Komentarze Adrian Rupala Usuń wszystkie komentarze

Nowy MacBook Pro za prawie 33 tysiące złotych

@wareda Wystarczy, że założyłem ten projekt. http://hackintosh-polska.pl i setki osób którzy postawili zgodnie z poradnikami które zostały napisane dały radę postawić. Na Facebooku, Discordzie masz dowody.

Nowy MacBook Pro za prawie 33 tysiące złotych

@Reidak Komputery Apple to nie są magiczne urządzenia działające na cuda i brokat. Apple pakuje do komputerów zwykłe podzespoły takie same jak Lenovo, Dell czy które sam możesz wrzucić do swojego PC składając go z różnicą -kiedyś- świecącego jabłka na obudowie. Po odpowiedniej zabawie uruchomisz macOS na normalnym PC (Hackintosh) i będzie działał tak samo stabilnie i poprawnie. Łącznie z aktualizacjami.

Tim Cook na szczycie rankingu firmy Kittleman

@rzymcio9 Na przykład dongle do komputerów/telefonów bez których urządzenie to zabawka bez portów, konieczny zakup dodatkowego miejsca na iCloud Drive bo podstawowe 5GB zostaje zapełnione w parę dni przez same kopie zapasowe, celowo gorzej zaprojektowane komponenty komputerowe aby częściej wymieniać je na nowe/naprawiać (staingate, problemy z klawiaturami, kurz za matrycą iMac, spowalnianie iUrządzeń aktualizacjami bez możliwości cofania aktualizacji + wiele innych), autoryzowane akcesoria bo te bez certyfikatu nie działają. Dalej wymieniać?

Node, czyli rozgałęźnik Lightning

@Maciek_pyp Odpisujesz na niego na swoim Macu dzięki opcji Handoff oraz Continuity.

Microsoft twierdzi, że Surface Book 2 jest mocniejszy od najnowszego MacBooka Pro

Dalej możesz kupić OS X 10.6 DVD, postawić go na wirtualnej maszynie i ściągnąć w ten sposób najnowszą HS. https://www.apple.com/pl/shop/product/MC573PL/A/mac-os-x-106-snow-leopard

Iść do ispotu/cortland/innego sklepu i zrobią ci USB z systemem, itd.

Microsoft twierdzi, że Surface Book 2 jest mocniejszy od najnowszego MacBooka Pro

Cytując samo myapple. Instalacja jest legalna w przypadku posiadania kopii systemu którą sam "kupujesz" w Mac App Store za 0zł.

"Na zamowienie Myapple sporzadzono ekspertyze prawna i przerowadzono szereg konsultacji z prawnikami. Wyniki byly juz podawane ale zrobie to jeszcze raz, ostatni: Lamanie simlocka w iPhone jest wg. przepisow polskiego prawa LEGALNE. Instalacja legalnej kopii MacOSX na PC jest LEGALNA. Oba powyzsze zalozenia lamia licencje Apple i nikt nie ma z tym watpliwosci. Jednak nie lamia polskiego prawa. Na forum niedopuszczalne jest podawanie linkow to wszelakich nielegalnych plikow P2P. Tak mowi regulamin. " >https://myapple.pl/forums/topic/36669-po-raz-kolejny-kwestia-legalności-iphone-osx86-itd/page-2

Microsoft twierdzi, że Surface Book 2 jest mocniejszy od najnowszego MacBooka Pro

pr0tip możesz mieć na Surface macOS + Windows. Hackintosh.

Apple i Intel - historia relacji z perspektywy Kena Segalla

To akurat prawda. Komputery od Apple to zwykłe PC w ładnej obudowie z dodatkowym logo. Zainteresuj się Hackintoshem jak chcesz dowiedzieć się czegoś więcej.

macOS 10.13 – na co czekacie?

Hackintosh jest w Polsce legalny. Do tego system pozyskujesz legalnie z MAS. Do użytku niekomercyjnego w domku jest to w pełni legalne.

macOS 10.13 – na co czekacie?

Hackintoshe istnieją od dawna. Ale cii bo tutaj za to biją ;-;

Film „Krąg” - gdyby Apple było złe

"gdyby Apple było złe" A jest dobre? Jak każda korporacja, nie ważne jaka, na przykład Facebook, Google, Microsoft, Apple jedyne czego chcą od konsumentów to pieniądze oferując coraz gorsze produkty w wygórowanych cenach.

Deep Dreamer dla Mac - zamiast LSD

A zamiast płacić można po prostu odpalić kod w iPythonie: http://ryankennedy.io/running-the-deep-dream/

Przyjęcie iOS 8 na poziomie 69%

"Obecnie system ten zainstalowany jest na 69% wszystkich aktywnych urządzeń mobilnych Apple." Znam masę osób z iPhone 4 którzy siłą rzeczy nie mają jak zaktualizować urządzenia.

Pierwsze pogłoski o iPhonie 6s

Niech pan poczeka z tym zdjęciem, muszę podpiąć drugą kamerę pod mojego iPhone!

Pierwsze pogłoski o iPhonie 6s

Oj będzie piekło po premierze ;)

Pierwsze pogłoski o iPhonie 6s

No to czas bredni i postów o niczym na MyApple o iPhone 6S czas zacząć.

MacBook Air znowu na celowniku Microsoftu w kampanii Surface Pro 3

Posiadam obecnie Lumię 735 i jestem bardziej zadowolony z niej niż ze starego iPhone 5 i SGS3

MacBook Air znowu na celowniku Microsoftu w kampanii Surface Pro 3

Mój drogi, obecny Windows jest bardziej stabilniejszy od OSX 10.10 nie wspominając już o Lumiach z Windows Phone które zjadają przestarzałego iPhone 6.

MacBook Air znowu na celowniku Microsoftu w kampanii Surface Pro 3

A czy Microsoft kłamie w swoich reklamach? Swoją drogą to Apple pierwsze naśmiewało się z wolnej pracy/wad innych produktów konkurencyjnych firm, jako przykład podam PPC vs Pentium.

The Song - czyli życzenia świąteczne od Apple w nowej reklamie

Moim zdaniem starsze reklamy Apple były lepsze, miały to coś. Jako przykład podam świąteczną reklamę iPhone 4S (super stara :v) https://www.youtube.com/watch?v=YnQFWYvxWDo

MacBook Air kontra Surface 3 w nowej reklamie Microsoftu

Apple powinno się cieszyć, że porównują go do MBA a nie do iPada. iPad Air 2 w porównaniu do Surface Pro 3 jeżeli chodzi o produktywność to drogi przycisk do papieru.

Najlepsze darmowe antywirusy dla OS X

w razie nagłej potrzeby(..) używanie OSX i jedyną nagłą potrzebą instalacji antywirusa obecnie jest widzimisię użytkownika lub wmówienie użytkownikom, że jest on potrzebny bo posiadali go pod Windowsem.

Najlepsze darmowe antywirusy dla OS X

Nie wiem czy pisać, że Apple się kończy, czy że MyApple się sprzedało w najgorszy sposób.