Premiera Apple Watch nastąpi 24 kwietnia, wcześniej - 10 kwietnia - będzie można składać zamówienia w ramach przedsprzedaży. Teraz znamy już ceny wszystkich wersji tego zegarka. Tanio nie jest.

Najtańszym modelem jest Apple Watch Sport w wersji 38 mm na sportowym pasku. Zgodnie z zapowiedzią z września ubiegłego roku kosztuje on 349 dolarów. Za aluminiowy model w rozmiarze 42 mm zapłacimy 399 dolarów.

alt text

Drugi wariant to Apple Watch ze stalową obudową. Ten model ze sportowym paskiem kosztuje 549 dolarów za wersję 38 mm i 599 dolarów za wersję 42 mm. O 100 dolarów więcej zapłacimy chcąc od razu mieć prosty pasek z klasycznym zapięciem, pasek Milanese Loop, lub skórzany pasek. Aż 200 dolarów więcej kosztuje wersja z skórzanym paskiem i zapięciem typu Modern. Aż 849 dolarów zapłacimy za model ze stalową bransoletą w wersji 38 mm, 999 dolarów kosztować będzie wersja 42 mm. Natomiast o 100 dolarów droższa jest wersja z czarną stalą.

alt text alt text alt text alt text alt text alt text

Cena Apple Watch zaczyna się od 349 dolarów, ale 8 modeli z serii Watch Edition z obudową wykonaną ze złota posiadają już ekstremalnie wysokie ceny jak na elektronikę użytkową. Najtańszy z nich kosztuje 10 tysięcy dolarów, najdroższy 17 tysięcy dolarów. alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text

Ciekawe, czy Wy jesteście już zdecydowani na jakiś konkretny model?

Apple Watch w dniu premiery i prawdopodobnie w całym 2015 roku nie będzie dostępny w sprzedaży w Polsce. W tekście podajemy ceny w dolarach bez podatku stanowego. Ceny w Niemczech zaczynają się od 399 Euro.