Jeśli słuchaliście ostatniej MacGadki to zapewne wiecie, że szykujemy się do wspólnej zabawy na złowienie Produktów Roku 2013. Każdy z nas ma swoich faworytów ostatnich 365 dni jakie wydarzyły się w świecie IT. Nie chcemy jednak narzucać Wam naszych gustów z tego faktu zapraszamy do napisania własnych propozycji w czterech kategoriach:

1. Produkt roku Apple - tutaj prosimy podawać swoje propozycje sprzętu jaki Apple wypuściło na rynek w 2013
2. Produkt roku firm trzecich - napiszcie nam jaka firma zrobiła najlepszy gadżet, dodatek, akcesoria do Maka, iPhone’a czy iPad’a.
3. Aplikacja roku na iOS - powiedzcie jaki program na mobilny system najbardziej przypadł Wam do gustu
4. Aplikacja roku na OS X - podzielcie się swoimi propozycjami do produktu roku na program dla komputerów Apple.

Zbierzemy Wszystkie głosy i przygotujemy listę produktów, które według Was i nas są warte miana najlepszego produktu minionego roku. Bardzo jesteśmy ciekaw Waszych opinii oraz czy pokrywają się one z naszymi wytycznymi. Już wkrótce będziemy mogli się o tym przekonać podczas odsłuchu kolejnego odcinka podcastu.

Na Wasze głosy - komentarze lub wiadomości e-mail (macgadka@myapple.pl) - będziemy czeka do 26 stycznia. Tydzień później finał z wyborem tych najlepszych w 2013. Postaramy się wówczas aby nie zabrakło ciekawych nagród. Zapraszamy Was do wspólnej zabawy.

Dajcie znać co Wam się podobało najbardziej w 2013 roku!


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.