Komentarze Dominik Szmerek Usuń wszystkie komentarze

Apple prezentuje macOS 10.15 Catalina

@iD4Ru73K jest w tym tyle samo prawdy co w twierdzeniu, że in więcej kubiow w aucie tym jest ono szybsze. Zdecydowanie 250 konny Kamaz jest niezły na rajdach...

Apple prezentuje macOS 10.15 Catalina

To oznacza, że dni Intela już są policzone...

Aplikacja Nike Training Club doczekała się wersji na Apple Watcha

@speacetronic prawdopodobnie spuchła bateria co w AW 0 jest częstym następstwem nieużywania. Wystarczyło zanieść do autoryzowanego serwisu i byłby wymieniony bezpłatnie na Series 1

Apple odmówiło znanemu youtuberowi naprawy uszkodzonego przez niego iMaca Pro

@b.milewski części są i docierają nawet do Polski w 24 godziny a szkolenia były już wcześniej wiec jak ktoś zrobił to ma a jak mu się nie chciało to nie ma.

Apple sprzedało więcej zegarków niż wszyscy szwajcarscy producenci w 4 kwartale 2017

Ale szwajcarskie zegarki to nie tylko te z najwyższej półki cenowej. W ofercie szwajcarów poza luxusowym zegarkami jest cała masa dobrych średniaków i jeszcze większa masa zegarków dla ludu, choćby produkty Swatch.

watchOS 4.2.2 dostępny

E tam.. jedno zdanie jest po polsku i może nawet nie przeklejone. Szacun. Kawał dobrej roboty.

Chwilowo Apple wymienia iPhone'a 6 Plus na iPhone'a 6s Plus?

Może ale nie koniecznie bo np. Dziś kupisz i zaniesiesz a jutro rano Apple będzie miało na stanie wiec dostaniesz to samo.

Chwilowo Apple wymienia iPhone'a 6 Plus na iPhone'a 6s Plus?

Do końca kutego nie marca i tak naprawdę nie wiadomo do którego bo nagle noga przestać wynieniać. Niektóre modele ale to też się zmienia wiec to jest loteria wiec nie ma nad czym się spuszczać.

Prawnicy chcą zmusić Apple do przechowywania starych baterii

CO ma jest ? Dwunastu prawników na dnie morza. Dóbry początek. Chyba tak to szło. A tak poważnie, baterie które są w rożnym stopniu zużycia ale są zużyte, jak będą leżakować to spuchnąć i będą takim samym dowodem, jak śnieg z 1981 roku.

Wymiana baterii w iPhone'ach 6 Plus ruszyć ma dopiero w marcu

Serwis.me w Krakowie wymiana baterii do godziny. Na bieżąco są wymieniane 6 i 6s na SE i Plusy trzeba czekać ale nie trzeba zostawiać telefonu. W przypadki szostek i wymiany w godzinę nie trzeba niczego żerować ani ładować. Przy odbiorze robiony jest test i wtedy użytkownik na chwile musi odblokować telefon o włączyć diagnostykę.

Wybuch baterii iPhone'a w hiszpańskim salonie firmowym

To tez się nie podgrzewa. Grzanie baterii nie należy do najlepszych pomysłów. Zresztą, nie ma takiego autoryzowanego narzędzia jak suszarka do włosów...

System operacyjny Lisa OS w przyszłym roku za darmo i jako Open Source

I trochę tych Lis/Macintoshy XL Apple zakopało na wysypisku śmieci....

Koparka kryptowalut dla iOS

Pewnie od tego kopania nawet na baterie się nie uzbiera, bo to że bateria zginie jak śnieg w środku sierpnia na Saharze to rzecz pewna.

AirPodsy jako prezent świąteczny? Lepiej nie kupować u Apple

U nas na półce leżą 3 szt. do wzięcia od ręki. Cena jak w Apple.

W Wiedniu powstaje salon firmowy Apple

Nareszcie w stolicy salon firmowy...

Jeden ze znanych elektromarketów sprzedaje iPhone’ y z podrobionymi częściami?

czyli loteria z 6 miesiącami gwarancji, albo pewność jakości z tylko 3 miesiącami, Ot, dylemat...

