Czas płynie szybko, niedawno startowaliśmy z naszym magazynem, a już oddajemy w Wasze ręce jego piąty numer. Pobierz MyApple Magazyn nr 5/2015

Tym razem możecie go pobrać nie tylko ze strony czy newslettera, ale bezpośrednio do dedykowanej aplikacji na iPada i urządzenia z systemem Android. Oba programy są już od kilku dni dostępne w App Store i Google Play. W przygotowaniu jest też wersja magazynu (oraz aplikacji) dla iPhone'a - o co wielu z Was prosiło.

W najnowszym numerze przeczytacie m.in. o aplikacjach GDT i automatyce pewnych często wykonywanych zadań. Tematami tymi zajął się Jacek Zięba. Jest też bardzo ciekawy artykuł o obecności (lub ich braku) produktów Apple w państwach mniej lub bardziej totalitarnych (tekst Maksa Pijanowskiego). W MyApple Magazynie tematami retro zwykle zajmuje się Jaromir Kopp, tym razem jednak swój bardzo osobisty tekst o dorastaniu z komputerami, sięgający odległych już lat 60 i 70, przygotował Steve Sande z Apple World Today. Z kolei Kinga Zielińska postanowiła wystawić na konfrontację swojego iPhone'a z lustrzanką Canona. Sami możecie ocenić, które z urządzeń lepiej sprawdziło się w fotografii kulinarnej (spokojnie, nie publikujemy żadnych przepisów na ciasto).

To oczywiście tylko niektóre z artykułów, jakie znajdziecie w piątym już numerze MyApple Magazynu.

Pobierz MyApple Magazyn nr 5/2015

W imieniu całej redakcji życzę Wam miłej lektury!