W dniu dzisiejszym zaktualizowaliśmy silnik MyApple do wersji 4.0.4. Zmiany dotyczyły zintegrowania silnika Live oraz rozbudowanie go o dodatkowe funkcje.

Niektórzy z Was pamiętają także nasz poprzedni silnik do prowadzenia relacji z różnych wydarzeń.

alt text

Postanowiliśmy przy okazji przenieść wszystkie relacje z tamtego silnika do nowej wersji dzięki czemu od dziś dostęp do wszystkich naszych relacji będzie w jednym miejscu.

Relacje postanowiliśmy pogrupować wg. kilku kryteriów aby ułatwić Wam nawigację. Pod łączem Events znajdziecie listę wszystkich imprez w jakich bierzemy udział i z ktorych prowadzimy dla Was relacje. Następnie możecie wybrać dany cykl imprez, np. Apple Keynotes. Kolejny krok to wybór roku oraz (jeśli w danym roku była więcej niż jedna impreza z danego cyklu) konkretnej relacji Live. przykładowo:

alt text

Domyślnie otwiera się najnowsza impreza z danego cyklu.

Jeżeli oprócz relacji Live z danej imprezy towarzyszyły wpisy na stronie/blogu to zostaną one również zaprezentowane na stronie "eventu"

Przykładowo relacja z CES 2015 w Las Vegas

alt text

Będąc na stronie danego wydarzenia możemy wejść bezpośrednio we wiadomości dotyczące tego wydarzenia lub w relację Live.

Niektórym imprezom towarzyszy więcej niż jedna relacja Live - w takim przypadku na stronie wydarzenia macie możliwość wybrania tej, która Was interesuje.

alt text

Na koniec udostępniliśmy link do wszystkich relacji Live w jednym miejscu bez podziału na Eventy i bez towarzyszących im wpisów.

alt text

Działanie nowego silnika będziecie mieli okazję sprawdzić podczas najbliższych targów MWC w Barcelonie z których poprowadzimy dla Was obszerną relację.