Aplikacji Pogodowych w App Store jest więcej niż... jest ich dużo. Kolejna z nich, Weather Dial jest bardzo minimalistyczna i do tego wygląda jakby zaprojektował ją Dieter Rams.

w górnej części ekranu mamy wirtualną okrągłą tarczę z okienkiem która przy włączeniu aplikacji kręci się by w końcu zatrzymać się na wybranej ikonce reprezentującej daną pogodę. Niżej krótki opis oraz aktualną temperaturę oraz okienko pokazujące prognozę na najbliższy tydzień oraz informacje o tym kiedy wzejdzie i zajdzie słońce. Po kliknięciu w to okienko dostajemy dokładniejszą prognozę obecnego dnia z informacjami o pogodzie w odstępach trzygodzinnych.

Na samym dole ekranu znajduje się suwak, pod którym schowane są ustawienia takie jak opcja zmiany stopni z Celsjusza na Fahrenheita, ustawienie motywu aplikacji (jasny ciemny lub tryb automatyczny), oraz dźwięki, które są obecne przy każdym kliknięciu w aplikacje. I to wszystko. Prosta minimalistyczna aplikacja pogodowa.

Aplikacja jest dostępna w App Store i kosztuje 1,79euro
Producent przygotował dla was 4 kody które rozdam w komentarzach pod tym wpisem. Informacje o tym, o której godzinie zacznę rozdawać kody poinformuję na swoim koncie na twitterze @derosky. Powodzenia :)

Pobierz z App Store

Obserwuj @derosky