To były jedne z najbardziej intensywnych tygodni w roku, przynajmniej dla fanów firmy Apple. Najpierw Apple udostępniło system iOS 9, a wczoraj do sprzedaży w wybranych krajach trafiły nowe modele iPhone'ów 6s i 6s Plus. Byliśmy na ich premierze w Berlinie, skąd wróciliśmy dopiero wczoraj wieczorem. Dlatego też z lekkim, bo jednodniowym poślizgiem, mam przyjemność zaprosić Was do lektury nowego numeru MyApple Magazynu. Pobierz MyApple Magazyn nr 8/2015

Przeczytacie w nim nie tylko o pierwszych wrażeniach, jakie zrobiły na nas nowe iPhone'y, znajdziecie także zdjęcia z premiery tych urządzeń w Berlinie. Pamiętajcie też, że na dniach dla wielu z nas skończy się trzymiesięczny darmowy okres testowy usługi Apple Music. Czas zatem podjąć decyzję co zrobić - ja wahałem się pomiędzy tym serwisem, a Spotify, ale ostatecznie podjąłem już decyzję. Jaką? Przeczytacie w ósmym numerze MyApple Magazynu.

Najbliższe tygodnie i miesiące to m.in. rychła premiera zegarków Apple Watch w Polsce, a także premiery nowego Apple TV oraz iPada Pro. Zanim zdecydujecie się na ten pierwszy gadżet, sprawdźcie, jak sprawuje się zegarek LG G Watch R z Android Wear podłączony do iPhone'a, pisze o nim Jacek Zięba. Jest też tekst Michała Masłowskiego o Apple TV - niedzielny gracz, jakim niewątpliwie jestem, czeka na to urządzenie z niecierpliwością. Z kolei o iPadzie Pro pisze Grzegorz Światek. Daniel Światły kontynuuje swój przegląd aplikacji pocztowych, a Jaromir Kopp znowu zabiera nas w podróż w przeszłość, tym razem prezentując modemy od Apple. Na końcu numeru znajdziecie ciekawy wywiad przeprowadzony przez Kingę Zielińską z pasjonatem fotografowania opuszczonych miejsc.

Zgodnie z naszymi obietnicami w ostatni piątek swoją premierę miała aplikacja MyApple Magazynu w wersji dla iPhone'a. Przygotował ją Michał Gapiński. Z kolei Radek Szwarc przygotował osobny skład zarówno bieżącego, jak i archiwalnych numerów, tak by można było wygodnie czytać je właśnie na ekranie iPhone'ów. Pamiętajcie jednak, że ta wersja naszego magazynu dostępna jest tylko za pośrednictwem aplikacji dla iOS.

Serdecznie zapraszam do lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 8/2015