Francuski serwis NowhereElse.fr udostępnił zdjęcia kolejnego modelu obudowy dla rzekomego iPada Pro.

Big 04ca2fb6 ce23 4266 ad3b a625224f0124

Przedstawiony na zdjęciach czarny pokrowiec posiada wycięcia na złącze Lightning, tylną kamerę, mikrofon oraz na przyciski do regulacji głośności, wyciszania i usypiania urządzenia. Obudowa wzorowana jest na designie iPada mini oraz iPada Air. Pokrowiec nie posiada wycięć na głośniki stereo, w które podobno ma zostać wyposażony iPad Pro.

alt text

Obudowa wykonana została prawdopodobnie przez chińską firmę zajmującą się produkcją akcesoriów do urządzeń Apple. Na zdjęciu widać porównanie obudowy dla rzekomego iPada Pro z obudową dla iPada Air 2. Ilustruje to różnice rozmiarów tych urządzeń.

Nie ma jednak potwierdzenia prawdziwości tych zdjęć. Brakuje również obiektu, który stanowiłby odniesienie wielkości. W najgorszym wypadku może okazać się, że są to obudowy dla iPada Air i Pada mini.

Do tej pory nie wyciekły żadne zdjęcia ani inne konkretne informacje na temat podzespołów z jakich zbudowany będzie większy iPad. Wszystkie plotki na temat wielkości i designu nowego tabletu opierają się jedynie na zdjęciach akcesoriów dla niego przeznaczonych.

iPad Pro będzie prawdopodobnie wyposażony w trzyrdzeniowy procesor A8X lub A9, 2GB pamięci RAM oraz Touch ID. Plotki mówią także o rysiku, który będzie można dokupić opcjonalnie. Według niektórych źródeł produkcja nowego tabletu ma rozpocząć się w pierwszej połowie 2015 roku.

Źródło: MacRumors za NowhereElse.fr