Dziś firma Synology zaprezentowała kolejny model z linii jedno-dyskowych serwerów NAS. Synology DS115 przeznaczony jest dla użytkowników domowych i dla małych firm. W odróżnieniu do swojego poprzednika (modelu DS114) usprawniono wydajność procesora, poprawiono szybkość kopiowania danych i zmniejszono zużycie energii.

Ten budżetowy model charakteryzuje się dwurdzeniowym procesorem o częstotliwości taktowania 800MHz i pamięci RAM 512MB. Prędkość jakie uzyskamy wynoszą: odczyt ponad 111 MB/s, a zapisu 104 MB/s. Największy dysk jaki będziemy mogli w nim umieścić to pojemność 6TB.

alt text

Jak każdy serwer firmy Synology pracuje na platformie DSM. Doskonale obsługuje strumieniowanie multimediów zarówno poprzez AirPlay, DLNA czy Chromecast. Dla osób chcących wykorzystać ten sprzęt do monitoringu ciekawą informacją jest bezpłatna licencja na dwie kamery sieciowe. Model DS115 został wyceniony na kwotę 152,75 Euro.

Witryna Synology DS115 - https://www.synology.com/pl-pl/products/DS115


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019