Feral Interactive - popularny producent gier zadebiutował w Mac App Store wcześniej w tym miesiącu grą LEGO Harry Potter, jednak pozycja zniknęła ze sklepu na skutek błędów związanych z samym plikiem gry. Ale teraz producent powraca z przytupem - oprócz przywrócenia do Mac App Store LEGO Harry Potter Years 1-4, udostępniono nowe tytuły takie jak BioShock, Borderlands i Rome: Total War.

BioShock to popularna gra typu FPS, która na Maka pierwotnie zadebiutowała pod koniec 2007 roku. Gracz wciela się w Jacka, który pokonuje kolejne lokacje Rapture używając przy tym broni zarówno konwencjonalnej jaki i tzw. plazmidów, dzięki którym zyskuje moce takie jak np. telekineza, możliwość porażenia prądem, podpalenia, czy zamrożenia wrogów. W Mac App Store gra kosztuje 31,99 Euro.

Borderlands to kolejna pozycja FPS - rozszerzona edycja kosztuje 39,99 Euro.

I wreszcie Rome: Total War - gra strategiczna dostępna jest w wersji "Gold Edition", która zawiera dodatkowy pack "Barbarian Invasion". Naszym głównym zadaniem jest budowa potęgi Imperium Rzymskiego, poprzez prowadzenie zakrojonej na szeroką skalę ekspansji terytorialnej. Cena w Mac App Store - 23,99 Euro.

Źródło: Macrumors, Wikipedia