Paper by FiftyThree to aplikacja dla iPada, która wywołała sporo szumu, kiedy pojawiła się w App Store. Będąca zarówno rodzajem odręcznego notatnika, a przede wszystkim szkicownika ze świetnymi wizualizacjami poszczególnych notatników wraz z efektem ich kartkowania.

Big fda69bbf 47f7 4a5f 8e4c 5418f79a3f1d

alt text

Program od początku dostępny był w systemie freemiu. W podstawowej i darmowej wersji programu dostępne było tylko jedno narzędzie - pióro. Pozostałe narzędzia kreślarskie czy malarskie, pozwalające na tworzenie bardzo ładnych i subtelnych grafik, należało po prostu kupić. Każde z nich kosztowało około 0,89 €, a wszystkie razem około 4 €.

W jakiś czas później (jeśli pamięć mnie nie myli to w rok po premierze) FiftyThree stworzyło i wprowadziło na rynek specjalnego stylusa - dodam, że bardzo stylowego, który niedawno znalazł się w ofercie salonów Apple Store. Firma wprowadziła także jego specjalną złota wersję. Najwyraźniej to właśnie na tym akcesorium zamierza teraz zarabiać, gdyż wspomniane narzędzia, dostępne wcześniej za dodatkową opłatą, są teraz odblokowane domyślnie. Aplikacja Paper jest więc dostępna w całości za darmo.

alt text

Jeśli dotąd nie bawiliście się Paper by FiftyThree to teraz okazja ku temu, by wypróbować ten program jest wyśmienita.

Paper by FiftyThree - Pobierz z App Store