Ta aplikacja przyda się wszystkim wam, którzy oglądają dużo seriali. Aplikacja bowiem pozwala śledzić swoje ulubione pozycje. Kiedy dodamy nasz ulubiony serial (lub kilka) otrzymujemy takie informacje jak: kiedy jest następny odcinek (lub sezon, jeżeli poprzedni się skończył), możemy zaznaczać odcinki, które już widzieliśmy, wyświetlana jest także nazwa odcinka oraz jego krótki opis.

W osobnej zakładce „to watch” mamy listę wszystkich pozycji, których jeszcze nie oglądaliśmy, zakładka kalendarz to z kolei widok co będzie emitowane w dany dzień.

Następnie genius - na podstawie dodanych już seriali program proponuje nam nowe pozycje do oglądania. Możemy rownież znaleźć innych znajomych używających iTV Shows i zobaczyć co oni oglądają.

Aplikacja oferuje rownież rożne statystyki dotyczące naszych seriali. Możemy miedzy innymi zobaczyć ile czasu łącznie zajęło nam oglądanie ulubionych seriali, ile seriali śledzimy, ile odcinków oglądaliśmy i ile jeszcze zostało nam do zobaczenia.

iTV Shows dostępna jest zarówno na iPhone jak i iPada. Jest to aplikacja uniwersalna i kosztuje 2,69€. Deweloper przygotował jednak dla was 5 kodów do rozdania. Kody będę publikował w komentarzach pod tym wpisem. O tym o jakich porach będą pojawiać się kolejne kody będę informował na swoim twitterze: @derosky. Dobrze by było gdybyście też podzielili się informacją o konkursie na twitterze. Zaznaczam że odstępy czasowe mogą być długie, by każdy miał szansę zgarnąć kod.

Pobierz z App Store

Obserwuj @derosky