Apple udostępniło najnowszą betę macOS High Sierra

Cóż, niektórzy lubią poprostu coś napisać aby zaistnieć.

Warunki gwarancji iPhone'ów

Telefon na gwarancji ? Rękojmi ? Jeśli tak, to oddaj do naprawy, jeśli pogwarancyjna naprawa, to wymiana głośnika nie wymaga sprzedaży nerki. W 250-300 zł się zmieścisz w autoryzowanym serwisie.

Warunki gwarancji iPhone'ów

ktoś będze szukał nowej pracy... może dla kilku chwil sławy warto.

IFA 2017: nowe zegarki i słuchawki od Samsunga

No to widocznie ciecz naprawdę musiała się dostać do telefonu. Drugi czujnik jest tak schowany, że przypadkowe zamoczenie go nie odbarwi. Jeśli infolinia podjęła taką decyzje to znaczy że ktoś zrobił zdjęcia w serwisie i wyglądało to słabo. Przyznaje, że Apple dało d... sugerując, że telefon jest wodoodporny choć jest odporny tylko na zachlapaniem i krótkotrwałe zamoczenie.

IFA 2017: nowe zegarki i słuchawki od Samsunga

Od noszenia może się podbarwiam czujnik jeden to nie wybawić a lekko zaróżowi. Jeśli nie ma śladów korozji a drugi czujnik esy biały, to nie traktuje się tego jako kontaktu z cieczą. Jeśli odrzucono gwarancje z powodu kontaktu, to obydwa czujniki musiałyby czerwone.

A co do zgłaszającego problem. Spróbuj zadzwonić na infolinie i przedstawić problem. Powiedz, że telefon miał być odporny na zachlapanie i okazało się, ze nie do końca. Jeśli uszkodzenia nie są koszmarne, konsultant może dać zgode na wymianę telefonu po kontakcie z serwisem. Spróbuj, nic nie kosztuje a czasem się udaje.

iOS 10.3.2 i iOS 11 niedostępne dla ponad 43 milionów iPhone'ów 5 i 5c

Tylko powiedz dziadkowie, żeby jej nie aktualizować, bo ją udupią przy najbliższym uprawie... :-)

iOS 10.3.2 i iOS 11 niedostępne dla ponad 43 milionów iPhone'ów 5 i 5c

Porównanie bez sensu bo to inne produkty. Ile to PC ma wsparcia ? Z 10 lat ? Nie robi to na nikim wrażenia. Przeciętny samochód ma więcej, a np. Ford nadal wspiera Mustang z 1970 roku.

Touch Bar to jedynie rozszerzenie klawiatury. Tak, jasne...

Bronią się, bo ekrany dotykowe w komputerze to prawdziwa qpa wpychana niegdyś przez Microsoft w związku z premierą kafli, które miały ułatwiać życie użytkownikowi komputera. Ekran komputera z dotykiem, po kilku godzinach pracy wygląda tak, jakby świnki swoimi ryjkami po nim wąchały i nie da się tego uniknąć. Mizianie po ekranie komputer też jest średnio wygodne. Owszem, gdy siadamy przed kompem aby zobaczyć co na FB albo poczytać pocztę, da się żyć, ale zdaniem Apple, do tego jest iPad. Jeśli mam miziać łapami po ekranie przez kilka godzin, przestanę bo ręce bolą. Prędzej czy później wracam do myszki lub gładzika.

Ekran dotykowy może, z naciskiem na może, sprawdziłby się w Airze 11" albo w MacBooku, tylko po co. Nie uważam by Touch Bar był rozwiązaniem sztucznego problemu. Raczej innym podejściem do problemu ergonomii. Czy skutecznym, czas i programiści pokażą bo to od sposobu wykorzystania Touch Baru przez programy będzie zależeć, czy stanie się to wygodnym rozwiązaniem, dodatkiem do klawiatury, czy też zbędnym gadżetem.

„Moje” – nowa aplikacja mobilna ING

No dobra, ale wsród nowości nie ma narazie noc, czego nie było wcześniej. Będzie jak ze zmiana witryny internetowej. Picowanie, drobne zmiany i noc więcej.