Końcówka listopada to dla amerykanów bardzo przyjemny okres. Już w najbliższy czwartek Święto Dziękczynienia, dzień później Czarny Piątek, a po weekendzie Cyber Poniedziałek.

Jeśli w najbliższym czasie planujecie zakup sprzętu z logo nadgryzionego jabłka to najbliższy tzw. czarny piątek jest do tego wspaniałą okazją. Jest to dzień rozpoczynający sezon zakupów świątecznych w USA, z okazji którego wiele sklepów oferuje jednodniowe okazje i zniżki. Black Friday nie ominie także naszego kraju. Co roku wiele polskich sklepów, w tym także polski Apple Online Store, przecenia oferowane produkty. Kupując iPada Air w poprzedni Czarny Piątek można było zaoszczędzić 171 zł. W przypadku MacBooków było to aż 431 zł. Na obniżkę cen załapały się także inne produkty.

Cyber Poniedziałek to amerykański dzień zakupów w e-sklepach. Można powiedzieć, że jest to Czarny Piątek dla tych, którzy nie lubią tłoku i kolejek. Do tej pory polski Apple Online Store nie oferował w ten dzień zniżek, więc warto skupić się na piątku.