Apple pracuje intensywnie nad poprawkami systemu operacyjnego OS X Yosemite. Świadczy o tym trzecia beta aktualizacji 10.10.2 udostępniona deweloperom tydzień po drugiej wersji testowej.

Aktualizacja ma ostatecznie rozwiązać wszystkie problemy z WiFi. Deweloperzy mają zwrócić uwagę także na działanie aplikacji Mail oraz funkcji VoiceOver.

alt text

Ostatnie aktualizacje - zarówno te oficjalne, jak i ich wersje beta - rozwiązywały co prawda jedne problemy, rodziły jednak kolejne. Po aktualizacji systemu do wersji 10.10.1 użytkownicy zwracali uwagę na problemy z działaniem innych przeglądarek internetowych, które w większości przypadków po prostu nie działały. Druga beta aktualizacji 10.10.2 przyniosła problemy z samą przeglądarką Safari, a w szczególności z działaniem szybkiego podglądu w oknie Findera pojawiającym się przy dodawaniu plików w serwisach web w niej otwartych. W trzeciej becie problemy te zostały rozwiązane - Safari zachowuje się już normalnie, bez problemu można także korzystać z przeglądarki Chrome.