Firma truffol ma w swojej ofercie dwa typy produktów. Jednym z nich jest skórzana naklejka na tył iPhone'a która głównie ma dodać naszemu urządzeniu stylu. Jak jest w praktyce? Od ponad miesiąca noszę już Naklejkę "The Autograph", która jest wykonana z włoskiej skóry, ma wtopione logo ze stali nierdzewnej i akurat w moim modelu z czarnej skóry to logo pokryte jest 18 karatowym różowaym złotem. W praktyce wygląda to jak kolor miedzi - bardzo elegancko. Cała naklejka ma 0.6mm grubości i po naklejeniu na telefon nie odczuwam jej praktycznie wcale.

Przez pierwsze kilka dni odczuwałem krawędzie naklejki, nieco haczyły o moją skórę na dłoni, lecz po jakimś czasie wygładziły się i całość sprawia teraz miłe wrażenie w dotyku (na opakowaniu jest nawet informacja że krawędzie zmiękną po 72 godzinach używania). Oprócz tego że mój czarny iPhone 5s wygląda fenomenalnie w tej skórze (a nie przepadam za naklejkami) to do tego chroni go kiedy kładę go na stole, blacie, półce czy innej nawierzchni, która mogłaby porysować plecy telefonu. Dzięki temu nie muszę go nosić w żadnym innym pokrowcu.

Producent ma w ofercie dwie wersje The Autograph: Pierwsza to wspomniana wcześniej naklejka, druga natomiast to ta sama naklejka tyle, że z kieszenią na kartę kredytową lub inny dokument, który możemy mieć zawsze przy telefonie. Oba warianty dostępne są w kilku kolorach. W zestawie dostaniemy także folie ochronną na ekran, szmatkę czyszczącą oraz naklejkę do usuwania kurzu.

Truffol przy zamówieniu oferuje również gratisowe wytłoczenie do trzech liter w górnej części naklejki. W moim przypadku dostałem egzemplarz z wytłoczonymi inicjałami. Wygląda to naprawdę świetnie. Jeżeli będziecie zamiawiać The Autograph nie zapomnijcie o tej opcji.

Dostępne są naklejki dla iPhone 5 i 5s

Cena The Autograph to $18, a za przesyłkę do Polski nie płacimy nic. Dodatkowo chwaląc się zakupem na Facebooku dostaniemy 10% zniżki. Jedynym minusem jest to że przesyłke dostarczą nam w około 10-14 dni. Sądzę, że taka cena jak za najlepszą według mnie naklejkę na iPhone to okazja.

Więcej zdjęć i informacji o produkcie znajdziecie na stronie producenta: truffol.com

Obserwuj @derosky