga WP - to jest system jeszcze prostszy w obsłudze od IOS a to że ma nieco mniejsze możliwości dla szerokiej publiki ma raczej małe znaczenie.

MacBook - zdjęcia i pierwsze wrażenia

Zgadzam się z przedmówca - tylko gold ( byle nie aluminiowy ;)

Przepraszam jestem tu przelotem ale nie potrafię zrozumieć jak można zachwycać się przedmiotem który za rok będzie przestarzały ( jak każdy komputer).
Lubię czytać wyważone recenzję a nie ogldać "stylizowane" zdjęcia co należy zostawić jednak producentowi. Ponieważ o zaletach można przeczytać w wielu miejscach ( tak to się dziwnie składa że Apple jest chyba jedyna firmana - rynku PC - która ma swoich wyznawców) więc napiszę tylko o wadach.

a) Ekran - dla zachwyt nad ekranem w laptopie 12'' to jak zachwyt nad ekranem QHD w LG G3 - można tylko po co ? ( Jak mówimy o dobrym ekranie to pomówmy jednak o EIZO :) b) Dobra klawiatura to zaleta jednak do intensywnego pisania i tak potrzeba zewnętrznej których jest wiele wspaniałych modeli ( w dodatku takich które można sparować też np z Ipadem) c) Bezgłośność - większość normalnych laptopów z prockami Hasswell tak ma ( jeśli nie zaoszczędzono zbytnio na tak ma chłodzeniu i SSD) d) A na koniec największa wada jak dla mnie - oszczędzanie na złaczach jest dla mnie nie akceptowalne w laptopach za cenę premium. Do tego praktyczny brak możliwości rozbudowy ( to częste niestety ale nie jest reguła na szczeście)

Ps. Przepraszam że psuję zabawę.