Pewnie niewielu z Was gra w gry na swoich komputerach Mac. Powodem tego są między innymi wysokie ceny gier oraz mała dostępność ciekawych tytułów. Jeżeli lubicie strategie, to mamy dla Was ciekawą propozycję.

Firma Aspyr wraz z serwisem Macrumors przygotowała dla Was specjalną akcję, w której możecie zdobyć kod na grę Civilization V znajdującą się w Mac AppStore. Jeżeli chcecie dostać kod uprawniający do darmowego pobrania gry, powinniście udać się na stronę Macrumors oraz kliknąć w przycisk Get My Code. Następnym krokiem jest uruchomienie MAS oraz wybranie opcji "Reedem/Zrealizuj kod". Kolejnym etapem jest wpisanie otrzymanego kodu oraz zatwierdzenie go. Po tej czynności gra powinna zacząć pobierać się na Wasz dysk.

alt text

Gra Cywilizacja V: Campaign Edition łączy w sobie cechy i fukncje kampanii przeznaczonej dla jednego gracza wraz z funkcjonalnością trybu multiplayer. W grze wcielamy się we władców świata poprzez tworzenie cywilzacji oraz prowadzenie jej przez tak zwane lata świetności. Do naszych obowiązków należy zarządzanie kwestiami związanymi dyplomacją oraz wojnami, odkrywanie nowych technologii czy też radzenie sobie z problemami dotykającymi społeczeństwo. Zbudujcie najpotężniejsze imperium na świecie wraz z najpotężniejszymi przywódcami.

Gracie na swoich Macach w jakieś gry? Dajcie znać czy skorzystaliście z okazji.

AKTUALIZACJA:

Kody są znów dostępne, więc warto teraz pobrać aby uniknąć sytuacji w której kody się wyczerpały.