Nie wiem jak Wy ale ja mam spory niedosyt po akcjach promocyjnych związanych z Black Friday i Cyber Monday. Zbliża się jednak czas świąteczny gdzie powinniśmy dostać od twórców Paczek z aplikacjami nową ofertę. Pierwszy ze świąteczną akcją promocją przychodzi BundleHunt zachęcając nas do kupna 17 programów w mocno obniżonej cenie.

Za kwotę 39,99 dolarów otrzymamy kilka ciekawych aplikacji, których nominalna wartość wynosi ponad 1000 dolarów. W mojej ocenie sześć pozycji powinna zmusić Was do solidnego rozważenia zakupu.

Pierwszy z nich to Circus Ponies NoteBook. Jedna z lepszych aplikacji do tworzenia notatek. Duże możliwości konfiguracji i skuteczna próba przeniesienia notatnika na ekran komputera. Swojego czasu było to moje podstawowe narzędzie pracy i nie mogłem (jeszcze o wersji trzeciej) powiedzieć złego słowa.

alt text

Kiedy myślę o bezpieczeństwie Maka, to pierwsze na myśl przychodzą mi aplikacje od Intego. Wersja Mac Internet Security X8 jaką znajdziemy w tej paczce zawiera dwie składowe aplikację do ochrony antywirusowej - Virus Barrier X8 oraz Net Barrier X8 do zabezpieczenia komputera przed niebezpiecznymi aktywnościami w sieci. Narzędzie może nie jest „koniecznym” ale dla wyczulonych osób na punkcie bezpieczeństwa na pewno nie będzie obojętne.

Najnowszy BundleHunt przynosi również narzędzie do odzyskiwania skasowanych danych. Disk Drill Pro jest bardzo efektywny w przywracaniu usuniętych plików. Testowane na własnym organizmie. Działa.

Trzeci program o którym warto wspomnieć to menedżer pobierania plików z sieci. Folx Pro integruje się z naszą przeglądarką i potrafi umiejętnie zarządzać plikami jakie zasysamy z internetu. W łatwy sposób zachowamy porządek wśród danych poprzez szybkie ich tagowanie i przydzielanie im odpowiednich reguł. Dla wielu osób ciekawą możliwością programu będzie obsługa Torrentów.

Jeśli posiadacie telefon z Androidem lub zwyczajnie chcielibyście synchronizować pliki między różnymi usługami w chmurze to wszystko w bardzo łatwy sposób zorganizuje SyncMate. Synchronizacja kontaktów czy tworzenie archiwów nigdy nie było tak proste.

alt text

Jestem wielkim fanem formatu PDF. Staram się gromadzić w nich większość dokumentów. Dlatego Proview PDF Editor wydaje się być ciekawym programem dla osób podzielających moje podejście do archiwizowania danych. Program jest edytorem formatu PDF potrafiącym dodawać tekst do plików, zmieniać kolejność stron, zaznaczać tekst, przycinać strony. Pełnowartościowy edytor cyfrowej biblioteki.

alt text

To moi faworyci ale o gustach i potrzebach się nie dyskutuje. Znajdziemy tu także edytor bazy SQL, aplikację do tworzeni galerii, narzędzie do pobierania filmów z YouTube czy odtwarzacz plików multimedialnych (Flash, XAP, MP4, RV i innych. Zimowy BundleHunt to jedna z ciekawszych ofert ostatnich miesięcy. Sami zdecydujcie czy wart 40 dolarów. Promocja trwa do 16. grudnia.

Cena - 39,99 dolarów.

Witryna BundleHunt - www.bundlehunt.com

alt text