Nowy MacBook zadebiutował w piątek 10 kwietnia. Nie jest go łatwo znaleźć w sklepach Apple Store, a na przesyłkę trzeba czekać kilka tygodni. Osoby, które już go zakupiły, dzielą się swoimi wrażeniami na YouTube.

Nowy MacBook został już przez niektórych nawet rozkręcony, ale najmodniejsze jest oczywiście rejestrowanie filmów z wyjmowania produktu z pudełka. Zarówno popularni YouTuberzy, jak i całkiem nieznane osoby zamieściły w serwisie YouTube swoje filmiki z tego jak odpakowują nowego MacBooka.

Na filmach zobaczyć można, jak zapakowany jest MacBook, jak prezentuje się w rzeczywistości w różnych wariantach kolorystycznych i co można znaleźć w pudełku. Często autorzy starają się też pokazać pierwsze uruchomienie i działanie komputera. Część z nich pokusiła się też o benchmarki i krótkie recenzje.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem nowego MacBooka to jest jeden z lepszych sposobów na zapoznanie się z nim. Raczej prędko nie ujrzymy go na półkach iSpotów i innych sklepów dystrybuujących sprzęt Apple.