Amerykański sklep internetowy Apple został ponownie uruchomiony po kilkugodzinnej przerwie. Teraz posiada nowy produkt na swoich wirtualnych półkach. Tak, to nowy Verizon iPhone obsługujący standard CDMA.

Ceny nowszego modelu kształtują się tak samo jak te wersji GSM. Telefon o pojemności 16GB kosztuje 199$ , opcja z 32GB pamięci flash została wyceniona na 299$ . Oczywiście trzeba też liczyć się z dodatkowymi kosztami umowy u operatora - sieci Verizon. Niezależnie od modelu, nowy iPhone będzie wysłany w dniu oficjalnej premiery, czyli 10 lutego.

Alternatywnie można zamówić ten model także na oficjalnej stronie operatora - https://preorder.verizonwireless.com/iconic/.

Warto przypomnieć, że Verizon bardzo długo wyczekiwał na wprowadzenie do oferty telefonu Apple. Wszystko za względu na umowę na wyłączność, jaką posiadało AT&T. Verizon to jeden z największych operatorów w USA i wprowadzenie do ich oferty iPhone'a z pewnością wypadnie gigantowi z Cupertino na dobre.

O pierwszych testach iPhone'a CDMA możecie przeczytać tutaj: https://myapple.pl/content/1053-jaki-jest-verizon-iphone-pierwsze-recenzje.html

Źródło: Redmondpie