Wczoraj przy okazji naszego pytania o to, czy Apple ma problem z iPadem wywiązała się ciekawa dyskusja w komentarzach na temat tego urządzenia. Co ciekawe, pojawiły się tam głosy, że w szczególności iPhone 6 Plus jest podstawowym urządzeniem z którego niektórzy korzystają.

Stąd blisko jest już do idei smartfona, jako jedynego w pełni osobistego komputera, które w zależności od tego, jak z niego się korzysta i co do niego podłącza, spełnia rolę zarówno urządzenia mobilnego, jak i np. komputera stacjonarnego. Tego typu rozwiązanie stara się wprowadzić firma Canonical w swoich smartfonach z Ubuntu, a także Microsoft w Windows 10.

Czy Apple pójdzie kiedykolwiek tym tropem? Nie wiadomo. Z drugiej jednak strony już teraz można podłączyć go do monitora - np. za pośrednictwem Apple TV i sklonować na większy ekran wyświetlany przez niego obraz. Można też podłączyć do niego klawiaturę Bluetooth i w ten sposób uzyskać w pewnym stopniu podobny efekt. O tym rozmawiamy w dzisiejszym odcinku MyApple Daily.

Ciekawi jesteśmy także, czy Wy wyobrażacie sobie iPhone'a w roli Waszego jedynego komputera.

MyApple Daily w iTunes Store


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.