Aplikacja iTaxi była pierwszą w Polsce nowoczesną platformą do zamawiania taksówek. Wreszcie doczekaliśmy się drugiej odsłony, a wraz z nią atrakcyjnej promocji.

iTaxi wprowadziła zamieszanie na skostniały rynek taksówkarski. Korporacje zaczęły się burzyć, ponieważ ktoś chciał zmienić panujące od lat standardy. Finalnie wszystkie strony poszły na ustępstwa i z iTaxi korzystają zarówno niezrzeszeni taksówkarze, jak i całe korporacje. Do tego doszła konkurencja w postaci myTaxi i Ubera.

Na tym wygrali użytkownicy, którzy dziś mają wybór i mogą przebierać w ofertach. Mogą też płacić za przejazdy bez gotówkowo, czy mieć podgląd na lokalizację taksówki. To spore atuty, które ponadto ostatnio wychodzą poza stolicę. iTaxi od jakiegoś czasu działa także w mniejszych miastach.

alt text

Nowa aplikacja iTaxi posiada schludny odświeżony interfejs dopasowany do ekranu także iPhone’a 6 Plus. Jest czytelnie i intuicyjnie. Bez korzystania z przejazdów trudno mi wdawać się w większą ocenę. Po prostu spełnia swoje zadanie.

alt text

Za to premiera ta zbiegła się z promocją jaką iTaxi przygotowała wraz z marką Skoda. Przez 6 tygodni będzie można załapać na darmową jazdę nową Fabią. Od 21 marca do 2 kwietnia w Warszawie, od 7 do 19 kwietnia w Krakowie i od 24 kwietnia do 5 maja w Poznaniu. Codziennie od 6 do 22 po tych miastach będą jeździły nowe Skody, które będą widoczne w aplikacji iTaxi. Z darmowych przejazdów będzie można skorzystać wielokrotnie w odstępach co najmniej 45 minutowych.

Ciekawa promocja zarówno iTaxi, jak i odświeżonego modelu Skoda Fabia.

iTaxi- Pobierz z App Store