Jestem wielkim fanem piłki nożnej, w związku z czym staram się być na bieżąco z wszystkimi informacjami dotyczącymi tej pięknej dyscypliny sportu. Najbardziej interesują mnie wyniki i wydarzenia związane z moimi ulubionymi klubami, czy polską reprezentacją. Ponadto nie zawsze mam możliwość oglądania wszystkich meczów, a chciałbym się dowiedzieć, jak przebiegają lub jakim wynikiem się zakończyły. Pozycją obowiązkową dla mnie jest więcej aplikacja Onefootball.

Już po pierwszym uruchomieniu tego darmowego programu wybieramy swoją ulubioną drużynę i reprezentację. Informacje o nich będą widoczne na głównej karcie aplikacji, a ponadto będziemy dostawać powiadomienia o rozpoczęciach meczu, czy golach. Nie staje to oczywiście na przeszkodzie obserwowania większej liczby drużyn, jeżeli interesują nas ich wyniki. Dodatkowo terminarze spotkań możemy dodać do kalendarza, dzięki czemu już nigdy nie przegapimy meczu ulubionych drużyn.

alt text alt text

Aplikacja zbiera wiadomości o piłce według ustawionego języka. Możemy je znaleźć nie tylko w aplikacji, ale i w widżecie. Wśród źródeł artykułów i newsów znajdziemy między innymi Przegląd Sportowy, czy Sport.pl oraz Transfery.info. Informacje o konkretnej drużynie są zaś dostarczane z wielu zagranicznych serwisów, głównie brytyjskich i krajowych dla danego klubu. W czasie trwania meczu możemy śledzić sytuację na boisku, wszystkie wydarzenia, a nawet obstawiać wynik z poziomu aplikacji. Warto dodać, że dostęp do informacji o drużynach i ligach jest bardzo łatwy i w klarowny sposób przedstawiony.

alt text alt text

Aplikacja jest bezpłatna, jednak w cenie 3,99$ możemy na cały sezon pozbyć się z niej reklam.

Pobierz z App Store

alt text