Środek okresu wakacyjnego wydawać się może tzw. sezonem ogórkowym, czyli takim, w którym nic szczególnego się nie dzieje. Trudno jednak mówić o nim w przypadku Apple. Zawsze coś się dzieje, o czym warto jest napisać. Oddajemy w Wasze ręce czwarty już numer MyApple Magazynu. pobierz MyApple Magazyn 4/2015

Znajdziecie w w nim m.in. szczegółową analizę wyników finansowych Apple pod kątem posiadanej przez firmę gotówki, o którą pokusił się Michał Masłowski. Max Pijanowski wybrał się w dziwne miejsca w Apple Music i zaczął słuchać muzyki po chińsku. Z kolei Jacek Zięba zastanawia się nad tym, jak powinien wyglądać idealny jego zdaniem iPod. Oczywiście w najnowszym numerze znajdziecie więcej tekstów, zarówno na aktualne jak i bardziej odległe tematy (Jaromir Kopp serwuje Wam w tym numerze podróż w czasie).

Wspomnieć wypada także o publicznych testach beta aplikacji MyApple Magazynu dla iPada, którą przygotował Michał Gapiński. Już niedługo będziecie mogli pobierać go i czytać bezpośrednio w dedykowanym programie. Do jego testów możecie zapisywać się w komentarzach pod jego wpisem na MyApple.

pobierz MyApple Magazyn 4/2015

Serdecznie zapraszam zarówno do lektury magazynu, jak i testów beta wspomnianej aplikacji.